Podvedenie partnera

Príspevok v téme: Podvedenie partnera
Traj

Ahojte,chcem si vypocut vas nazor na takyto "pribeh".

Ja po rozchode,sam slobodny,v byte sam...zacal som sa kamaratit zo susedov,ona zadana 4roky,chystali si byvanie pocas vztahu opravovali chalupu,samozrejme jej priatel tam pomahal atd pocas tych troch rokov,kedze vsetko robili sami..

Ich vztah bol vraj aj dobry aj nie,ziarlil na nu nikam ju nechcel pustat ale ona posluchala...ked chcela ona rodinu on este nie ,ona 30 rokov on 34 teraz.
Zacali sme sa viac a viac kamosit az to skoncio postelou takto sa to tahalo skoro pol roka...
Ona nevedela oartnera opustit koli chalupe a mna tiez lebo jej bolo so mnou dobre..chcela to ukoncit so mnou lebo uz nevladala...
Tak ja ze ok ved chcem aby si bola stastna snim..no v tom sa uputala na kolegu v pravi s ktorym si boli sympaticky asi o nieco menej casovo ako sme sa mi poznali lenze vedela ze ma vztah tak ho neriesila a riesila mna...
Takze teraz nieje ani s priatelom ex ani so mnou,lebo chce byt s tym kolegom lebo uz je free...

No a ja si vycitam to ze som vlastne snou zacal spavat a ked vyuzlenie bolo take ze ked sa jej spytal ci ho podviedla povedala ze ano a tym bol rozchod lebo sa bala ze ked snim zostane co on aj chcel tak ze ju bude este viac sledovat ked vedel ze ho podviedla

Mam pravo si nieco vycitat? Isla so mnou do postele dobrovolne do nicoho som ju netlacil...ale city boli na oboch stranach ,len mi povedala ze ona ma brala ako kamarata aj ked so mnu spavala a hovorila milujem ta...no a teraz odmieta ex a aj mna a taroven zacala sa uputala na toho kolegu a spava snim..

Traj

Taro: Tiez veru neprajemm nikomu..., napr. pri tom venceni, isiel som z domu cesta asi 5 minut, myslel som si ze povencime dlhsie , ako inokedy ze dame prechadzku ako inokedy.., lenze jej pes sa boji strielania, tak sme vencili asi ani nie 5 minut a ze ide dnu tak idem snou ku vchodu ze asi zavedie psa a pojde dolu naspat, a vtom hovori ze prisiel miro, najprv som nechapal az ked som sa otocil a uvidel auto ze miro tu je ako kolega a ja ze co teraz ? ze bez domov , reku prosim naco som siel sem koli 5 minutam? ze ved aj tak by sla domov, a ja ze ved si mohla zaviest psa a byt spolu vonku chvilku,a ze naco , reku na hovno som si myslel..., po cchvii vidim ze odchadza s mirom v aute , lebo som este cakal co sa bude diat fajn charakter reku, v tom momente ked videla mira mna akoby nepoznala

Traj

Ved prave !!!! Ze je natom najhorsie ten jej priatel, teda EX !!! A zial som dopomohol aj ja k tomu...

Ked sme si mi zacali spolu , tak som to prezival tak ze asi jej nieje snim az tak dobre , tak bud budeme spolu ako sme chceli obaja a hlavne aj ona podla rozpravania,ked rada za mnou chodi atd, alebo ked nebude moct opustit priatela tak nech je snim, co budem rad, lebo budem vediet ze snim chce zostat... aj ked nebude byt ona moct so mnou

Lenze koniec bol uplne iny , taky ze ani s priatelom na ktorom jej vadili veci , a ani so mnou kde jej na mne nevadilo nic !

Len to ze nechce ma riesit kedze ma brala ako kamarata, ktoremu sice hovori milujem ta a chcem stebou byt, a preto ze vlastne do ich vztahu som sa zaplietol ja...co ona samozrejme mi dovolila...

Takze co bolo bolo stym nechce uz nic mat, lenze ten kolega uz bol viac menej tiez vtiahnuty do toho..., lebo mna dala bokom a jej vztah s priatelom bol uz na konci a vtom zacala kamosit s tym kolegom..

