Zákon príťažlivosti

nojasne

Nechcem veľmi mudrovať ale podľa mňa to mnoho ľudí, odborníkov a bárz aj duchovných vodcov vysvetľuje zbytočne zložito a potom to jednoduchých ľudí zavádza na zlé návody ako na to :) ja mám na to veľmi jednoduchý trik :) (Y)

otazky

Viete, čo je sociálna sieť v skutočnosti?
Je to spôsob ako sa nechať zožrať nervy viacerými ľuďmi než v skutočnosti poznáš.

Takže pamätajte. Žiadne samonasieranie. ;)

Mesačný princ

Ležia traja krokodíli na brehu Nílu a driemu.Zrazu vybehne z neďalekého lesíka slon a strašne sa smeje.Krokodílov vyruší ale keď prestane a odíde naspäť do lesa tak si driemu ďalej.Odrazu vybehne druhý slon a ten sa smeje ešte viac pričom jednému krokodílovi začne cukať oko.Ale aj on po chvíli prestane a odíde späť.Krokodíli ďalej relaxujú ale keď vybehne tretí slon a začne sa váľať po chrbte striekať na krokodílov vodu tak to už jeden z nich nevydrží a pýta sa slona.,,Slon, čo robíte v tom lesíku, že vám je tak veselo?,,Slon sa ešte chvíľu smeje a odpovedá: ále, j.beme opice a už tretia praskla

Mesačný princ

Moireal - to, že nie si na Slovensku neznamená, že sa nemôžeme stretnúť :)

A hej, šťastie je spojenie všetkého :) Láska je to jediné nezištné, čo na tomto svete je. Aj keď niektorí tvrdia, že aj láska je vlastne zištná. Asi záleží od samotných ľudí :)

Ďakujem : A ja ti želám, aby bol ten tvoj pomyselný batoh čo najľahší a aby si ho nosila s radosťou :)

Vieš, silní ľudia často dostanú najťažší náklad :D