Náhoda? alebo...

Príspevok v téme: Náhoda? alebo...
Deusa

Toľko náhod? Alebo veríte na osud? ja sama neviem čo si mám myslieť, niekomu to možno príde vtipné,že riešim takéto blbosti ale v poslednej dobe tých náhod je veľa. Tak kde začať...teraz mám 20, ale začalo sa to keď som mala 13 a spoznala som sa s jedným chlapcom. Uvidela som ho prvý krát a bola som do neho zbláznená. Áno viem,že v 13 som bola ešte decko ale vtedy som vyhlásila,že toto raz bude môj chlap !! :),niečím ma priťahuje .. ako som spomínala mám 20..je to už 7rokov ale doteraz keď ho vidím tak moje srdce sa tak rozbúcha..za tých pár rokov sa stalo veľa náhod,vkuse sa stalo niečo čo nás spojilo, aj keď som ho poznala krátko mala som pocit,že ho poznám roky,..nejdem sa tu už rozpisovať..tak sa pýtam veríte na osud? Veríte,že niektorý ľudia sú si súdení??

Deusa

Ernesto len sa príliš nesnaž,aby sa to tým nepokazilo :)
Ja si myslím,že tým keď niekto myslí na niekoho druhého to nieje nevera. Aj keď viem,že to nieje pekné.
Neviem prečo niesme spolu,neviem ani čo ma ku nemu tak priťahuje.Kto zažil niečo podobné tak ma chápe. Ťažko sa to píše lebo ten pocit sa nedá opísať.

ANGEL-DEMON

akosi neviem pochopiť že ked sa dvaja ludia ľúbia prečo nie sú spolu.... su tak nešťastní obaja....

...lebo je rozdiel ked sa jeden s druhym rozíde v nejakom vzťahu koli tomu že ľubi niekoho iného tpí tam len ten opustený, odmietnutý...

ale ked sa lubia dvaja ludia a kazdy z nich ma iný vzťah a tí ludia pri svojich partneroch, fakticky ich v myslienkach podvadzaju, lebo myslia na toho druheho s ktorým nie su ....

ja nebudem mať žiaden vzťah kým nebudem cítit že mam slobodnú myseľ a srdce... lebo pokial mám nejaké city k nejakemu chlapovi a moja mysel aj moje srdce je jeho tak nepojde do vzťahu s nejakym cudzým chlapom, pre mňa je to niečo také ako keby som a predala...alebo ako to opísať.... a ponižovala by som samu seba...
je rozdiel ked sa s niekým nezáväzne vyspím...ale tomu človeku nič neslubujem, neklamem ho...
akoby som mala vyznávať lásku niekomu koho nelubim a myslieť pri tom na ineho ktoreho ľubim.... divné...

Ernesto

verim na osud ... ja si myslim, ze jednu taku mam sudenu a robim vsetko co sa len da, aby som sa vyhol tomu, aby som s nou skoncil ... dufam, ze osud porazim, aj ked taham za kratsi povraz :-(

Deusa

Hah ozaj milé,aspoň ti spríjemnil tie dni! :D ... prečo niesme spolu? jasné,že ako decká sme sa dokopy dali ale .. tak ako rýchlo to začalo tak to aj skončilo :) .. ale keď mal narodeniny pozval mňa aj môjho priateľa na oslavu a povedal mi,že mu chýbam,že často na mňa myslí,že ma ľúbi.. to bolo na jeho 20tku.. takže naše pocity sú alebo teda boli rovnaké.. momentálne má priateľku aj ja priateľa .. a aby to nevyznelo blbo ja mám priateľa 3roky a ľúbim ho ale nikdy som necítila to čo pri tomto chlapcovi

ANGEL-DEMON

otázka je prečo nie si s ním....?
ja ked som chodila na strednu zacala som stretavat jedneho chlapa, zacala som chodiť inou trasou-ulicou do skoly kadial nechodili ludia,.. dochádzala som a všetci chodili jednou ulicou do mesta...
kazde rano som ho stretavala, potom sa na mna zacal usmievať ked mi siel oproti, potom sa mi prvý pozdravil "ahoj" každy den sme napredovali... pochvalil mi učes, pekne tričko,.... on pravdepodobne chodil do práce,. ja som mala 15, jemu tipujem mohol mať 30+-
potom zrazu prestal chodit... a už som ho nikdy nevidela..
ale bolo to milé...