porobenie, urieknutie, zavist?

Príspevok v téme: porobenie, urieknutie, zavist?
inzinierka 16

Dobry vecer, mam nieco pred tridsiatkou ...pracujem vo vacsej firme, som slobodna a pred viac ako rokom som si vzala hypoteku a kupila si byt. Mam uzasnu rodinu, ale chcela som sa osamostatnit ...tak som sa rozhodla, ze sa odstahujem ...cela rodina mi pomohla s prerabkou, ci uz pracovne ale aj financne...pred mesiacom som sa prestahovala, vsetko bolo super, tesila som sa, citila som sa v byte aj sama dobre....ale nieco sa zmenilo..pred tyzdnom ma chytila neskutocna uzkost ...zacala som sa citit strasne sama...v tyzdni som sa zobudila na to, ze mi svieti svetlo v obyvacke ...na druhy den u mna spala mama a celu noc sme sa budili a prehadzovali ...vcera som spala sama a v noci som sa zobudila na to, ako sa na mna niekto diva ...zaspala som znova, ale zase som sa zobudila na to ze mi susti perina ...dnes som naletela podpodnikovi a zbytocne minula peniaze, ktorych mam fakt malo... neviem, co sa stalo...ale posledny tyzden sa tam velmi bojim....viem, ze mi par ludi ten byt neprialo ...mohol ma niekto urieknut? Alebo co sa mohlo stat? Ako to mam riesit ...zacinam byt strasne smutna z toho, ze som si ten byt kupila

chore crevo

Skus pozitivne mysliet, to tiez dost pomoze. Ludska zavist je energia a ked sa ti nieco zavidi, tak sa ti mozu diat horsie veci. Ze sa ti napriklad nedari vo financnej oblasti, a tak. Mozno, ze to bude tazke, mozno lahke, ale asi mas vo svojom okoli cloveka, s ktorym sa bud casto stretavas alebo casto komunikujes (sms, telefonaty, internet) a rozpravas mu podrobnosti a detaily zo svojho zivota a fakt ste v castej komunikacii. S tym, ze ked komunikaciu na nejaky cas (niekolko mesiacov) prerusite, odmlcite sa navzajom a ta osoba nevie, kde si a co robis, tak sa ti akoby zazrakom financne celkom dari a akonahle obnovis s nou stary kontakt a ona uz zase vie, kde si, co robis, kolko zarabas, casto jej vypisujes detaily zo svojho kazdodenneho zivota, a tak... tak sa ti akoby zazrakom zacnu diat zle veci, najmä vo financnej oblasti. A tak dokola. Ja som mala jednu osobu vo svojom zivote, s ktorou sme sa niekedy aj rok, dva nevideli, nezavolali si, nenapisali a niekedy sme boli v kontakte na FB a pisali sme si denne, podrobne detaily z kazdodenneho zivota, a tak... ked ona o mne nevedela, kde som a co robim, darilo sa mi celkom fajn ale ked o tom vedela a boli sme cez spravy v dennom kontakte, tak sa akoby zazrakom za par dni doslova vsetko dosralo a zle veci sa mi diali v pracovnej a financnej oblasti. V sucasnosti je uz dana osoba nadobro vymazana z mojho zivota. Sice nemozem povedat, ze by som vyhrala hned Jackpot v Lote :) ... to nie, hoci by som rada, ale ked tu osobu vo svojom zivote nemam, dari sa mi lepsie jak ked mi je nablizku. Takto nejako to asi bude aj s tebou, len musis sama akosi vycitit, z koho to ide. Ja mam na mysli teraz len cistu zavist a zloprajnost. Nemam na mysli nejake posahane sibnute ritualy ako stavanie bosorackeho oltara a odriekanie zaklinadiel a ine smiesne hovadiny. Fakt myslim len obycajnu ludsku zavist a zloprajnost. Pokial sa da, moc sa s danou osobou nekontaktovat, radsej sa jej vyhybat. A ver, ze kludne to moze byt niekto, kto ma viac majetku jak ty sama, u mna to tiez tak bolo. Ja som mala dlhy, ona dodnes nevie, co su dlhy... zavidela este aj vlastnemu frajerovi, triasla sa, az take tiky mala, ze: "Risovi sa dari a mne nieeeeeeeee, Risovi sa furt financne dari a mne nieeeee, beeeee!!!" to ma dozralo, jak moze byt niekto tak hnusna zavistliva svina, ze este aj vlastnemu frajerovi zavidi. Ved kazda normalna zena sa tesi, ked sa jej frajerovi financne a pracovne dari. A kto uz vlastnemu frajerovi zavidi, CO JE TO ZA CLOVEKA??? Ked boli obdobia, co som sa ja s nou nestretavala, tak sa s nou intenzivne stretavala ina baba, ktora mala stastny vztah a snazila sa s muzom o dieta a nevedelo sa im podarit. Potom sa ta baba od nej akosi odmlcala, dlhsi cas sa s dotycnou, o ktorej pisem, nestretavala a zrazu akoby nahodou sa jej podarilo babatko, krasny, zdravy chlapcek. Veru tak, viackrat mi aj ten jej Riso povedal, ked mal taku svetlejsiu chvilku, ze ked je ona pri nom, tak sa mu nedari. A to bol chlap a chlapi nezvyknu verit na zlu energiu vychadzajucu zo zavisti a zloprajnosti urciteho konkretneho cloveka, ktora sa prejavi ako problemy, nezdary v zivote cloveka, proti ktoremu je zamerana, ale on to sam citil tak intenzivne, ze pri nej normalne zacal na taketo veci verit.

