Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Pedopsychiater alebo ako pomoct dietatu v peberte s uzkostami a depresiou

Príspevok v téme: Pedopsychiater alebo ako pomoct dietatu v peberte s uzkostami a depresiou
krystal

Dobry den, pisem na toto forum, snad nie som jedina, ktora ma ako rodic trapenie a rovnako ako ja nasiel dieru na trhu a nenasiel dobreho pedopsychiatra, ktory by dietatu urobil endokrinologicke vysetrenia, neurologicke, aby sme vobec zistili, ci sa kraca spravnou cestou a najma mi z dietata nerobil pokusneho kralika so slovami, ved liecba depresie trva cely zivot , tak co chcete, dieta pod liekmi bolo najprv agresivne, po vysadeni antidepresiv nasledol liek na uzkost Spitomin, dieta len spi , rano ani nevstane z postele, nevladze ist do skoly. Budem vdacna za kazdu radu, som ochotna urobit cokolvek,co pomoze, hoci sj hypnozu, cokolvek , co jej pomoze, verim, ze sa mi rng ozve a najde sa nieco, co pomoze 16 rocnej slecne, plnej hormonov , ktore nevladze zit, ma nechut robit cokolvek, stretavat sa s ludmi, ist von na vzduch a trpi uzkostami, PROSIM, Lieky nam nepomohli, berie ich 4 mesiace.Nevladzem,

Nestastna22

Zdravím mne sa stalo toto iste čo vašej dcére, tiež od 15,16 som na liekoch budem mať 25. Nebola som hospitalizovaná zvladalo sa to zatiaľ ambulantné ale prešla som si peklom, na endokrinologii som bola tam mi z krvi nič nezistili na neurológiu MR tiež nič neukázalo. A zo skúseností vám poviem čaká vás ťažký boj lebo týchto veci sa nejde len tak ľahko zbaviť, už keď raz dcéra do toho spadla, u mňa aj pokusy o vysádzanie liekov boli žiaľ neúspešne teraz hľadám rôzne alternatívy ako sa z toho dostať ale vôbec to nie je ľahká cesta...prajem veľa stastia

Jana Lukacova

Ona:

Alfou a omegou je, aby ste si poradila najprv so svojimi problémami (prejavila to, ako sa sama cítite), potom si budete uvedomovať, čo dcéra v skutočnosti prežíva a budete jej oporou (ak bude svoje problémy chcieť riešiť)...rozprávala ste sa s ňou, prečo chce ísť domov, čo tam prežíva?

Ja osobne sa s prístupom psychiatrov k liečbe osobných problémov nestotožňujem, dopujú človeka liekmi, ktoré môžu tlmiť príznaky, ale príčinu problému nepomáhajú riešiť. Tým neposudzujem lekárov, ktorí liečia Vašu dcéru, priala by som si, aby urobili maximum preto, aby jej skutočne pomohli...

...zamerajte sa na seba, porozprávajte úprimne s dcérou, ako aj lekármi a rozhodnete sa, ako ďalej...

Ona

Prosim poradte mi som zufala dcera je hospitalizovana na detskej psychiatrii v martine pyta sa domov aki je tam primar aki su tam lekari mam ju vziat domov ? urobila som chybu? budem vam vdacna za kazdu odpoved mam pocit ze som ako matka zlyhala dcera ma znenavidi

elis88

Dobrý deň,veľmi ma zaujalo,čo ste napísali,nakoľko mám s dcérkou podobný problém,od začiatku tohto roka,bola aj hospitalizovana v Kremnici,spociatku to znášala ťažšie,ale nakoniec zvládla dobre aj za pomoci sestriciek,nasla si tam kamaratku,s kt. Sa stretáva doteraz.Áno berie lieky,co som není moc nadšená,ale ideme za pomoci doktorky znizovat. Stále bojujeme,ale dúfam,že sa bude zlepšovať.Ak sa chcete porozprávať ,mozete mi zavolať.Človeku to dobre padne,keď da zveri niekomu,kto ma podobny problém,ktovie možno sa niečo nové dozvieme obe0907408821

Brigita232

najvyssi cas rozlucit sa so vsetkymi psychiatrami, ktori kazdy jeden problem, ktory medicina nevie odhalit povazuju hned za psychicku poruchu , tvoje dieta akurat tak znicia a urobia z neho dozivotnu trosku , treba zacat premyslat nad alternativnou liecbou. Tvoje dieta moze byt zamorene tazkymi kovmi /z ovzdusia, stravy, ockovania,amalgan.plomby.../ parazitmi, virusmi a inymi toxinmi, tym padom ide dole vodou aj psychika, skus si pozriet na you tube prednasky od dr. Klingharta" Nie sme chori, sme traveni 1.2. a 3. cast. "Odporucam pozorne az do konca sledovat, su tam slovenske titulky a potom cim skor najst dobreho alternatineho terapeuta s dobrymi referenciami /vsetko vygooglis/. Dnes existuju aj pristroje, ktore dokazu tieto patogeny odhalit, maju ich rozni terapeuti alternativnej mediciny, napr. svagrina teraz chodi na Sensitiv Imago , uznavaju ich aj lekari, ktory najde vsetky poruchy a patogeny v tele a terapeut navrhne liecenie. Drzim palce.

krystal

Ipsik, musi to byt pedopsychiater, mne ju najlepsi psychiater v BA odmietol , zoberie ju az o rok a pol, dovtedy musim nieco najst.

krystal

Medikamentus, dieta odmieta hospitalitaciu, pretoze by tam muselo ostat samo, neviem, ci vobec uvazuje o tom, ze su tam aj narkomani, ....ci len strach z neznama, nie je moznost byt hospitalitovany s nou , tato moznost, zial nie je, neviem jej zohnat kvalitneho pedopsychiatra, ktory ju ambulantne dobre nastavi, len o rok a pol mi ju prislubil zobrat nalepsi psychiater v BA, len musi byt dospela. Dovtedy musim najst alternativu , aby nespekulovala s liekmi a ako tak fungovala. Na vysetrenia cakame 3 mesiace, endokrinologia a neurologia, pretoze je to dieta a zial su take cakacky, keby bola dopela vsetko by bolo jednoduchsie.

medikamentus

Tiez ti zial neviem pomoct a boli ma to. Urcite musite vyhladat ineho lekara a
ziadat, aby ste boli v pripade hospitalizacie hospitalizovana s nou. To sa musi
dat. Verim, ze vsetko pojde k lepsiemu. Stano

Ipsik

Treba sa obrátiť na iného psychiatra, nemusí to byť len nutne pedopsychiater. Veľa z nich má špecializáciu aj pre deti, resp. Vám poskytnú potrebné informácie.