porobenie, urieknutie, zavist?

Príspevok v téme: porobenie, urieknutie, zavist?
inzinierka 16

Dobry vecer, mam nieco pred tridsiatkou ...pracujem vo vacsej firme, som slobodna a pred viac ako rokom som si vzala hypoteku a kupila si byt. Mam uzasnu rodinu, ale chcela som sa osamostatnit ...tak som sa rozhodla, ze sa odstahujem ...cela rodina mi pomohla s prerabkou, ci uz pracovne ale aj financne...pred mesiacom som sa prestahovala, vsetko bolo super, tesila som sa, citila som sa v byte aj sama dobre....ale nieco sa zmenilo..pred tyzdnom ma chytila neskutocna uzkost ...zacala som sa citit strasne sama...v tyzdni som sa zobudila na to, ze mi svieti svetlo v obyvacke ...na druhy den u mna spala mama a celu noc sme sa budili a prehadzovali ...vcera som spala sama a v noci som sa zobudila na to, ako sa na mna niekto diva ...zaspala som znova, ale zase som sa zobudila na to ze mi susti perina ...dnes som naletela podpodnikovi a zbytocne minula peniaze, ktorych mam fakt malo... neviem, co sa stalo...ale posledny tyzden sa tam velmi bojim....viem, ze mi par ludi ten byt neprialo ...mohol ma niekto urieknut? Alebo co sa mohlo stat? Ako to mam riesit ...zacinam byt strasne smutna z toho, ze som si ten byt kupila

inzinierka 16

No vies, to svetlo co sa zaplo ...mam v obyvacke ledkove pasy, takze som si pomyslela, ze asi nejaky zly kontakt, lebo ja som ich urcite nezapla....ale to co sa mi stalo vcera, to ze som niekoho videla a ta suchotajuca perina a to aky mam v tom byte strach..mi nejde do hlavy ...chcem si dat vysvatit byt ale neviem ci treba este nieco urobit ...

neviemcotoje

Ipsilon nestras, kto je Devil? To by potom strasilo v kazdom druhom dome, nie?? A aj bezne na ulici medzi ludmi. Nerobi to clovek sam, ze ak ma vela energie a je v strese tak hybe vecami, mne aj ziarovky prasknu a vzdy nieco aj na dialku, ale nie vsetko, ako napr. ona pise o tom svetle.

vUtajeni

No neviem v ktorom meste bývaš, ale ja som osobne s časti vedec, a na nejaké veci ako duchovia, urieknutia a rôzne nadprirodzené veci už moc neverím ale rešpektujem ich. Neviem aký máš veľký byt, ale ja by som na tvojom mieste si skúsil nájisť nejakú podnájomničku, aby si večer v byte nebola sama, a zároveň by ti bolo asi veselšie.

A to čo tu píšeš, že ti večer svietilo v obývačke svetlo je to dosť divné, lebo ak tam nemáš nejakú elektroniku v tom svetle, a je klasicky na mechanický vypínač, tak ho niekto musel stlačiť a zapnnúť, a pravdepodobne si to musela byť ty, preto som písal o tej kamere do bytu... nemôže byť niečo také, že si námesačná alebo niečo podobné, lebo iné vysvetlenia ma nenapadá, ako je možné že ti svietilo svetlo....

normálne keď toto čítam, a som tu v byte na dnes večer sám, začínam mať aj ja zlý pocit na večer.....

neviemcotoje

Riesim ten isty problem, ale v dome. V noci to iste ako opisujes ty, niekedy z nicoho nic nieco spadne, pohne sa, rozne zvuky..kroky, klopanie, kvapkanie vody a ine..v noci sa budim v tu istu hodinu, okolo druhej tretej, na hlasy, dotyky, divne zvuky. Neviem co to je. Tiez sa zamyslam nad prekliatim, alebo co to moze byt?

inzinierka 16

Len mne praveze este nikto blizky nezomrel ..a ako som pisala, zo zaciatku som sa tam citila velmi dobre...tieto veci zacali zaciatkom tohto tyzdna....a nad psikom som rozmyslala, len je to dost velky zavazok

vUtajeni

Moja krsná mala podobné problémy ako ty, potom čo jej umrela mama a ostala v byte sama, ako tieto veci sa dajú riešiť rôzne, buď sa môžeš spoliehať na techniku (nejaké videokamery, senzory) keď myslíš, že sa ti niekto po byte pohybuje....

Ale podľa mňa by bolo lepšie keby si v byte nebola sama, možno dať nejaké izby do prenájmu nejakým podnájomničkám, aby si nebola sama, alebo si kúpiť psíka, to je taký zvonček keď niečo nieje v poriadku, ale to je trocha väčší záväzok by som povedal....