Partner je sklamany ze mame dceru

Príspevok v téme: Partner je sklamany ze mame dceru
kristina27

ahojte ludia.. zazila tu uz nejaka zena podobnu situaciu? po trapeni s otehotnenim sa nam konecne minuly rok zadarilo ostala som tehotna a teraz mam krasnu 2 mesacnu princeznicku. Problem je ale pristup mojho partnera. Strasne chcel syna a ked sa narodila mala ostal totalne v soku ze nema syna ale dceru... On aj jeho rodina mali na navsteve blbe reci ktore sa ma fakt dotkli typu aha tak vy mate dceru ved ked je to prve dieta tak nevadi..citim ako by sme sa od narodenia malej vzdalovali..... neviem ako to dat doporiadku .... ja sa jej strasne tesim snivala som vzdy o dcerke.... len partner to nejak nevie vstrebat... co mam robit?

Marosko-n

Zabudol som
Manžel by mal mať teba rád, princeznička vyrastie, vydá sa a ostanete sami. Ostanete iba dvaja, takže si odložte lásku aj po 50 -tke.

Marosko-n

Asi 30 ročny výskum zistil ,že v kyslom prostredi spermie nie rovnako rýchlo napreduju a dievčatká sú vyrvalejšie, chlapci sú rýchlejší ale sa rýchlo unavia, Preto mnoho rodín má najprv dievčatka a nakoniec, keď v staršom veku je kyslosť menšia tak dobehnú aj rýchlejši chlapčekovia. Je to logické, ale všetko je v rukách Božích. Hlavne že je to zdravé !

kristina27

dakujem za rady uvidim ci sa aj ten moj zmeni evita je mi hrozne luto ze tvoj ex sa na synceka uplne vykaslal :( je to hrozne....ja si ani nedokazem predstavit ze by som nechala moju malu.... nemohla by som s tym zit...dnes sa partner malej dost venoval co ma uplne prekvapilo....mojkal ju uspaval... snad sa to uz zlepsi :)

0vecka

inak neviem preco sa navazate do toho otca ocividne je zakladatelka precitlivela.. to ze je otec sklamany nieje az take nezvycajne a tie reci ze no sak prve je dcera nevadi su vlastne chlacholenie otca. Vobec nepise ci sa stara alebo nestara atd co mi pride ovela dolezitejsie a nie to ake ma preferencie co sa pohlavia tyka.

Vzdalovanie sa od seba je uplne normalne pri prvom dietati. Ten vztah je potom uz o troch a nie o dvoch ludoch, takze treba najst novu rutinu atd. je tam Vela roboty na ktoru si treba zvyknut a je jasne ze tam pride napetie.

akoze podla toho popisu to nijako extremne nevidim.

0vecka

Marosko-n menuj jednu studiu ktora pojednava o Tom ze vplyvom plastov je vyssia sanca na splodenie dievcata... to je uplna hovadina. Ak by to tak bolo tak by sa nerodilo 51% chlapcov a 49% dievcat. ono by v podstate stacilo kebyze je tato rovnovaha napr na a je jedno v koho prospech 40/60 a Bola by to katastrofa.

Buki

Tak vela muzov chce chlapca, lebo su im blizsi, naucia viadia ich toho viac naucit, budu si s nimi spominat na vlastne dectvo, budu daju im to co v dectve chceli a nedostali atd. Vecsina muzov je sklamana ked zistia ze maju dceru, vela ich to ani neda na javo ale ono to velmi rychlo pominie. U koho nie tak ten by nemal mat deti vobec.

EVITA 007

BUKI...Dobrý komentár,,,ja som skôr zato, pichnúť niečo Kristininmu mužovi a jeho rodinke,keď uznávajú len mužských potomkov,..Niečo im pichnúť,nech prídu k rozumu...Lebo zjavne nie sú normálni.