Nutrifood dieta

Príspevok v téme: Nutrifood dieta
Stek333

Ahojte baby ;-)
Ja som uz dlhsi cas rozmyslala nad dietou Nutridoof, vela som o tom citala, kamosky, ktore to skusili mali super vysledky. Len ja som sa nie a nie odhodlat.
Lenze teraz po Vianociach som zase trochu pribrala. Tak som si povedala, ze uz stacilo. Uz musim so sebou nieco urobit. Zhodou okolnosti mi kamoska povedala, ze teraz otvorili novu Nutrifood poradnu v Senci. Tak som tam zavolala a hned sa aj objednala. Dnes som absolvovala prvu konzultaciu a musim povedat, ze som bola milo prekvapena. Usmievavi poradcovia, velmi mili, vysvetlili mi co a ako, hned som si zobrala jedlo na 14 dni.
Dnes pre mna teda prvy den, dufam, ze novy - lepsi zaciatok.
Mate s tou dietou nejake skusenosti? Da sa to zvladnut?
Som zatial taka nadsena z toho uplne, ale bojim sa, ze budem hladna.
Dakujem za rady.

Stek333

Ahojte :-)
Dakujem za povzbudzujuce prispevky.
Janinka2: Kontakt a informacie najdes na www.facebook.com
(kindra tu robi reklamu na nieco, o com vobec nie je rec...)
Fero21: Dakujem velmi pekne za rady a za podporu. Mam podobne pocity, odvodnujem sa, ale citim sa ovela lahsia. A hladna som bola len vcera, mala som mensiu krizu.
V piatok idem na kontrolu, tak vam napisem vsetky novinky. :-)
Kala40: Ja som bola v Nutrifood poradni v Senci, tak mozem napisat len, ako to funguje tam. Objednala som sa telefonicky, pytali sa kedy mozem a dohodli sme si cas. Prisla som, privitali ma velmi mili poradcovia, spytali sa preco som prisla, ci mam nejake choroby, beriem lieky, kolko pijem, ci fajcim, ci mam alergie, aky mam zivotny styl, pohyb, ... Nasledne ma pomerali a povazili na specialnej vahe, ktora mi urcila tuk, svaly a este nejake hodnoty. Musim sa priznat, ze ma tie hodnoty dost vystrasili, ale poradcovia mi povedali, co a ako, co mam v zivotosprave napravit. Ponukli mi moznost absolvovat kuru a k tomu aj jedla, ktore ked budem jest, schudnem. Porozpravali mi aj cely proces diety, ako to funguje, co smiem a co nemozem robit. A ze sa im mozem kedykolvek pocas diety ozvat, hlavne ak budem mat krizu. Tu som mala vcera, ale som sa z nej nejako dostala a povedala som si, ze to robim pre seba a pre svoje zdravie. Stalo to 15 eur a je v tom cely rok neobmedzene konzultacii a merani, takze to vobec nie je vela.
V piatok ma caka ta kontrola, tak sa velmi tesim na vysledky :-) a napisem vam viac ;-)

Kala40

Mozem sa prosim opytat ako funguje prva navsteva u nutr.poradcov? Vysvetlia proces diety... plati sa nieco pri prvej navsteve samozrejme okrem nutr.jedal? Jedla su ok?dakujem krasne.

Janinka2

Ahojte, uz som o tejto diete citala v roznych zenskych novinach, na nete a vidim, ze aj tu sa spomina. Vazne to funguje? Prosim, kto s tym mate skusenosti, viete mi napisat, kolko ste schudli a ako to realne prebiehalo? Potrebovala by som schudnut tak sedem az desat kil. Pojde to rychlo?
Stek333, som z Bernolakova, mozes mi na nich poslat nejaky kontakt?

Fero21

Ahoj Stek333,
nie som sice baba, ale snad to nevadi ;-)
Ja som vdaka tejto diete schudol nieco cez 20 kg. Neviem, kolko potrebujes ty, mne to trvalo asi 4 mesiace, ale nedam na to dopustit - to pociatocne pardnove "hladovanie", kym si navyknes na novy rezim stalo za to. Prve dni som bol hladny, ale som chlap a bol som celkom rozjedeny :P Neviem, ako si na tom ty. Doplnal som si to zeleninou, ale to ti urcite poradili.
Musel som sa naucit pit vela vody, chodil som pravidelne na kontroly. Obcas som to aj porusil, myslel som, ze to bude v poriadku, ale poradkyna ma na kontrole hned odhalila ;-) lebo videla moje hodnoty. Ked to budes drzat poctivo, urcite schudnes aj ty.
A zaklad je vyprazdnit predtym chladnicku, aby ta do nej nic nelakalo :D
Ako sa ti dari?