To naozaj žeriem ako prasa?

Príspevok v téme: To naozaj žeriem ako prasa?
seventyseven

PPP mám už mnoho rokov, ale mám pocit že teraz som sa rozožrala ako prasa. Nepíšem sem preto, aby ste mi hovorili že to nie je veľa, ale prosím napíšte mi sem pravdu, či to nie je moc, ja som nikdy takto nežrala...mám 161 cm a pribrala som už 6 kíl, teraz mám 47 kg...
R: banán a biela káva
D: ---------
Obed: ľadový šalát a cappuccino
Ol.: dve jablká alebo banán a znova biela káva s medom
V: zvyčajne 1 malá grahamová žemľa , cottage cheese s orechami a kapustou
2.V.: biela káva

ja vypijem strašne veľa tej kávy, ale to je moja jediná neresť - inak nefajčím, nepijem, nedrogujem :-)
Zdá sa mi že jem strašne často a veľa...

otazky

A ja zase neverím, že je niekto až taký sprostý, že neverí, že by nejaká anorektička mala takýto (inak úplne bežný) jedálniček. NEVERÍM!!!

seventyseven

Yolina, Whisper, teraz úprimne: ani neviete ako vám závidím že sa viete dobre a bez výčitiek najesť a ste slobodnééé...ja sa cítim už 23 rokov ako vo väzení a niekedy ma už fakt ani nebaví jesť stále tak asketicky, často ani neviem či mi to už vôbec chutí, ja som si nahovorila že mi tie vločky, otruby a pohánka a biele jogurty...atď chutia lebo sú zdravé...ale popravde niekedy keď mama varí niečo poriadne nezdravé, napr. včera palacinky alebo langoše či vyprážaný syr tak len tajne idem do špajze a keď ma nikto nevidí tak to jedlo stále ovoniavam akoby som sa z tej vône mohla najesť a voní to super a mám na to aj chuť ale niečo silné mi nedovolí dať si ani kúsok, lebo to mám "zakázané", ja som si takto zakázala asi všetky jedlá okrem cca 5 potravín, ktoré jem stále dokola a k tomu litre kávy...viem že to nie je zdravé dokonca že mi to môže aj vážne uškodiť lebo to už praktizujem celé roky....asi by som potrebovala riadne prefackať, doslova aj obrazne...ja už neviem čo mám robiť alebo čo sa mi musí stať aby som sa zobudila!!!...

WHISPER

ja dnes o 3:30 bola behať pred prácou ako vždy :-)
raňajky: pol celozrnnej bagety+ 1 volske oko+paradajka+2platky syra, káva klasická musí byť
potom 30min peškovanie do práce...
prva prestavka: desiata: jogurt+ mandarinka
druha prestavka: obed - pol bagety celozrnnej na štýl rožok vo vajci s kečupom :-D

prišla domov o 16 dala si sačkovu polievku kedze včera som dojedla špenatovu a nič navarene.. a urobila som si ryžu so zeleninou :-)

na večeru neviem čo si vymyslím.. včera som mala krupicovu kašu :-D mi prišla na chuť...
mám 170/ 70

cestou z práce som bola v obchode a kupila som si 2 balenia čipsov na vikend večer k TV -moj hriech :-D

Yolina

Ano, ano je to strašne často a veľa. Máš jesť 5 x denne, to je norma. Že prehnala ... ach boch! Ironia dievča, ti nič nehovorí?
Chceš moj dnešný jedálniček?
R: dve chleby vo vajci s kečupom
D: bebe dobré rano a čierna káva s cukrom a mliekom
O: paradajková polievka a zeleninové placky
O: čierna káva s cukrom a mliekom a mila keks (sladké musí byť)
V: (nech si vyrovnám podiel zdravého jedla) celozrná kaiserka so šunkou syrom a zeleninou
V2: banan!
a popritom si zobkám celý den Milka srdiečkový dezer ale prisahám že dnes som mala len tri kúsky! fakt! :X
A mam 27, 160 a 61 kg a veľké brucho a zadok ale čo sa zabijem keď mi chutí? Ale od prvého začínam chudnúť. Fakt! Sľubujem! (už tretí mesiac)
A čo tým chcem zdeliť autorke? Začni jesť normálne, pekne ťa pýtam pre tvoje vlastné dobro!

otazky

Snažíš sa nám tu niečo dokázať? Tým, že tu znovu odprezentuješ klasický jedálniček PPčkárky v aktívnej fáze? Zámerne nepíšem anorektičky. Nakoľko aj bulimičky v "dobrých časoch" sa stravujú podobne.

seventyseven

možno niekto povie že jem stále to isté, áno je to tak, ale len tak sa cítim bezpečne, bez výčitiek, to sú moje "dovolené jedlá", ktorých sa nebojím...