Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Silné pálenie pri pošve počas menštruácie ?

Príspevok v téme: Silné pálenie pri pošve počas menštruácie ?
AyameSenpai

Ahoj prosím vás chcem sa spýtať počas menštruácie ma páli okolie pošvy. Keďže ju práve mám tak ku gynekologičke nepôjdem a vlastne som tam ani ešte nebola.... viem že už som tam mala ísť určite dávno ale no nemala som žiadne ťažkosti tak som nešla ale teraz ma počas menštruácie začalo páliť a trošku aj svrbieť v okolí pošvy. A neviem čo s tým mám síce doma Jenamazol krém len keď mám menštruáciu tak neviem či si to môžem natrieť aspoň okolie. Keď ono to dosť rozsiahlo páli. Len mne sa dosť nepríjemne sedí, leží a keď chodím tak to dosť páli. A chcem sa opýtať čo mám robiť nemáte náhodou nejakú radu ako to zmierniť aspoň kým mi neskončí menštruácia.?

Kate9402

V prvom rade by som zavolala na gynekologickú ambulanciu k sestričke. Vysvetlila by som problém a požiadala ju ako ďalej. Zájdite tam hneď osobne aby Vám sestrička vytvorila kartu a hneď po skončení M-ka zájdete na vyšetrenie. Na nete si vyhľadajte stránku Pilulka. Nemusíte chodiť nikde do lekárne. V kľude doma si nájdete vhodný krém. Urcite odporúčam prečítať www.namzenam.sk . Ono môže to súvisieť aj aktivitou Vás a Vášho partnera.
Držím prsty nech to vyriesite :)