Silné pálenie pri pošve počas menštruácie ?

Príspevok v téme: Silné pálenie pri pošve počas menštruácie ?
AyameSenpai

Ahoj prosím vás chcem sa spýtať počas menštruácie ma páli okolie pošvy. Keďže ju práve mám tak ku gynekologičke nepôjdem a vlastne som tam ani ešte nebola.... viem že už som tam mala ísť určite dávno ale no nemala som žiadne ťažkosti tak som nešla ale teraz ma počas menštruácie začalo páliť a trošku aj svrbieť v okolí pošvy. A neviem čo s tým mám síce doma Jenamazol krém len keď mám menštruáciu tak neviem či si to môžem natrieť aspoň okolie. Keď ono to dosť rozsiahlo páli. Len mne sa dosť nepríjemne sedí, leží a keď chodím tak to dosť páli. A chcem sa opýtať čo mám robiť nemáte náhodou nejakú radu ako to zmierniť aspoň kým mi neskončí menštruácia.?

zziara

klaudinkas prepáč ak som sa ťa nejako dotkla alebo niečo také nemyslela som to zle len som ti chcela pomôcť to že to nevieš nie je nič strašné tiež som dlho o týchto veciach nemala ani len tušenia až kým sa tieto problémy nezačali týkať aj mňa potom som už začala riešiť že čo asi kde je problém mykóza je väčšinou takou odozvou oslabenej imunitu keď telo sa nevie brániť že je imunita na tom zle tak sa to prejavuje aj v takýchto podobách ;)

klaudinkas

- Zziara tak evidentne asi neviem ako vlastne mykóza vzniká. Ja som mala pocit, že je problém niekde vo vode na kúpaliskách, lebo mne potom sa väčšinou objavia takéto problémy. Preto som sa tomu čudovala, že ako je to. Bola by som velice rada, keby mi to začalo do seba zapadať jak puzzle. -

klamira

AyameSenpai pýtala som sa preto, lebo ja som mala podobné problémy. U mňa prvýkrát mykóza prepukla podobne ako u teba. Počas dní. Nerozumela som dlho tomu, až potom som začala prichádzať na to, že zrejme ten problém, ktorý vyvoláva mykózu som mala už pomerne dlho, ale som mu nevenovala pozornosť.

zziara

klaudikas pri prvých návštevách kúpalísk? povedala by som podobne ako písala aj tamarka dôležité je si uvedomiť kde vlastne mykóza vzniká čo to tá mykóza vlastne je a potom postupne ti všetko začne zapadať do seba ako puzzle viem o tom svoje tiež som sa dlho s týmito problémami trápila

klaudinkas

- Tamarka prepáč, ale ja osobne ti celkom nerozumiem. Ako to myslíš, že si mala mykózu v tele? Alebo som to len celé nejako zle pochopila? U mňa sa mykóza objavuje väčšinou pri prvých návštevách kúpalísk s prichádzajúcim letom. -

tamarka78

Aj pocas menstruacie sa u teba moze zacat prejavovat mykoza. U mna to bolo podobne. Zbavit sa jej potom bolo na dlho. Avsak potom ako sa mi toto prihodilo mi doslo, ze aj ked mam pocit, ze som v pohode, tak uplne nie som. Aj ked mykoza sa predtym skor neozvala to neznamena, ze som problem, ktory ju vyvolava v tele nemala.

Kycera

Môže to byť aj urologický problém, alergia,... Nedávaj si žiaden krém, sprchuj sa studenou vodou. Skús vymeniť značku vložiek,... mydlo.

klamira

Podľa toho, čo popisuješ to z môjho pohľadu vyzerá tak, že s príchodom menzesu prišla k tebe aj mykóza. Respektíve možno si ju mala už aj predtým len jej prejavy sú teraz ešte intenzívnejšie. Nepociťovala si pred tým nejaké svrbenie alebo niečo podobné?