Som nízky

Príspevok v téme: Som nízky
cottoneyejoe

To fakt je pre muža výška 182cm taký "fajn priemer" ?? :(

Čo mám hovoriť potom ja ??!!! Ja mám len 170 cm. Holky, je to pre vás málo aj keď vy samy máte napr. 160 cm ??

Keby som mal ja 180 cm tak by som sa cítil vysoko. Lebo aj teraz keď mám 170cm tak som vyšší než väčšina žien, ktoré stretnem.

Ale vám je asi aj tak stále málo. To fakt musí byť chlap od vás aspoň o 20 cm vyšší aby ste mu dali šancu ??? Čo to má kurva znamenať ? Aj keď vidím nejakého rovnako vysokého chlapa ako som ja, tak jeho priateľka má maximálne tak 150 cm ! A tých je málo, priemerne vidím baby tak 160 - 170cm ,ale tie zase chcú chlapa nad 180...

ach, tento začarovaný kruh už ma fakt nebaví !!, čo mamám robiť ?? Prečo vám tak strašne moc záleží na výške ??!!!

Potom že prečo majú chlapi komplexy z výšky... Vy za to môžete !! Uprednostňujete vysokých pred nižšími.

A keď hovoríte, že chlapom sa zase nepáčia tlsté ženy, tak do je dosť blbá odpoveď. Lebo tlstá žena môže schudnúť, ale dospelý chlap už o 20 cm narásť nemôže !! Je to od vás nespravodlivé !

Iiiii

Bola tú téma o trolovaní, či skrolovaní, či ako sa to nazýva, proste po našom o pi.ovaní na tomto fóre.
Mne ide len o to, aby ste sa trochu zasmiali, už keď máme všetci tie depresie:-(
Inak, podarilo sa mi zohnať originálnu fotku bicykla, na ktorom údajne vyhral Chuck Norris tour de France. Nepoviem Vám ako som sa k nej dostal, ale dostal som sa k nej. Proste je to frajer, na akého nikto nemá.

ella811

Počúvaj, ja mám 13. Moji rodičia majú obaja 170 cm. No ocko možno 169 už(rastie do zeme). :D
Ty máš evidentne zlé skúsenosti, keď už pri písaní sa vyhecuješ, lebo si stretol iba také baby, ktorým na výške záleží viac než na charizme a celkovom vyžarovaní, povahy daného chlapa. Ja aj keď mám iba 13,165 cm(Moja mamka sa vždy smeje, že prinajhoršom sa budem chlapom pozerať na plešiny. :D ) a myslím že podrastiem, som po mamkinej strane dvojmetrových.:D tak aj mne záleží na tom, aby bol chalan odo mňa vyšší, ale zas nemusí byť vyšším,hlavne aby nebol o hlavu nižší. :D to ženy majú vkódované, že chcú mať ochrancu, ktorý ich ochráni aj vlastným telom a nie takého, čo ho budú musieť ochraňovať ony! Prirodzená vlastnosť. Chcel by si mať vyššiu baba? Asi nie, preto lebo ju chceš ochraňovať a nechceš si pri nej pripadať ako chlapček, ktorý sa za ňu poľahky skryje, ale ty chceš byť ten hlavný.
Ale ja by som nešla podľa vonkajších vlastností, lebo keď uvidím, že je chalan úžasný, VYROVNANÝ, spokojný sám so sebou, tak ma bude viac priťahovať ako nejaký mačo so 190cm.
Buď vyrovnaný sám so sebou a budú ťa chcieť.
A 170 nie si nízky, čo majú prosím ťa povedať muži, ktorý majú ledva 160?

Veľa šťastia s vyrovnanosťou. :)