Bolesti vaječníkov a výtok

nikuska

baby,viete co???mna take pichanie boli uz asi 3 mesiace,mala som ist k doktorke na testy ale dostala som menzes a ona sla medzi tym na dovolenku.Prosim napiste mi niektora co s tym ma skusenosti co to je ze ci to neni rakvina krcka maternice alebo co...mam strach...piste mi na mail.dakujem

123456

pixa to stale? ako dlho? sledujte si dni kedy vas to picha... ak to je niekedy okolo strnasteho dna od zaciatku menzesu, tak to moze byt ovulacia...

nati

ahojte ja mam tiez taky problem...bolia ma vajecniky ,no momentalne lavy,a aj krize ,,, moze byt ze som nachladnuta?

vonkajsiavyziva

všetkým Vám odporúčam TangKuei, je to veľmi dobré práve na ženské problémi, na bolesti, na pravidelnosť, na výtok, viac info Vám podám na e-maile.

simona

Caute, mne zistili tento tyzden, ze mam HPV. Neviem este, ci 18,16 alebo iny typ. Robil mi moj lekar ster s krcka a posiela to do labaku. Mam sa ozvat o 4 tyzdne. Aj ked to este nic neznamena, bojim sa.

hmmmm

pre neznamu a ostatne, priznaky ako pichnutie nozom, silne bolestive menstruacie a nepravidelne menstruacie, sposobuju cysty, takze cim skor k lekarovi a poziadat o ultrazvuk zo spodu...

new

steff - dievča, na čo s tým čakáš a otálaš? Na tvojom mieste by som určite navštivila gynekologa. Podľa mňa u Teba prebieha zápal, ktorý je potrebné liečiť.

steff

Casto mavam bolesyi vajecnikov a nesmierne bolesti pri menstruacii vtedy len lezim a nemozem sa ani pohnut. Niekedy ma boliev akrcok maternice je to take akoby pichnutie...poradte prosim!!!