Partner je sklamany ze mame dceru

Príspevok v téme: Partner je sklamany ze mame dceru
kristina27

ahojte ludia.. zazila tu uz nejaka zena podobnu situaciu? po trapeni s otehotnenim sa nam konecne minuly rok zadarilo ostala som tehotna a teraz mam krasnu 2 mesacnu princeznicku. Problem je ale pristup mojho partnera. Strasne chcel syna a ked sa narodila mala ostal totalne v soku ze nema syna ale dceru... On aj jeho rodina mali na navsteve blbe reci ktore sa ma fakt dotkli typu aha tak vy mate dceru ved ked je to prve dieta tak nevadi..citim ako by sme sa od narodenia malej vzdalovali..... neviem ako to dat doporiadku .... ja sa jej strasne tesim snivala som vzdy o dcerke.... len partner to nejak nevie vstrebat... co mam robit?

EVITA 007

A ešte niečo...Súhlasím s tým,čo vyslovila EMILY opet,že taký si dieťa nezaslúži.je to tak...ludia,ktorí sa nevedia tešiť zo svojho potomka,zrejme trpia určitými komplexami,a jedno je isté...Nebudú dobrými rodičmi,lebo nimi nevedia byť

Marosko-n

0vecka
vynimocne maju vsetci podomnou pravdu teda okrem Maroska .. to je nezmysel ze by taketo nieco ovplyvnovalo pohlavie...
mozno ta potesi ze sance su skoro vzdy okolo 50% ze sa narodi syn. Takze ak tak velmi chce syna tak spravte este jedno...
Odpovedám : V jednej štúdii o plastoch je priamo vedecky dokázané, že plasty sú aj v našom tele aj našich spermiach aj nosenie slipov zvyšuje teplotu vo vajíčkach a spermie sa vo výžšej teplote oslabujú.
Treba viac študovať .

EVITA 007

Kristínka,,chápem ťa,,a cítim s tebou,pretože mne sa stalo v živote podobné.,ale v inom.Ten môj( už teraz bývalý )sa netešil zo syna,najprv tvrdil,že chcel dcéru.,potom,že on nieje na dieťa zrelý,,(on pritom mal 29)keď sa syn narodil !!!!,no ,natoľko hlúpy muž.,ktorý sa nevie tešiť že sa narodilo zdravé dieťa,,ja som mala od začiatku tehotenstva problémy,rizikové,ležala som od 6 mesiaca v pôrodnici.,a bála sa o dieťatko,ako to vôbec dopadne do termínu,,a otecko bez starostí.,o syna záujem neprejavoval,ani neprejavuje.doteraz,nevzal na ruky,neprehrali,nevedel pomojkať,ani ísť s kočíkom von.Proste odmietal.Choval sa ako slobodný muž bez záväzkov,takže muselo dôjsť k rozvodu.Dnes už syn chodí do školy,,jeho otec žije akoby bol bezdetný,čo ani okolie ani rodina nechápe.)Preto Kristínka,si myslím,že ak to tvojho muža neprejde,a nezačne k malej prejavovať záujem,budeš zrejme trpieť ako som ja trpela,keď vidíš,že neprejaví city k vlastnemu dieťaťu,,ver ,,bolí to,moj synček nikdy otcovsku lásku nepoznal.Vraj niektorí muži sú akoby zaseknutí,keď sa narodí dieťa,a zrazu už nieste dvaja,ale traja,,musia si zvyknut že sú otcami.Dufam,že tvoj muž sa dostane do správnych koľají,a bude dobrým otcom.Drzim palce,a užívajte si radosť z dcérky...Dnes je zdravé dieťa darom,sú ľudia čo túžia po dieťatku a šťastie nemajú.

0vecka

ale pride mi to supnute ked je pravdepodobnost 51% na chlapca a pride dievca ze to niekoho dokaze zaskocit. Co si neuvedomuju je ze dievcat je menej a teda su vzacnejsie. Na druhu stranu chapem napr pri 3 detoch ak by to boli 3 dievcata ze to chlapovi vadi lebo s chlapcami sa daju robit ine veci a je normalne ze si to chlap v takomto babinci nepredstavoval.

0vecka

crocinka stale je to tak. co som sa rozpraval s ludmi tak skoro kazdy chce radsej chlapca a to aj zeny. tiez je mi to divne lebo podla mna ma kazde pohlavie nieco do seba.

crocinka

najdolezitejsie by malo byt to, ze mate zdrave dieta a nie to ci je to chlapec ako dievca ja som si vzdy myslela, ze chlapi maju radsej dievcata, to ze musia myt chlapca je podla mna len prezitok....

0vecka

vynimocne maju vsetci podomnou pravdu teda okrem Maroska .. to je nezmysel ze by taketo nieco ovplyvnovalo pohlavie...

mozno ta potesi ze sance su skoro vzdy okolo 50% ze sa narodi syn. Takze ak tak velmi chce syna tak spravte este jedno...

jojojohaha

to ho prejde, niečo si vysníval a nesplnilo sa-muži majú radi, babiky, vedia sa pritulit maznat, prejde ho to uvidiš ako bude rad.
vieš chlapec ked vyrastie a možno si predstavoval že budu spoju nieco podnikat, a možno je z chlapčenskej rodiny.
chlapci vedia čo to v rodine ťažšieho pomoct. pritul sa k nemu aj s babom ,zapoj ho. bol pri porode,nevšímaj si reči iných, si citlivá,uvidiš budete radi s princeznou.,teraz je o jedno.

Marosko-n

Truľo jeden, má lenivé mužské spermije , On je na vine nemá jesť toľko umelých hmôt, tie to spôsobujú