nnnuuu

Nuž, neviem, neviem, či by si u Big Foota pochodila, keď si tak nežne a detinsky dokáže labkami zakrývať svoje očká:-D Asi skôr nie, zabudni aj na neho:-)

nnnuuu

Mňa len napadlo povedať, že keby nič také neexistovalo, tak by sme sa cítili trebárs príjemne v prítomnosti každého človeka, ale nie je tomu tak. Keď je všetko "len" energia, tak aj človek je "len" energia a energie medzi sebou interagujú.

medikamentus

Existuje duchovno a aj magia. Nie cierna, ani biela, ale magia. Su to negativne energie, ktore na teba niekto hodil, mozno nechtiac, ale skor zo zavisti. Henta ma byt ....
Neviem, co s tym robit.

celebrita FB

Nauc sa nechavat kluce vo dverach. A hned budes mat lepsi pocit. Tak aspon mas istotu, ze neprisiel vchodovymi dverami niekto do bytu, lebo v dnesnej dobe nikdy nevies. Taktiez smartfon moze posluzit ako kamera. Mohol by nieco zachytit, keby sa tam naozaj niekto pohyboval, ale neviem, ci aj po tme, alebo ci by bolo v takom pripade vhodnejsie nechat zapnutu aspon nocnu lampu celu noc. Ja verim tomu, ze ked sa v noci cez vchodove dvere pomocou kluca dostane cudzi clovek, nemusi ist o zlodeja, ale moze ist o niekoho, kto sa snazi zamerne nejako poskodit zdravie cloveka, ktory v tom byte byva. Neviem sice, ako, preco a za akym ucelom, ale na taketo nieco verim. U nas doma nas byvalo 5 a nikdy sme s rodicmi doma take problemy nemali. Ale akonahle som isla do Rakuska opatrovat babku z alzheimerom, tak som pocula casto celkom jasne asi o tretej v noci, ako vo vchodovych dverach zastrkotal kluc, akoby otvaranie dveri klucom. Na ten zvuk som sa zobudila, potom som rozospata akoby uvidela nad sebou postavu (nebola to babkina postava), pocitila som dotyk na chrbte a na viac sa nepamätam. Neviem, kto to bol, o co mu islo a co od nas chcel, ale z bytu nikdy nic nezmizlo. Myslim peniaze, zlato a hodnotne veci, ktore by sa dali spenazit. Raz som si nasla rano prasklinu na cistonovom notebooku a viem, ze ja som ju nesposobila. Inokedy som nasla zhodeny stojan na susenie pradla aj s vecami, inokedy rozbity kvetinac, inokedy inac popremiestnovane veci v mojej izbe, ako som ich pred spanim nechala. Inokedy som nasla budik nastaveny na siestu rano, ktory o siestej zazvonil a ja som sa na to zobudila, ale viem, ze som ho nenastavila. Velakrat som si bola na sto percent ista, ze som v noci, teda vecer pred spanim dokladne skontrolovala viackrat vchodove dvere, ci su zamknute a boli, ale rano som ich nasla dokoran otvorene a babka ich neovorila urcite, pokojne spala vo svojej izbe (ona by sa nebola vedela vratit spät do izby a do postele, kebyze z nej v noci vyjde a chodi po byte), lebo kluce boli len jedny a tie som mala ja, niekedy v noci pod vankusom. A toto by som na "ducha" nezvalila. Neviem, kto to bol a co tam chcel, ale peniaze a majetok nechcel. Mohol to byt ten, ktory zamerne poskodil babkino zdravie nejakym sposobom, aby dostala alzheimera. Takato je moja teoreticka uvaha, ktorej verim. Mozno to bol zamer, preco v noci tak casto chodil, ale ja som bola rodinou upozornena, ze nechat kluce vo