porobenie, urieknutie, zavist?

Príspevok v téme: porobenie, urieknutie, zavist?
inzinierka 16

Dobry vecer, mam nieco pred tridsiatkou ...pracujem vo vacsej firme, som slobodna a pred viac ako rokom som si vzala hypoteku a kupila si byt. Mam uzasnu rodinu, ale chcela som sa osamostatnit ...tak som sa rozhodla, ze sa odstahujem ...cela rodina mi pomohla s prerabkou, ci uz pracovne ale aj financne...pred mesiacom som sa prestahovala, vsetko bolo super, tesila som sa, citila som sa v byte aj sama dobre....ale nieco sa zmenilo..pred tyzdnom ma chytila neskutocna uzkost ...zacala som sa citit strasne sama...v tyzdni som sa zobudila na to, ze mi svieti svetlo v obyvacke ...na druhy den u mna spala mama a celu noc sme sa budili a prehadzovali ...vcera som spala sama a v noci som sa zobudila na to, ako sa na mna niekto diva ...zaspala som znova, ale zase som sa zobudila na to ze mi susti perina ...dnes som naletela podpodnikovi a zbytocne minula peniaze, ktorych mam fakt malo... neviem, co sa stalo...ale posledny tyzden sa tam velmi bojim....viem, ze mi par ludi ten byt neprialo ...mohol ma niekto urieknut? Alebo co sa mohlo stat? Ako to mam riesit ...zacinam byt strasne smutna z toho, ze som si ten byt kupila

Kerouac

Alebo vyskusaj lysohlavky a zistis, ze vsetky duchovne veci su len psychicke procesy v tvojom mozgu a nic nadprirodzene neexistije, just sayin'

Zuzana209

Ahoj, všetky tieto nepríjemné veci ktoré opisuješ, sú duchovného charakteru. Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že jedinou obranou proti urieknutiu, kliatbe a čomukoľvek inému čo chce utláčať človeka - je jedine živá viera v Boha a vzťah s Bohom - t.j. život podľa Božich pravidiel tak ako sú popísané v Biblii.

Ak sú tieto sily sústredené len na tvoj byt - malo by postačit posvätenie bytu kňazom a odslúženie omše za duše, ktoré v tom byte bývali. Ak sú tieto sily však sústredené proti tebe ako osobe - vtedy ti nepomôže ani ak sa odsťahuješ. Pomôže ti len to, čo som popísala vyššie. Pretože opakom kliatby je vždy požehnanie. A najsilnejšie požehnanie dáva Boh. a to tým, ktorí sa úprimne snažia žiť prodľa Božích zákonov. Ver mi, že viem čo hovorím a prežila som si s tým svoje. Ak má človek problémy tohto typu, tak sa snaží násjť nejaké rýchle a účinné riešenie. Také aké však neexistuje, lebo vždy to tento problém len potlačí, alebo zhorší...Najlepšie riešenie je vždy Božia ochrana. V každom prípade sa určite vystríhaj rôznych ezoterických riešení, mágii, vešteniu a pod. - toto určite prosím nerob. Nech ťa dobrotivý Boh chráni a dotkne sa tvojho srdca...žehnám ti.

Anna 02

Ureknutie-zoci.toto urieknutie nieje,to sa prejavuje náhle po kontakte buď z niekým kto na vás priamo hľadí,alebo má zlú energiu ktorú vám odoberá,ale môže sa uriecť aj sladko,nechcené keď sa páčite.najviac uriekne neplodna žena, ryšavy človek,priamy pohľad,kalne oči alebo so zrastenym obočím.cloveku sa buď podlamuju nohy,nevládze stat,je veľmi unavený,boli ho hlava,migréna..a vidí akoby cez clonu-sam sebe v zrkadle poriadne nevidí do oci a podobne.. porobenie sa prejavy buď vo vzťahoch,v láske alebo sa nedari-to zvyknú neprajníci spôsobiť myslienkami,slovami..prekliatie-ked sa dlhodobo nedarí hlavne človek upadá zdravotné,či choroby telesne alebo psychika,alkoholizmus ...porába a preklina sa aj cielene,so zámerom ublížit niekomu vtedy je to zle..
Toto vždy existovalo aj existuje,prečo keď aj človeku niečo je, lekári na to neprídu a potom vše hodia na psychiku,jednoducho sú na to prikrátky aj keď vedia že to existuje!!
Vo vašom prípade to je skôr duch,ak vám zomrel niekto blízky a varuje vás,alebo v tom byte niekto ostal,netreba sa báť,dá sa odviesť,napríklad keď vám to začne robiť,treba skriknut a povedať,(zatvorte dvere)povedzte-pozri sa do druhej miestnosti ,chvíľu počkajte a potom povedzte tak a teraz vieš že si duch pretože len tí vedia prejsť cez stenu,nemáš tu čo medzi živými robiť!! Uvidíte že odíde.netreba sa hneď bytu vzdávať.

Preteba

Inžinierka 16, evidentne si pod vplyvom zlého. Neľutuj, že si kúpila byt, teš sa z neho. Nepodávaj sa strachu, strach je zbraňou temnoty. Premôcť strach môže len láska. Keď sa zameráš na niekoho, že Ti chce zle, budeš ho nenávidieť a neodpustíš. Bez odpustenia, niet uzdravenia. Neviem, či si veriaca, ak aj nie, sama vidíš, že Ti Boh požehnal dobrú prácu, krásnu rodinu, byt... Buď vďačná Bohu a ďakuj Mu, začni sa tešiť z dobrého, čo máš. Odpusti všetkým, na ktorých si nahnevaná a žehnaj im. Uvidíš ako sa budú meniť veci okolo Teba. Láska má veľkú moc. Proti ľuďom nebojujeme, ale proti temným silám, ktoré ich ovládajú. Kde je láska, tam temnota nemá šancu.

Tomas12345

Ak ma situacia prirodzene vysvetlenie alebo ide len o nahodu tak nema zmysel danu vec riesit. Ale pokial ide naozaj o nejake temne sily az urieknutie tak potom prichadza do uvahy vysvätenie domu a pravidelna uprimna modlitba v mene Ježiša Krista

Preteba

Cloe, angiiiiieeeee má pravdu, nie je sa dobré zahrávať s demonskými silami. Je to chvíľkové a za vysokú cenu. inžinierka, na urieknutie never, lebo sa toho nezbavíš. Viem, o čom hovorím. To, čo sa deje v Tvojom byte nie je porobenie, Ty si sa dostala do niečoho, kde si dovolila, aby Ťa duchovia obťažovali. Hľadaj príčinu, neobviňuj nikoho, to nie je dobré riešenie.

Angiiiiieeeee

Urcite to Cloe nie je pomoc, ale sposob ako sa dostat pod moc diabla aby ti bolo chvilu v zivote "akoze"lepsie... Odporucam ti pozriet napriklad toto
youtu.be
Je to len jeden velky zivotny omyl a nie je to trvale, uvidis :((((((((

cloe

Ja som sa velmi trapila, nic sa mi nedarilo, vsetko do coho som sa pustila sa kazilo a krachovalo.
Krachoval mi vztah, praca, zdravie aj financie. Mne pomohol jeden velmi mily pan zbavit sa porobenia.
S priatelom sme si mnoho veci vysvetlily, nasli si k sebe znova cestu, mam novu pracu a chut znova zit a napredovat. Ak nahodou budete hladat pomoc, urcite si pozrite stranku www.odrabanie.sk je to fakt celozivotna pomoc