nie som obyčajná lesba

MobyDick

Buki: zbytek tvého trapného dodatku už jsem nečetl, to myslíš vážně, nebo trollíš?

Tímto mě nerozházíš!

Kdo jsi ty, taky "bukvice," nepřiznaná? Můžeš mít na kohokoliv jakýkoliv názor, ale s negativismy pomlč. Odpad je jen jeden, ten charakterový, jestli tam patříš také, tak je to smutné.

MobyDick

Buki: ty jsi to napsal na tvrdo, toto přiznání, že jsem "buk", "bukvice", po mě chtěl jeden o něco starší fakan se svojí partou, a potom jsem za to schytal. Já v té době ani nevěděl, co to je. Ano, jsem "bukvice", a líbí se mi muži, zdaleka ne všichni, určité typy, a jak píšeš, je toho hodně, co mě ještě čeká, mám úplně zničenou osobnost, co se týče emocí. Takže teď se potřebuji dát do pořádku, a možná jednou někomu budu moci pomoct, protože život je někdy utrpení.

Buki

@MobyDick Blahozelame ze si uznal ze si bukvica. Ale este mas daleku cestu pred sebou, este si musis priznat ze si tupec a odpad spolocnosti. Az potom budes zmiereny sam zo sebou.

Ipsik

Ha, ha. Každý si vychutnáva svoje pochutiny. Ale biele myšky, to už by som musel byť iný labužník. Možno je to nejaká nová, neobjavená sexuálna deviácia, tzv. mouse-sex-deviation. Minule som už videl biele myšky, tak som zavolal na pomoc svoju mačku, ale ona mi nedokázala pomôcť, lebo ich nevidela. A že majú 6. zmysel, veľký prd makový.

MobyDick

nerozumiem1si: i když dívky dospívají i mentálně dříve než hoši, tak to že si nerozumíš je úplně v pořádku, víš jak dlouho to trvalo mně? Skoro 20 let, a až ve 37 (tedy dnes), jsem otevřeně je řekl, že jsem homosexuál. V hlavě jsem měl i pěkný chaos, zmatek, depky (to mám i dnes). Hlavně buď velice opatrná, je dobře že se o tom mluví, ale mnozí toho chtějí jen zneužít, vyvést se na osobách takto orientovaných.

Asi bych se tě mohl zeptat, přitahovali tě někdy i muži, případně jaké typy? Protože já nevím, jestli je něco zcela na 100 %, bisexualita podle některých neexistuje, to je asi pravda, protože jde o základní preference, vždy je nějaká bariéra v nazíraní na určité pohlaví daného jedince. Já také mohu posoudit krásu tváře, nebo určitých partií (asi jak kterých) třeba i ženy, ale určité ženy, které druzí muži mají jako "top", já vůbec takto nevnímám, a co se týká mužů, tam uvažuji jako žena. Já nejsem jen ten intuitivní typ, já i analyzuji. Homosexualita je podle mě touha nejenom po fyzické stránce ke stejnému, ale i po té duševní, a touha po společném životě, v tomto jsem na 100 % gay, a dlouho mi trvalo si to přiznat.

MobyDick

nerozumiem1si: reagovala jsi na můj příspěvek. Na věku nezáleží, člověka přitahuje určitý typ, zjev, osobnost. Někoho může přitahovat podstatně zralejší osobnost.

Pokud jde o mě, tak já se dlouho se svojí orientací pral, ačkoliv bylo zjevné už v pubertě, že budu homosexuál, líbily se mi především osoby především stejného pohlaví (už jsem vysvětlil, proč se někdy stalo, že se mi líbily i určité typy dívek, ale jen pokud jde o tvář, možná tak ruce, protože osobnost a určité části těla mě na ženě nepřitahovali nikdy, a teď se mohu klasifikovat jako 100 % homosexuál, konečně), a podobného věku, ale rozhodně se mi líbily i někteří starší a vyspělejší muži. A vůbec, mě přitahuji mužné a silné typy, žádní afektovaní.

Dokážu si představit, že bych něco měl, nebo i žil se starším mužem, klidně i těch 45-50 let, ale záleží na typu, zjevu, a osobnosti. Mě je 37 let, a klidně v bych si mohl ten skutečný věk ubrat v porovnání s některými muži mého věku-vypadám mladší, asi to máme v rodině, nestárneme tak rychle.

Tak že co tě přitahuje, ten výzor, ta zralost žen středního věku, protože v 50 letech sice člověk není starý, je to střed, i já se řadím mezi mladé, či zralé, záleží na tom jak se cítíme? Musíš nejlépe vědět co tě na nich přitahuje. Přiznám se, že v mládí, tak do těch 20 let, je člověk takový jemnější v rysech, ale za krásu to nepovažuji, mám rád zralou krásu mužů (tebe zajímají ženy, vím), takže klidně mezi 30-50, ale záleží na daném člověku, já jsme vybíravý, zatím jsem stejně nic nezkusil, nemám odvahu, ale dodám si ji.