To naozaj žeriem ako prasa?

Príspevok v téme: To naozaj žeriem ako prasa?
seventyseven

PPP mám už mnoho rokov, ale mám pocit že teraz som sa rozožrala ako prasa. Nepíšem sem preto, aby ste mi hovorili že to nie je veľa, ale prosím napíšte mi sem pravdu, či to nie je moc, ja som nikdy takto nežrala...mám 161 cm a pribrala som už 6 kíl, teraz mám 47 kg...
R: banán a biela káva
D: ---------
Obed: ľadový šalát a cappuccino
Ol.: dve jablká alebo banán a znova biela káva s medom
V: zvyčajne 1 malá grahamová žemľa , cottage cheese s orechami a kapustou
2.V.: biela káva

ja vypijem strašne veľa tej kávy, ale to je moja jediná neresť - inak nefajčím, nepijem, nedrogujem :-)
Zdá sa mi že jem strašne často a veľa...

seventyseven

Tak aby zasa niekto nepovedal, že nič nejem, včera som náhodou mala dosť bohatý jedálniček, aspoň čo sa množstva jedla týka...
R: banán, káva s mliekom
D: 2 jablká
Obed: káva s mliekom, šalát z červenej kapusty a mrkvy
Ol.: ľadový šalát
V: cottage s orechami, graham.žemľa a kapustový šalát

Tú večeru som si mohla aj odpustiť, trochu som to asi prehnala...

divocina1

Janko to chce len viac sa pozerat do toho zostihlujuceho zrkadla a do drziavat jedenie po 18tej ako pan doktor povedal :-)

Ipsik

Ja by som po tvojich raňajkách, pri predstave na ďalšie chody, odpadol rovno od hladu. Ja mám dve váhy, na jednej mi vypisuje nejaké dlhé tel. číslo a na tej druhej mi píše, že: to be continued.

peterssonne

ze ty este zijes s takou stravou.. :D nic no infarkt to isti len pokracuj pripadne pridaj viac kavy alebo si daj facku a preber sa prosim ta.. zdravie mas len jedno

Buki

Tvl, nechapem ako to vsetko mozes zjest. Ja jem polovicu z toho a to este robim 12h na stavbe a mam co robit aby som nepriberal. Sa vykrmujes jak prasnica si myslim.

Asik

Ty nejes to je hladovanie, koledujes si o zdravotne problemy.A ty Ivetka si zaplat reklamu laskavo a nenavadzaj tu ludi na zranie tabletiek a uz toboz nie ludi s PPP.

Moireal

Z ppp si sa stale nedostala. Otras,co jes. Kde je zelenina? Polievky,chude maso,ryby,zdrave tuky. Takto si tymi sacharidami odpalis pankreas a tolkymi kavami nadoblicky. Zdravie mas jedno. Raz ti to celkom isto dojde ale aby to nebolo neskoro,ked uz budes mat vyraznu dysharmoniu v tele a zapaly. To sa potom tazko naprava.
A ano jes malo a velmi nevyvazene.