Nutrifood dieta

Príspevok v téme: Nutrifood dieta
Stek333

Ahojte baby ;-)
Ja som uz dlhsi cas rozmyslala nad dietou Nutridoof, vela som o tom citala, kamosky, ktore to skusili mali super vysledky. Len ja som sa nie a nie odhodlat.
Lenze teraz po Vianociach som zase trochu pribrala. Tak som si povedala, ze uz stacilo. Uz musim so sebou nieco urobit. Zhodou okolnosti mi kamoska povedala, ze teraz otvorili novu Nutrifood poradnu v Senci. Tak som tam zavolala a hned sa aj objednala. Dnes som absolvovala prvu konzultaciu a musim povedat, ze som bola milo prekvapena. Usmievavi poradcovia, velmi mili, vysvetlili mi co a ako, hned som si zobrala jedlo na 14 dni.
Dnes pre mna teda prvy den, dufam, ze novy - lepsi zaciatok.
Mate s tou dietou nejake skusenosti? Da sa to zvladnut?
Som zatial taka nadsena z toho uplne, ale bojim sa, ze budem hladna.
Dakujem za rady.

Meggy

Baby ja mám tiež túto diétu, je super ale!!! zostala som tehotná a zostali mi nejaké sáčky (kokteily, polievky) nechcete niektorá? Posuniem ďalej :)

Danka603

Ahojte, nakupujem uplne to iste z Ciech - www.nicelife.cz. Maju francuzsku dietu, velky vyber, na objednavku vam vedia dorucit cokolvek priamo z Francie. Chutove skvele a ozaj to funguje ;)

gabona1

Ja som schudla s cambridge, ale už som aj trochu pribrala, treba sa striedmo stravovať a hlavne nepiť víno a alkohol..čo je pre mňa v lete nemožné...Nutrifood je náhrada cambridge, mne však moc nechutila táto strava...drinky sú redšie, tyčinky menšie...nič moc.

Janulcek

Ahojte,
skusila som more diet a akupunkturu a vselico.. ale nutrifood je fak bomba. Za 2 nesiace som schudla 16 kg a vaha ide stale dolu. este trosku potrebujem.
Kazde rano pozriem na vahu a stale mam menej. Je to uzasne.
Vobec nehladujem, jedlo je velmi chutne, rychlo sa pripravuje a mne to maximalne vyhovuje.
Mozem iba odporucat. Poradkyne su mile a stale napomocne.

Toto nie je reklama, nie som majitelka a ani pribuzna.. som v procese chudnutia...
prajem vsetko dobre vsetkym. pekny den

felicia

Ja som absolvovala najskôr cambridge diet - mala som 62kg a zhodila som 11,5 kg za 3 mesiace. Nosila som už pomaly veľkosť č 44 a ocitla som sa na veľkosti č.36. Môžem povedať, že lepšie som sa nikdy necítila ako po tejto diéte. Po ukončení som si dala urobiť krvné výsledky a všetky hodnoty boli vynikajúce. Cholesterol som mala 6 a po skončení diéty sa mi upravil na 4. Tak isto vnútorný tuk na hodnote 8 a po skončení na hodnote 5. Dva krát som absolvovala detoxikačný program už v Nutrifood a po každej kúre išlo dole 4 kg. Teraz mám 62 rokov a moja váha je 51,7 kg. Tým chcem povedať, že to ide v každom veku a odporúčam každému.

haslerka001

Ahojte, chcela by som sa opytat kolko cca stoji ta dieta nutrifood na mesiac. A kolko sa plati celkovo? Ďakujem.

Stek333

Ahojte,
tak uz som aj po druhom vazeni a konzultacii, musim vam povedat, ze je to uzasne! Dala som zatial dole viac ako tri kila, takze za 3 a pol tyzdna som schudla viac ako 5 kg.
Hlavne jedla, ktore mi pridali su vyborne. Velmi mi chuti mexicke tacos a vsetky tri cestoviny. Obohacujem to zeleninou, takze vobec nie som hladna. Dalsi tyzden mam vlozeny, takze budem moct aj kuracie a ryby, velmi sa tesim!
Ak by ste chceli, teraz maju v tej mojej poradni sutaz o tyzden chudnutia zdarma, pozrite na www.facebook.com
Ako pozeram, mam to tu ako taky dennicek chudnucej zeny :D
Je na tom este niekto, vy mate ake skusenosti? Mohli by sme si nejake vymenit a vzajomne sa podporit. Ja som taka nadsena.

Kala 40

Dakujem za odpoved.Snad sa tam odhodlam aj ja.prajem nech sa v diete i nadalej dari. Budem sa tesit ked sa ozvete za par tyz.po kontrole.drzim palceky.

Stek333

Ahojte :-)
Nestihla som sa pochvalit hned v piatok, cely vikend som sa snazila nieco robit, aby som sa nenudila. Vikendy su pre mna najnebezpecnejsie pre silnu volu a dodrzanie diety. ;-)
V piatok som bola na konzultacii a sama som zostala prekvapena. Mala som skoro o 2 kila menej, ako pri uvodom vazeni, dala som dole troku aj z tukov, no vysvetlili mi, ze prvy tyzden ide hlavne voda, trosku tuky a az teraz sa telo zameria na tuky. Je to uzasne, ved dve kila som nedala dole uz roky!
Na dalsiu kontrolu idem o dva tyzdne. Velmi mi vysli v ustrety, mozem chodit aj vo vecernych hodinach, po pracovnej dobe, co je pre mna velmi dolezite, aby som nechybala rano a cez den z prace.
Mozem zacat jest uz aj Nutrifood hlavne jedla, vraj su velmi chutne a poradcovia ich jedia miesto obeda. Dali mi z kazdeho, vraj mam ochutnat a ked mi niektore nebude chutit, mozem ho vymenit.
Mate nejake oblubene hlavne jedlo? Sejky a kase mi velmi chutia, tak budu aj hlavne jedla.