Nechuti mi jest ...

Príspevok v téme: Nechuti mi jest ...
selm!cka

Absolutne nemam chut jest niekedy aj cely den a vobec ma neboli brucho.Niekedy aj nasilu zjem aspon polievku.Mam 168 cm a 45kg a nesom ani tucna ani vychrtla.No ale stretla som sa aj s tym ked mi matka alebo otec vytkli ze stale len drzim dietu a ze ci nemam anorexiu ... nepokusam sa schudnut a s mojou postavou som spokojna.
Da sa take nieco nazvat ANOREXIA ?! :(

mim

ja ma problem us tyzden nemam na nic chut doslova !.. ked mam pred sebou chladnicku chce sa mi vracat ani jest necem .. proste som hldna ale nemam na nic chut chapete to lebo ja ne som stoho pako ....

smejušik

ahojte ja vážim 40kg niektorí má nazývaju že som anorektička ale neviem či to tak môžem nazvat,strašne malo jem nemám velmi chut do jedla,predtým čo som jedla tak som nepribrala,mávam občas závraty ale neviem čim to súvisi:PORADTE MI

martarantula

Ahojte,
chcela by som Vás upozorniť na nový príspevok v rubrike články, ktorý sa týka výskumu porúch príjmu potravy a súčasne Vás žiadam o účasť na ňom. Zistime viac o PPP. Držím palce v boji proti tejto zákernej poruche.

selm!cka

no vietee .. este stale mi nechutii jest..ked mam pred sebou jedlo je mi zle..
vsetci do mna hucia aby som viac jedla..
mam 173 cm 47 kg :(

načomeno

Ahojte,tieš mi nechutí weľmi jesť..mám dni kedy by som zjedla toho viav,no niekedy len málo..samé hlúposti..keksíky,cukríky...a nechcem chudnúť..mám 173cm a 45-46kg snažím sa jesť viac,ale jednoducho čím ďalej, tým viac zisťujem, že mi nechutí veľa jedál..mám len pár obľúbených čo vždy naisot zjem..ale sú to len asi4-5 jedál..:(

bobulka

ahojte,v piatok som bola na kontrole na psychiatrii,dopadlo to fajn,nechudnem a som stastna,hoci mam z mojich 38kg,teraz 60,ale zatial to zvladam.tak rada by som vam vsetkym pomohla von z toho kruhu ppp,bola som pol roka v nemocnici a tam mi najviac pomohli,ak si chcete pisat o ppp alebo sa chcete spytat na nieco ako to tam prebiehalo rada vam odpoviem,aj ja som sa strasne trapila,ale dusila som to v sebe musite to dostat zo seba von,vsetko co vas trapi a zacat sa mat rada len tak sa potom dostanete z toho von,som tu pre vas.Bozka