Keby som vedel ze to takto dopadne, ze nezostane pri priatelovi, a ani pri mne v druhom rade , tak davam ruky od toho prec..., ju nelutujem ona si vybrala , len toho jej ex, kedze vlastne oklamala jeho so mnou a mna oklamala s kolegom...

Lary

Je vidieť ze kde sa dvaja bijú tretí vyhráva.Dvaja ludia môžu vzťah prežívať odlišne.Nikdy nemôžeš mať trvácny a plnohodnotný vzťah keď sa zakladá na nevere .Lebo nemať vysporiadané vzťahy vždy človeka doženú karma ma čas.Pamätaj na to v ďalšom živote.......ps a to že suseda si užila s tebou aj z právoplatnym partnerom aj z kolegom a ešte ktovie s kým.Ver mi že najhoršie je na tom jej partner ty si len jeden z ďalších......

Taro

Zažil som, neprajem, plus ešte výčitky na moju stranu a to nie raz. Až po čase som pochopil že je potrebne si držať istý odstup ale možno je to vhodný postup len pre niekoho...

Traj

Ja si nevycitam ze niesom snou...ano vycitam lebo som bol zamilovani aj som a z nej som to citil tiez...
Len mi je luto toho partnera ex ,vies ked som videl ze snim je skor z povinosti tak som ju chcel z toho vytiahnut nech ma krajsi lepsi zivot,lenze hovorila ze ktory vztah je idealny ze ziaden tak oki ak snim chves zostat zostan budem rad ak budes stastna.. lenze ked uz ti medzi nimi kypelo tak mu povedala ze ho podviedla a bolo aj ked on ju chcel stale,len ona by nestrpela stale upodozrievanie od neho keby pride napr z prace neskor ako ma..tak som myslel ze budeme spolu ked mala take reci...len zrazu uz som bol len kamarat s ktorym spavala a travila cas ako s frajerom keby a nevie ci boli city ozajstne vraj...a nechcela ma riesit lebo ze co bolo chce nechat tak ... to by som chapal len keby si hned nenasla dalsiu obet s ktoru zacala spavat lebo je tam silna chemia vraj...tak asi krasa vitazi..a to dole si pyta tiez...

P.S. Zazil som take mimenty volala ma na chalupu alebo pridat sa vencit ,oba razy prisiel vraj nahodne za nou kolega,cize mna poslala ze bez domov a ona sup za nim do auta alebo zostala na tej chalupe snim... vraj ved sim len cisto kamos tak co sa urazam...nikdy vam taky moment neprajem..

Taro

Priateľu, nemáš si čo vyčítať očividne ta v svojej podstate využila ak ti vyhovuje ako kamarátka tak okej ale ak od toho čakáš viac tak radšej ruky preč sam som si to neraz zažil.

Traj

A nie nieje dovod sa zaoberat nou...
Len myslel som si ze ked sa zapletieme do toho obaja citmy tak bud vyhra tdravi rozum a stopne to a pojde za svojim naspat,alebo ak to neunesie ze ho podviedla povie ze ho podviedla a ja sa na nu nevyseriem...a budeme spolu tak ako mi hovorila ze chce byt so mnou...

Lenze povedala ze co bolo za cias ex cize aj ja tak nechce riesit ... a ze opat ved som bol len kamos....

No tak po rozchode sa zavala kamosit s kolegom kde to skoncilo opat ako so mnou v posteli...

Priste ked sa naviaze na nejakeho kamosa zak sa snim asi potrebuje vyspat alebo neviem...

Bola to moja druha sex partnerka a to mam 26

Moj predchadzajuci vztah trval 7 rokov a kamosky som nemal...a ani si neviem oredstavit s niekym spat bez citou alebo len tak s kamoskou ako ona spala so mnu bud tam city boli len uvidela krajsieho chalana alebo fakt neviem...ked mi povedala ze keby bol kolega na zaciatku free tak ja by som u nej nezabodoval...takze tak...

Traj

Ved to ze ona sa odmilovala akosi rychlo skor preto ze videla asi rozchod s ex a viac ju pritahoval kolega ako ja...
A ci to je kost to by som nepovedal,lebo na zaciatku som po bej nesiel preslo to cez city zial az potom pritazlivost...

Ako hovorim stale ma brala ako kamosa no nechovala sa tak ... lebo takto sa kamosky nechovaju aj keby vynecham ten sex. Kamosky nehoviria milujem ta...

Najčítanejšie články