nie som obyčajná lesba

BIsexualka

Ahoj, aj ja to mám s orientáciou podobne páčia sa mi väčšinou ženy v zrelšom veku, neviem čím to je spôsobené a zaujímal by ma názor odborníkov, psychológov na to prečo to niektoré mladé baby takto maju a bola som zaľúbená aj do chalanov aj do báb v mojom veku ale už viac krát sa mi stalo, že som sa zahľadela práve do staršej ženy.

Mesačný princ

nerozumiem1si - vidíš, máme niečo spoločné :D Ty nie si ,,obyčajná lesba,, a ja nie som ,,obyčajný princ,, ale MESAČNÝ :D

Veľa šťastia v hľadaní. Ešte máš dosť času :)

MobyDick

a_dr1a: tak chyby je dobré hledat i u sebe, i když právě já často kritizuji okolí, sebe považuji už asi za beznadějný případ.

Seznamky v mém případě ne, buď mi osud někoho dá (samozřejmě při určité osobní aktivitě, protože jako pasivní nemám šanci, nikdo o mně neví), nebo zůstanu sám, ale teď cítím, že bych asi někoho poznat chtěl, ale ne přes seznamku. Lidé, které znám mě nikde neposunou, a já se musím pohnout, jinak nemá život pro mě smysl.

Ano, asi většina mužů se bojí silných žen, a možná že se může bát i muž silného muže, jako v mém případě, i když mě to velmi láká. Hlavně mi letí věk, je mi už dost přes třicet, a už se trochu bojím, kdysi jsem to neřešil.

Myslím že je to více než 4 %, řekl bych 10 % +. Když píšeš že experimentují, zní to zvláštně, skutečný heterosexuál přece nemůže experimentovat, to nedává smysl? Vždyť přece mluví, jak se jim to hnusí, nebo je to prostě nepřitahuje. Pokud je sexualita daná, tak je buď tak, nebo onak, a není důvod experimentovat. Možná je problém spíše v tom, že mnozí homosexuálové jako homosexuálové prostě žít nechtějí, chtějí mít rodiny, děti, a potom žijí v rozporu, a ve lži a přetvářce, ale je mi to jedno, to já nezměním.

Píšeš to docela tvrdě o té separaci, ale myslím, že vše je mnohem složitější, ta evoluce prostě nevysvětlí vše, a vlastně vůbec nic, je to jen teorie. Je pravda jedno, skutečný homosexuál chce se stejným pohlavím žít společný život, nejde jen o sex, nějaké podivné experimentování (pro mě je to skutečně těžko pochopitelné, protože bisexualitu neuznávám, sám jsem se v sobě jistou dobu nevyznal, ale mohu otevřeně napsat, že s opačným pohlavím bych žít nechtěl, a ani nic s ní mít. Jak píšeš, jsem krásně vyselektován, a je mi to úplně jedno. Pro mě je pozemský život jen pomíjivost.

a_dr1a

MobyDick. Ja som bola tiez na zoznamkach. Takze uz podla seba usudzujem, ze ked som tam bola ja, mozu tam byt aj ini mne podobni ludia. Tak uz len z tohto hladiska principu zoznamky neodsudzujem. A kazdy ma moznost volby a vyberu. Ja som tam sice nenasla co som hladala, no skor to bolo vo mne nez v nich. A zas mne by malokto veril, ze nie som zadana, alebo ze som bola na zoznamkach. Ale tak ja sa skor takto dam s niekym do reci, nez inak. V reale si drzim odstup, som nepristupna nedobytna ai somariny)) No zas pre mna je lepsie a aj vyhodnejsie byt sama, nez s niekym. A mozno je aj pravda, ze muzi sa silnych zien proste boja

Tie 4% je vseobecne zname prijate akceptovane cislo. Mozes o nom pochybovat, ale statisticky dako k nemu predsa dosli. Scitanim obyv.ai
A zas zijeme v dobe, ktora je tomu uz roky desatrocia priaznivo naklonena, akceptovatelna, no dnes je to skor vnimane ako byt skor IN ci COOL ai. Takze mnohi (hl.mladi ci dospievajuci ludia) skor experimentuju skusaju, nez zeby boli prave tejto orientacie. Strasne pofiderny bol link co ti v tvojej teme nechal klik. Ja som skor za vedecke dokazy nez co je prave akoze podla niekoho "IN" (prip. zdravy sedliacky rozum), ci ak je ista skupina vplyvnych ludi prave pri moci (politika media zabavny priemysel bankovnictvo ai). A tym myslim hl. homosexualov pedofilov ai
Vies co je MobyDick zdravy sedliacky rozum? Ze asi ta sexualita medzi muzmi a zenami funguje cele veky starocia tisicrocia nie IBA kvoli dakej reprodukcii ale preto, ze to tak tie pohlavia citia a chcu. Vsak homosexualita je tu uz taktiez dlho a veky. A to je dobre. Priroda aj ludstvo sa potrebuju predsa vycistit separovat a aj preto vzdy boli su aj budu bud rozne smrtiace virusy bakterie epidemie, vid v minulosti mor ciernu smrt, spanielsku chripku ai choroby, HIV/AIDS, rozne rakoviny leukemie ai alebo uz ludsky vplyv a faktor cez rozne vojny holokausty orientacie ai ai. Bola som teraz 2dni na medzinarodnej konferencii tykalo sa to zdravotnictva a najnovsich vysledkov trendov vyskumov vedy DNA liekov chorob ai a bolo to naozaj fascinujuce, hlavne to, ze sme len s prepacenim male "mravceky" mravenci v tomto kolose zvanom zivot.
Zivot je iba jeden velky kolobeh a stale sa vsetko opakuje, iba postavy cas scenerie podmienky sa mozno menia no princip gro ostavaju

MobyDick

a_dr1a: to máš pravdu, já jsem spíše k seznamkám více nedůvěřivý (asi můj subjektivní pocit), ale není to hledání na slepo, ale cíleně, v tom máš pravdu. Otázka je, jaké seznamka nabízí možnosti, jaké typy lidí se na nich nacházejí, asi záleží na tom, o jakou seznamku se jedná. Bohužel, po zhlédnutí některých seznamek jsem nebyl zrovna nadšen, tak proto tak píši, a proto jsem psal spíše o seznámení se v jisté komunitě.

Že se člověk může zamilovat i do heterosexuála, na tom není nic nenormálního, jen to nebude opětováno. Určité typy lesbiček asi poznat jde, ale máš pravdu, u žen je to velmi těžké, a mnohdy by to člověk ani nepoznal. U mužů to jde poznat snad jen u těch, kteří mají ve společnosti určitý typ chování, určitou vizáž, jak jinak to chceš poznat? Z tváře? I když je spousta studií (nevím nevím, jak jsou objektivní, někdy je to až úsměvné), přesto jak jsem psal, není žádná jednolitost, a možná až život v soukromí člověka, by ukázal jisté podobnosti mezi homosexuály, protože každý nemá potřebu ukazovat jisté afektované chování u některých gayů. Ale myslím, že také dokáži poznat asi většinu gayů. Např. pochybuji, že heterosexuál má potřeba si prohlížet určité muže, asi ne? Není důležité si jen prohlížet, tam musí i člověk něco pocítit.

Co když je to číslo více než 4 %, já ti neřeknu kolik, ale co když je více než 10 %?