dverach by znamenalo riziko, ze babka si otvori dvere a ujde. Tak som to respektovala a nenechavala som ich tam, ale keby som tu istu robotu isla robit znovu, tak rodina-nerodina, tie kluce by som do tych dveri strcila a basta. Rovnako aj keby som byvala sama. A urcite neverim, ze co sa mne dialo, bol duch. Nebol to duch, bol to clovek, ale neviem, co chcel. Len dufam, ze nikdy nikoho takeho nebudem mat uz pri sebe a intenzivne myslim na to, ze co zle nam sposobil, nech sa mu vrati, ale hlavne, nech dostane na stare kolena alzheimera on. Ina vec, ked v noci chodila babka, tak kroky boli celkom zretelne pocutelne, tak som sa zobudila a odviedla som ju na zachod a do postele. Ale tento, co vchadzal vchodovymi dverami, vzdy o tretej rano, kedy je, asi, spanok cloveka najtvrdsi a reakcie najspomalenejsie, mal kroky takmer nepocutelne, tiche.
Kliatba, magia, urieknutie, zavist a zloprajnost: verim, ze zavistlivi ludia mozu zavistou a zlopranhostou sposobit, ze sa akosi prestane clovekovi darit. Tomu, ktoremu sa zavidi. A ze sa mu zacnu diat zle veci. Slovaci su vo vseobecnosti zavistlivy a zloprajny narod, asi aj preto sa ludom na Slovensku nedari.
V pripade, ze si veriaca:
Nasla som peknu modlitbicku proti carom, kliatbam a magickym vplyvom. Napisem ti ju sem:
Pan a Boh nas, vsemohuci, vsemocny Kral neba i zeme, Kral casu, Kral ludstva. Ty, ktory si vsetko stvoril a vsetko pretvaras podla svojej Bozskej vole, Ty, ktory si v Babylonii premenil na rosu plamene ohnivej pece a zachranil tak tri sväte deti, Ty, ktory si Panom zazrakov, Ty, ktory si lekar a uzdravovatel ludskych dusi, Ty, ktory si Slava vsetkych, ktori ta vzyvaju, prosia a doveruju Ti, zmiluj sa nado mnou! Vzyvam ta, Pane, prosim ta v mene Jezisa Krista, tvojho Jednorodeneho Syna, odozen odo mna kazdu satansku pritomnost, zazen na utek kazdu diabolsku moc, demonske vplyvy a satanske sprisahania. Mocou svojho sväteho mena, o Jezisu, a tvojej precistej Krvi, znic vsetky utoky krala temnot, ktorymi ohrozuje moj zivot, moje telesne i dusevne zdravie. Svojou svätou Krvou zrus kazdu kliatbu vyrieknutu nado mnou, kazdy vplyv carov a magie, vsetkych urieknuti, vsetkych magickych obradov, ktore ohrozuju moj zivot, moje telesne i dusevne zdravie a posobia svojou mocou na mna... meno, tvojho sluzobnika. Ucin, moj laskavy a mocny Pane, skrze moc precistej krvi Jezisa Krista, aby sila ludskej zavisti a kazdej nenavisti nemala viac vplyv na moju dusu, mojho ducha, moje telo. Zastav svojim mocnym pohladom, svojou svätou Krvou, vsetky posobnenia zlych duchov na mna, moj zivot, moj dom. Ty, Pane, ktory milujes cloveka so vsetkymi jeho slabostami, rozprestri svoje dlane plne milosti, svoje mocne ruky vsemocneho Boha a ochran ma pred vsetkymi ukladmi a utokmi temnych duchov. Rozkaz svojmu sluzobnikovi, archanjelovi Miachalovi, aby so svojim anjelskym vojskom zostupil z neba a strazil moje telo, moju dusu, moj pribytok, na ktore ciha moc temnoty. O to prosim v mene Jezisa Krista, mojho Pana a Spasitela, skrze ruky Precistej Panny Marie, vsetkych anjelov a svätych. Amen.

