Bolesti vaječníkov a výtok

neznama

ahojte,mam podobne problemy ako silka.bolest je velmi kratka ale niekedy aj velmi ostra, akoby pichnutie nozom. nemoze to byt aj prechladnutim?

veronika

Ahojte ja sa chcem spytat ci ma niektora podobny problem ako ja.Uz dlhsi cas mam problemy s menzesom,meskava mi,niekedy to dostanem presne.Momentalne teraz mi meskaju dva tyzdne,robila som si test a tehotna som neni.Mavam sem tam aj bolesti vajecnikov ale neviem ci mam ist k lekarovi alebo mam pockat.Stretli ste sa niekedy s takym problemom?dakujem ahojte

neznámy

06.06.som ti poradil,aby si šla čím skôr k lekárovi.Príspevok od Valikky to potvrdzuje.Nemáš načo čakať.Lekár je od toho,aby pomohol.

valikka

Ahoj, ja som mala podobny problem,vytoky a pichanie vo vajecnikoch, hlavne pri namahe ma niekedy tak strasne "bodlo" ze som musela prestat...no a doktorka ma poslala na sono, kde zistili, ze mi praskla cysta - 2x3 cm. Mesiac som potom bola oslobodena od telesnej vychovy. Chod teda k lekarke.

dzindzela

bez vahania treba ist k lekarovi a ziadat podrobne vysertenie to znamena ze nestaci urobit len kultyvaciu ako sa to bezne robi,da sa urobit vela inych odberov ako sa zvykne robit.