Náhoda? alebo...

Príspevok v téme: Náhoda? alebo...
Deusa

Toľko náhod? Alebo veríte na osud? ja sama neviem čo si mám myslieť, niekomu to možno príde vtipné,že riešim takéto blbosti ale v poslednej dobe tých náhod je veľa. Tak kde začať...teraz mám 20, ale začalo sa to keď som mala 13 a spoznala som sa s jedným chlapcom. Uvidela som ho prvý krát a bola som do neho zbláznená. Áno viem,že v 13 som bola ešte decko ale vtedy som vyhlásila,že toto raz bude môj chlap !! :),niečím ma priťahuje .. ako som spomínala mám 20..je to už 7rokov ale doteraz keď ho vidím tak moje srdce sa tak rozbúcha..za tých pár rokov sa stalo veľa náhod,vkuse sa stalo niečo čo nás spojilo, aj keď som ho poznala krátko mala som pocit,že ho poznám roky,..nejdem sa tu už rozpisovať..tak sa pýtam veríte na osud? Veríte,že niektorý ľudia sú si súdení??

veronika89_8

Tak hovori sa, ze vo vela pripadoch pozname svojich buducich partnerov uz od puberty tak mozno na tom nieco bude

humienka5

v prvom rade by som sa ho spytala, preco si ma vymazal, to by ma velmi zaujimalo. mozno sa nieco dozvedel, co ho zarazilo a preto toto spravil

fonte

Co znamena, ze si ta "vymazal" vsade?
Zo socialnej siete? Alebo ako ste komunikovali?
Nepytala si sa preco, ale ak si ta "vymazal", tak kde sa chces pytat? :D
To ma byt akoze ta zablokoval, alebo co? :D
Ked uz si vymyslate tieto blbosti, tak nech to ma aspon elementarnu logiku :D

Deusa

Fonte- už zadaná niesom, rozišla som sa s priateľom pred rokom. Ja som myslela,že nič sa nezmenilo na tom čo cítim. A do ďalšieho vzťahu za teda určite nechystám dokým neporiešim v sebe tento problém.
A prečo o neho nezabojujem? Keď som sa rozišla tak sa ozval a písali sme si istý čas,všetko vyzeralo byť fajn aj sme sa mali stretnúť ( obaja pracujeme v zahraničí) a potom si ma zo dňa na deň všade vymazal. Netuším prečo, ani som sa nepýtala. Asi mal nejaký dôvod. Ale priateľku určite nemá.

terria15

ano, ja verim na osud a niekedy sa proste deju veci, ktore nam chcu nieco napovedat. a ten chlapec je zadany? preco o neho nezabojujes?

ahjajjaj

Marína bola Sládkovičova osudová. Lebo ju nikdy nemal, nikdy s ňou nespal. Všetko, čo je reálne, nespadá do osudovosti, lebo tam chýba fantazírovanie a vymaľovanie v ružových predstavách....

fonte

Tak svojho neopustis, ale chcela by si osudoveho, ineho. To je schiza troska, nie? :D
Tak treba toho druheho oslovit, ale sa bojis, co, ze prides o to, co mas?
Ci chces si len uzit? Mas stereotyp, alebo len vymyslas? Nudis sa?

Deusa

Ľudia to nikto nezažil niečo podobné? ja sa z toho už idem zblázniť. V mojom okolí čo mám kamarátky tak majú dlhodobé vzťahy. A berú to tak,že niekoho majú ale nieje to nikto výnimočný. Alebo potom kamarátky ktoré svojho “osudového” stretávajú každý rok :D