Anna 33

Podla mna to je bud zla energia v byte,alebo porobene na to ze je nedopriaty od niekoho byt.treba sa ocistit,aj byt,pripadne odrobit ci odkliat.potom by to malo prestat.riesila som uz pripady,kedy napriklad ludia kupovali dom,mali v nom uz aj vsetky veci,kupeny nabytok,mali sa uz len podpisat papiere,no dopredu rozpravali pred rodinou o ktorych ale vedeli ze im nepraju ze sa im podarilo zohnat si pekny domcek..druhy den pani co predavala dom od predaja odstupila,,,takto to mali stale vo vsetkym,ked sa im uz darilo,vzdy spadli az na dno..dokial sa im neodrobilo.inym sa zas nedari v inych oblastiach,zalezi na tom kdo vas ma v akom smere v zuboch a co vam zavidi..najhorsie je to samozrejme v rodine ked vam nepraju,to je silny utok..

vUtajeni

no ono, jednoducho aj brat ma problém s PC, sa mu sám zapína pri prepätiach v sieti, napr na večer vypínam jednu predlžovačku, a ak ju naraz pustím, jemu sa niekedy zapne sám PC, ale to niesu duchovia, ale fyzika a čínsky elektrotechnický inžinieri...... a vypínač na pc je mechanický.....

a tie ledky, to bude tam tiež nejaká elektronika si myslím, normálne teraz mám chuť ísť ku tebe do bytu na jednu dve noci ísť prespať, rád by som dostal vyvrátený ten moj príliš vedecký pohľad na svet, ale keď mám pravdu povedať, ja som trocha taký bojko, a keď som bol menší, mal som často zlé sny, a videl som nepekné veci aj keď som mal otvorené oci počas tmy, a tiež som cítil že ma niečo kuše a pod... takže viem že také pocity sú dosť nepríjemné.....

ako vravím psychika robí veľa....

Ipsilon

Viem si presne predstaviť pani Ing., ako ste sa k tomu prepracovali, ale nebudem to komentovať. Devil knows no fun znamená len toľko, že diabol nepozná srandu.
Ťažko povedať, u koho o čo presne ide. Všetko je možné. Aj paranormálna aktivita človeka, aj paranormálna aktivita ducha. Neviem. Moja sestra takmer umrel na urieknutie a ja som mal tiež na malé v súvislosti s týmito vecami, ale celú story tu neschrajbnem.

vUtajeni

no ono, nám na intráku odchádzali na vecku zaradom žiarovky kvôli predpätiam..... niečo bolo blbé s rozvodmi.... . Ďalšia vec škrípania podlahy, ono sa to robí pri zmenách teploty, napr sused pustí nad tebou radiátor, ohreje sa rúra, a začne sa drevo rozťahovať a škrípať, poznám z bytu z bukasových parkiet.....

Ono a potom také drobnosti, môžu viesť k v sugerácií niektorých iných veci, že počuješ zvuky, ktoré ani niesu reálne a máš blbé pocity....

Ak počuješ v noci čudné zvuky, klopkania, vec je to jednoduchá, pustí si nahravanie zvuku na mobil pri posteli, a na ďalší deň daj niekomu to vypočuť, ak sa ti zdá, že niekto ti hýbe s vecami, daj si tam kameru do obývačky, a keď sa ti bude zdať že sa v noci niečo posunulo, môžeš si pozrieť záznam, a neverím že na ňom nájdeš že hrnček odletel z jednej poličky na druhú.....

Ono ako psychické rozpoloženie človeka, s niektorými vecami ktoré si nevie vysvetliť môžu začať vyvolávať pocit, že straší, nedajbože halucinácie alebo pocity, že večer na teba niekto pozerá alebo sa ťa dotýka.....