Rozhodnutie nemať deti

Príspevok v téme: Rozhodnutie nemať deti
Kristina312

Rada by som vedela,ze aky mate postoj k tomu,ked zena nechce dieťa z vlastneho rozhodnutia? Ja po nich netuzim a nejako ma to k materstvu nelaka. Mam 24 rokov a kazdy mi vravi,ze som este mlada a toto rozhodnutie zmenim. Ale ja viem co chcem a ostatni to nechapu. Odsudzuju ma a vravia,ze nie som normalna. Nie,ja nie som ten typ zien,ktore vidia len peniaze a preto rodinu davaju bokom. Skrátka,mam potrebu pomahat tym,co to najviac potrebuju a necitim sa na to mat vlastnu rodinu. Byvam na dedine,a ked vidim ako tie stare babky nas ohovaraju,ze s manzelom nechceme deti,je mi az zle. Najhorsie na tom je,ze ani vlastna rodina vas nechape a kvôli tomu odsudzuje....Tak teda aky mate na toto vsetko nazor?
Dakujem za odpovede.

Pharrel

Boze....neznasam tie dedinske truby ktore ohovaraju kazdeho na kazdom kroku. Je to tvoj zivot do prdele. Nenechaj sa inymi ovladat.

Mitchellll

Kristina,nikto nema pravo sudit ta. Je to tvoj zivot. Pokial nechcete mat s muzom dieta a obaja zdielate rovnaky nazor,je to v poriadku. Ja mam 2 deti,dokonca este jedno chcem. A bude ma sudit rodina za to,ze ich chcem mat 3? Je to to iste.Podobne rozhodnutie nemat deti ma aj moja segra. No? Ja jej to neberem. Je to jej zivot,nie moj. Hlavne bud stastna. Ci uz s detmi alebo bez nich. A ano,tak ako si napisala,ze nie se zahladena do penazi,ale radsej pomahas druhym,je uzitocne pre nasu spolocnost.Jednoducho sa riad heslom: Moj zivot-moje pravidla. Prajem pekny den

RovnakyNazor

Mozeme si podat ruku. Ty mas dobre, ze tvoj partner ma ocividne rovnaky postoj. Moj mi ako aj vsetci opakuje, ze rozhodnutie zmenim a vobec ho neberie do uvahy...