nie som obyčajná lesba

a_dr1a

MobyDick. Tu si dovolim s tebou nesuhlasit. Ked hlada niekoho cielene, nestane sa jej, ze natrafi na heterosexualku ai. Proste rovny rovneho si hlada. Laska na prvy pohlad je fajn vec, no ak sa jej niektora zena zapaci, kde ma istotu, ze bude orientovana ako ona ci bude aspon BI?? Na niektorych muzoch hned viem odhadnut, ci su hetero alebo gay. U zien je to neraz tazsie. Ak nejde doslova o muzatku (zjav vyzor muzatky zas este nerobi hned z takej 4% mensinu). Zas v tejto komunite prevladaju skor zenske zjavy vyzory nez zrovna dake muzatky. A este nieco. U zien nie je nic nezvykle a "podozrive" ako u muzov, ked travia spolocne takmer vsetok cas, maju aj na verejnosti k sebe blizko, smeju sa dotykaju sa, objimaju sa daju si bozky, vymenia si neraz neznosti a nikomu to nie je zvlastne podozrive netypicke ai, kdezto keby toto sa dialo u dvoch muzov, hned by boli uz onalepkovani oznackovani a "prezradeni")
Niekto to ma na salame, ale vacsina sa tym nepotrebuje teatralne zviditelnovat prezentovat a upozornovat na seba takymto sposobom.
Myslim, ze ak bude cielene vyhladavat komunitu v ktorej sa nachadzaju 4%, bude na ich forach, da si cielene inzerat Z+Z, pojde do ich podnikov komunit ai, tak skor natrafi na rovnaku krvnu skupinu nez dufat v zazrak, ze akurat daka co jej padne niekde na ulici v parku ai vonku do oka, bude zrovna rovnako orientovana ako ona

MobyDick

Buki: myslel jsem jen, aby jsi na tomto vláknu neřešil mě, protože já jsem odpovídal pisatelce, takže pokud jsi něco chtěl napsat mně, tak to napiš v mém příspěvku. To je vše co jsem chtěl k tomuto napsat.

nerozumiem1si: právě já sám nedůvěřuji seznamkám, ani jsem to nezkoušel, a zkoušet nebudu. Jak jsi psala, nestálo to za nic, dokonce bych řekl, zhrozil jsem se. V tomto jsem jiný a velice opatrný, a navíc to také myslím vážně. Něco ti napsala "a_dr1a", podle mě jediná šance je se buď seznámit někde v nějaké komunitě, sám jsem se ještě k tomuto neodhodlal, člověk musí být skutečně opatrný, tady obzvláště. Láska na první pohled by byla skvělá, ale to může trvat velmi dlouho, než se taková příležitost naskytne. Chce to mít štěstí.

Ipsik: už se nechci opakovat, narodil jsem se sice na východě České republiky, respektive ve Slezsku, ale dva prarodiče pocházejí ze Slovenska (Maďaro-Slováci, plus něco ze srbského apod), další prarodič ze Středočeského kraje (vliv český i německý), a poslední ze Slezska (s vlivem polským, rumunským apod), prostě jsem směs, a za Čecha se vůbec nepovažuji, ani tak necítím, nejsem zařaditelný, jen ten jazyk mě někde řadí. Já přece Slovákům nic natřít nechci, příspěvků jsem zde už řešil tolik, a to se také už mnohým nelíbilo, ano, samozřejmě že to tady do nekonečna řešit nebudu, já to původně ani napsat nechtěl, prostě se to tak stalo. A my se bijeme? Vždyť je to normální téma, nevím co proti tomu máte.

a_dr1a

nerozumiem1si. Ahoj. Zoznamit sa a najst si k sebe partnera je tazke aj pre heterosexualov, nieto este pre vas. Ale zas ides dobrym smerom, ze chces hladat a najst. Uz tym napomahas "nahode" a zvysujes si sance niekoho si najst. Takze aj ked ti naznacujem, ze to budes mat tazsie, no zas nie nemozne. Co mam kamosku a viem o jej orientacii, tak ona vyskusala vsetky mozne zoznamky. Najviac sa jej vsak osvedcilo dat si sama inzerat, pripadne pisat na nejake fora ai orientovane pre 4%. Lebo ked aj nejakej odpisala, tak sa jej vacsinou ziadna neozvala a neodpisala jej spät. Tiez tomu nechapala. Pripadne dnes su uz aj rozne kluby, kde sa takyto ludia schadzaju zabavaju (BA, Vrutky ai). Skus posurfovat na webe a hladaj. Vsak kto hlada tak aj zvacsa najde) A mozno si zaloz a zverejni aj daky mail, kde sa ti budu moct ozvat take, ktore budu mat zaujem ta spoznat

Ipsik

Vieš, MobiDick, si Čech, preto sa k tebe podľa toho správame. Nikto z nás si tu nechce vyrobiť problém na medzinárodnej úrovni. Ok, si gay, du hast dich geoutet, ale čo my s tým? Máme ti tu nadávať, či ako? Asi by to nebolo rozumné. Ak riešiš svoju sex. orientáciu, tak by si to mal riešiť s ľuďmi, s ktorými prídeš do kontaktu. S nami isto do kontaktu neprídeš. To chceš, aby ti tu ľudia nadávali? Má to zmysel? Radšej rieš nejakú inú tému, ale pre pána Jána len nie sexuálnu orientáciu. Že som gay, Čech a natriem to teraz Slovákom. Akože, what´s up? My s tým nespravíme nič. Poznám aj gayov, lebo poznám veľa ľudí, ale že by som sa s nimi teraz mal biť do krvi, tak to nemôžem povedať. Asi toľko k tvojej téme.
My tu riešime lesbičku, tak nás nechaj:-)

nerozumiem1si

Ďakuje MobyDick, nepoznáš, prosím nejaké zoznamky? Niektoré som aj navštívila, ale nestáli za nič. Chcela by som si nájsť trvalý vzťah.

Buki

@MobyDick Zese pises nezmysli. Toto nie je pokec nemas tu PM, ani nesi registrovany a neudavas mail tak kde by som ti tak mal pisat? XDDDD

MobyDick

Buki: pokud se ti na nich něco nelíbí (nebo na mně), tak to můžeš napsat mě, a nepsat to zde na toto vlákno, které s tímto nesouvisí. Smiř se s tím, svět je složitý.

Buki

@MobyDick Nemam nic lepsie na praci. A narazal som skor na tvoje starsie vlakna a prispevky. Nechci aby som ich hladal...

MobyDick

Buki: a co je moc? Odpovídám na otázku pisatelky, a píšu své pocity a myšlenky. Když tě to téma irituje, proč na něj reaguješ?