Bud som úplne osamelá alebo natrafím len na nesprávnych ľudí...

Príspevok v téme: Bud som úplne osamelá alebo natrafím len na nesprávnych ľudí...
mirka002

ahojte ludkovia... rada by som sa tu zdoverila a trochu aj poradila o svojom velkom zivotnom probleme... som mlada baba ktora mala v zivote velke nestastie na ludi... ja viem poviete si bud rada ze si zdrava mas pracu a neries taketo veci atd atd samozrejme vsetky tieto veci si vazim ale ide o to ze ci som mala nejaku kamaratku ,kolegynu ci frajera vzdy to bol clovek co ma len vyuzil a odkopol popripade si odomna poziciavali peniaze (ja viem ze som bola riadne sprosta a nemala som to robit ale bola som rada ze som mala aspon niekoho pri sebe a nevedela som ako ludia vedia druhych vyuzivat...) ... ide o to ze som dobra az hlupa a vzdy som nato doplatila len ja...dala by som cokolvek za normalnu kamaratku, aspon jednu a normalneho partnera do zivota len sa uz normalne bojim ludi ci zasa moju dobrotu niekto nevyuzije... je to hrozne ze dobry ludia tahaju vzdy za kratsi koniec... je tu niekto taky ako ja?? ako sa naucit rozoznavat tu kvalitu ludi okolo seba?? vdaka :(

iggzik

pouzil som tam minuly cas ak ste si nevsimli... je to uz 5 rokof odftedy..

a sme mimo temy..

nieco som mal usetrene z roboty,, polroka podpora a od deda ked sa to minulo som si pozical 1200e co uz je aj splatene,, byvame v 4iz s matkou a bratom,,, cize naklady neboli velke

Ipsik

Poberá krásny inv. dôchodok vo výške 150 eur a žije si ako kráľ, že?:-) A keď im povieš, že si sa uzdravil, tak ti aj tak neveria:-)

lara 3

Iggzik-
fííha, teda to by ma zaujímalo z čoho žiješ alebo kto ťa živí? keď nechodíš ani do školy ani do roboty?

iggzik

IPsik s tymi surodencami si mimo tiez,, mam brata a sme skoro ako protipoly .. nehovorim, ze sme na noze ale ja ho v podstate ignorujem bo jeho povaha sa mi vobec nepaci

Ipsik

Jedna vec je sen a tá druha realita. Keď máš súrodencov, tak sa bav s nimi, majú podobný humor, záujmy a podobne.

ozon

iggzik, coze, no to je blbe, ved si hladaj aktivne, hoci aj tu, nevzdavaj to, ku kazdemu sa niekto hodi
ja sice tiez moc nemam, len takych cudnych

iggzik

hmm tak ja som to so samotou trosku sam prehnal,, ludia ma "prestali bavit" uz dost davno vtedy som skoncil v praci a bol v podstate 4 roky zavrety vo svojej izbe asi tak raz za 6 tyzdnov som isiel s mamcou k starym rodicom za cele 4 roky som bol asi tak 5-10x s "kamossmi" - byvali kolegovia alebo byvali spoluziaci,, no spoluziaci sa uz uplne neozyvaju a ani nezdvihaju mob.. a zas s byvalimi kolegofcami moc nechcem chodit bo oni vedia tak akurat si sadnu popijat pivo a fajcit,, kedze nepijem a ani nefajcim tak to nieje pre mna ziadna vyhra..

celkovo som si v zivote "kamossov" asi ani nikdy sam nenasiel,, vzdy to boli iba z roboty alebo skoly a to uz je ..

a preco ma ludia prestali bavit,, no ako pises ty + sikana, vysmech a x dalsich nepeknych veci

aktualne sa mi okrem rodiny a jednej byvalej kolegyne (asi raz za rok) nikto ani neozve

neberte to ako stazovanie,, ale pytala sa, ci je aj dakto iny s podobnym ..

za posledne dva roky som skusal so sebou zapracovat a skusil sa popracovat aj na holke no dva nepekne neuspechy ma trosku "polozili" ..

cloveka nespoznas kym sam neukaze pravu tvar ak vobec..

menooo

ahojte mirka002
vzniklo to takto: v minulosti si robila zle (nevedomky), potom prisla "zla" spatna vazba .. z ktorej si sa poucila, avsak "oberany psik sa aj studenej vody boji".

(v skutocnosti poznas aj zlo aj dobro, preto ta vahavost - byt dobra v pritomnosti a nehody v buducnosti, alebo trpiet v pritomnosti s "odmenou" v buducnosti?

teraz to cele a mnoho preskocim ... prosto finta je takato:
sadni si a kludne si daj volno : ) take v pohodicke volno.
vezmi si papier a napis nan, resp. tvoje sny. take sny, ktorých si sucastou.
mozes mat mnoho snov, mnoho v roznych casoch, s roznymi ludmi atd.

tymto ti vznikne mnoho snov ... tu si chvilu oddychni a vytvor "supersen" .. co keby boli vsetky sny mozne? (co je samozrejme pravda :) .. nebolo by lepsie zit namiesto preskakovania z mnohých snov, ten najlepsi sen?
[ak tu ste sa zlakli, je to to najlepsie znamenie]

vyberajte taky sen, ktory budete zit :) cize akoby z pohladu predstav budete ten sen zit : ) takze volte samozrejme velmi vesely sen, zabavny, plny hocico :) plny lota? plny pracovitosti? plny rodinky? plny priatelov? moze to byt zivot plny smutku? zivot plny cestovania? zivot plny oddychovania? aktivity? hudby? odohrava sa teraz na slovensku? atd atd ...

dolezite je nebojovat proti tomu co nechcete - ale brat to ako smerovu tabulku, k tomu co chcete : )

je to take zitie srdcom, pocitmi, radostou a rozum pouzivame na udrzanie smeru :)

chcete priatela? kamaratov? predstavte si ake je to super, co robite a chodte to robit! :_) :_)

konstanty su len "1. cas" "2. minulost" .. ostatne su vseeetko premenne .. sama spoznate aky je uzasny zivot :_) ak ste mladsia a nerozumiete tomu: tak sa zabavajte :D :D :D az pokial nepride vyska, az okolo 21 roku je mozog plne vivinuty a daju sa zit sny. (dovtedy sme "len" stastni ... potom sme stastni aj kreativni :)

vnimajte pocity a radujte sa s nimi, budte im vdacna : ) ako s kvetmi :)

stastnablcha

Mne to pride tak, ze si sama a potom ked niekoho stretnes tak sa snazis dat mu celu svoju osobnost a tym das velmi najavo ze sa otvaras a cela ponukas. ono to dost dusí a potom nieje ina moznost pre druheho ako odist. mozno sa mylim, ale povacsine to tak byva. tí ktorí chcú pre toho druheho len to najlepsie idu casto na ukor samych seba a potom cakaju presne to iste neuvedomujuc si ze ta druha strana nechce mozno to isté .. a to sa bere ako zrada...