Bolesti vaječníkov a výtok

kika2

Neužívajte TangKuei z Herbalifu, nepomáha to, tiež mám skúsensti, zbytočne vyhodené peniaze, a okrem toho musíte užívať milión iných vecí aby vám TangKuei vôbec zabral.

diablik1190

Ahojte mam taky mensi problem uz 2 tyzden mi meska menzes a tehotna niesom lebo test bol negativny no mam posledne dni dost problemy s bolestami v podbrusku a vajecnikov mala by som zajst za lekarom Dakujem

monila

inak co sa tyka tej endometriozy...
pocula som ze je to nie je ojedinely problem, mozno ju mam aj ja a ani o tom neviem a tiez som uz velakrat pocula, ze sa to zistilo iba nahodou pri rieseni inych zdravotnych tazkosti...avsak neliecena endo zevraj moze sposobovat vazne problemy tak som iba chcela skonstatovat, ci to nasi lekari trocha nezanedbavaju, mna lekarka dokonca nikdy ani len sonom nevysetrila pri preventivnej prehliadke, iba ster z krcka mi urobila na HPV. mala som uz kadejake problemy od vytokov po bolesti, ktore sa mi nezdali ze su narmalne a nikdy ani len neskonstatovala, ze to moze byt aj endometrioza...vzdy mi povedala, ze mam pit zensky caj...a viem, ze nie som jedina, ktora ma takuto Dr. a to som uz dve vystriedala.....ja uz naozaj neviem...dneska je taka doba, ze by sa to naozaj nemalo zanedbavat....ked taketo veci nehovoriac len o endometrioze prejdu do chronickeho stadia, potom uz bude neskoro a ani plakat nam nepomoze ale kym je cas tak sa nas nikto nesnazi liecit....

monila

inak kludne to moze byt aj ovulacna bolest...mna pocas cyklu, priblizne v strede, tiez pobolieva vzdy jeden vajecnik, potom to prejde, trva to dva - tri dni a potom aby toho nebolo malo, tak mam riadne bolesti aj pri menstruacii, ale tak uz som si zvykla...su zeny, ktore prezivaju taketo veci velmi intenzivne...

janka

51207
endometriozu ti velmi tazko zisti pri sone,mne ju zistili az pri laparoskopii a to som tam isla len na odstranenie cysty z vajecnika.Tiez som mavala bolesti v lavom vajecniku,takze by som odporucila zajst ku gyn.

petiq

ahojte mam problem s vajecnikmi asi.citim take divne pichanie a menzes stale nemam uz asi 2 tyzdne meska nevie mi niekto poradit co to je

dagmar

ziadna bolest pocas aj mimo menzesu nieje normalna.to pichanie nieco znamena.neviem,preco nwejdes k lekarke.chronicka infekcia v malej panve je najcastejsim dovodom neplodnosti u dievcat.

51207

endometrioza? to by ti zistil pri preventivke, nie? aj ked ti vnutorne sono robil.mna pobolieva, ale vzdy len lavy vajecnik, vzdy ked je zimsie. dufam ze to nemoze mat nasledky na neplodnost.

alessi

nikuska, jasne, ze to nemusi byt hned rakovina, ale netreba s tym cakat. moze to byt vsak cysta, aj ked "len" vodna. ja som mala a mam take iste priznaky a mam endometriozu. cim skor absolvujes vysetrenie, tym lepsie. drzim palce :)