Bolesti vaječníkov a výtok

Veja222

Ahojte rano som sa zobudila a popolieva ma pod vajecnikom ked sedim je to pohode ale ked sa postavimm tak to boli jako hrom co mam robit dakujem

Lucka Ramsga

Ahoj prosim chcela by som sa opytat na vas nazor mam silne bolesti pod bruchom asi vajecniky zijem v anglicku a tu doktori nie su ako doma bola som u lekara a dali mi antibiotika ze mam slaby zapal.uz som ich vybrala ale bolesti mam rovnake a su pravidelne skoro kazdy mesiax to iste. Dakujem

Tinka1690

Ahojte dievčatá, chcela by som sa informovať o nejakom dobrom gynekologovi(ičke), ak by ste poznali nejakého(ú) bolo by to moc fajn, Ďakujem Vám veľmi pekne.

painless

Pokial sa jedna o bolesti, ktore mas pocas menstruacie, mozu byt vyvolane Trigerpointom v hlbokom brusnom svale, ktory sa nazyva Iliopsoas. Vzdy, ked je maternica "zrela" na krvacanie, opuchne, a tento opuch (co je uplne normalne),sposobi napatie tychto hlbkovych svalov a tie zacnu drazdit trigerpoint, ktory je za normalnych okolnosti v klude, spi, a vtedy Ti zacnu problemy, az kym sa menstruacia neskonci. Z latentneho trigerpointu sa v case menstruacie stane aktivny trigerpoint a ten Ta bude kvarit a tahat na vsetky strany, cim sposobi bolest. Ak sa chces viac dozviet o Trigerpointoch a aj ako sa ich zbavit, zahlas sa cez zdravebrucho na prezentaciu vo Zvolene 16-teho marca. Vstup volny.

Mirini

Ahojte , mne pri výtoku pomohol tento čaj : HAN SHI KUN PI II. - Čaj při vlhkém chladu ve Slezině II. - 84 g
Dá sa kúpiť na nete .

FIFIR26

Prosim poradte idem na dovolenku zajtra a zacalo ma pobolievat-popichávať v oblasti pravej panvy slepak to nie je ako aj velka je v pohode aj teplota zatial na 65 percent vyzera ze som prechladla prosim ako sa toho zbavit aby som mohla plávat vdaka :(

Tinuš

Mám podobný problém pred dvoma týždňami ma pobolieval ľavý vaječník , bola to dosť ostrá až pichľavá bolesť ktorá mi prechádzala az do konečníka nemohla som ani na stolicu lebo od bolesti mi skoro slzy padali..neskôr to ustúpilo no dnes sa mi to vrátilo opäť , nakoľko mam menštruáciu je to o mnoho bolestivejšie..:( a bojim sa ist k lekárovi.:/