Som nízky

Príspevok v téme: Som nízky
cottoneyejoe

To fakt je pre muža výška 182cm taký "fajn priemer" ?? :(

Čo mám hovoriť potom ja ??!!! Ja mám len 170 cm. Holky, je to pre vás málo aj keď vy samy máte napr. 160 cm ??

Keby som mal ja 180 cm tak by som sa cítil vysoko. Lebo aj teraz keď mám 170cm tak som vyšší než väčšina žien, ktoré stretnem.

Ale vám je asi aj tak stále málo. To fakt musí byť chlap od vás aspoň o 20 cm vyšší aby ste mu dali šancu ??? Čo to má kurva znamenať ? Aj keď vidím nejakého rovnako vysokého chlapa ako som ja, tak jeho priateľka má maximálne tak 150 cm ! A tých je málo, priemerne vidím baby tak 160 - 170cm ,ale tie zase chcú chlapa nad 180...

ach, tento začarovaný kruh už ma fakt nebaví !!, čo mamám robiť ?? Prečo vám tak strašne moc záleží na výške ??!!!

Potom že prečo majú chlapi komplexy z výšky... Vy za to môžete !! Uprednostňujete vysokých pred nižšími.

A keď hovoríte, že chlapom sa zase nepáčia tlsté ženy, tak do je dosť blbá odpoveď. Lebo tlstá žena môže schudnúť, ale dospelý chlap už o 20 cm narásť nemôže !! Je to od vás nespravodlivé !

Lacso

Nemas pravdu, aj nizsi muzi vedia prtahovat zeny zalezi ako vyzeras a staras sa o seba. 170cm na muza je este slusne cislo dost slusne. Keby su mal ako muz 158 to by bolo uz dost malo a predsa taki muzi su!
Taky tom cruis je nizsi od teba a aky je fesak zeny po nom saleli ked bol mladsi. Mohol by som ti menovat dalsie zname osobnosti ale naco? Alebo si zober napoleona a hitlera boli nizsi od teba a ake mali sebavedomie..

Iiiii

To je tvoj subjektívny pohľad na vec. Large je síce veľký, ale na strane druhej vie krásne hrať na klavíri a okrem toho hovorí po francúzsky (už sa musím pustiť do tej fr. tiež). Ktorá žena by nechcela jeho gény? A v skutočnosti je isto oveľa krajší, len ten make-up z neho spravil strašiaka do maku, čo bolo cieľom, či?:-)

ANGEL-DEMON

no pozor! mne osobne sa napríklad páčia nízki chlapi,..
ja mam 170cm a páčia sa mi chlapi s rovnakou výškou...
chlap ktorý má viac ako 180 je pre mňa rebrík... a navyše ak vyzerá ako z koncentráku ani nehovorím,, alebo naopak, ak vyzerá ako golem...

Iiiii

A vraj je ten kamoš aj nadpriemerne inteligentný, čo vedel, keď mal 5 rokov, tak to vie aj teraz.
Už aj piesne o ňom začínam skladať - ha, ha:-)
www.youtube.com

buba103

napríklad ja mam priateľa temer rovnako vysokého ja mam 165 on 170 a je to v pohode sice keď mam opätky mal prv pindy ale teraz uz je to v pohode zvykol si keďže skoro furt mam opätky :)

Iiiii

Môj kamarát, ten je so všetkým vyrovnaný, predstavte si, že má len dva zuby, jeden ho stále bolí a ten druhý používa na otváranie piva a nemá žiadne komplexy.

Komplexy_pozor

No neviem,ja som dala sancu nizsiemu odo mna,ale neuraz sa,po case som to olutovala,pretoze naozaj bol zakomplexovany a ani ten vztah mu nepomohol.skoda,ze som ho zozaciatku mala dost rada....teraz uz viem,ze je dobre ist do vztahu s clovekom,ktory je sam so sebou vyrovnany :) ked budes sam so sebou ok,tak ta nebude trapit,ked ta zena odmietne pre nizku vysku.

Iiiii

Najbližšiu Tour de France vyhrám ja, motorček sa za mojim úspechom skrývať nebude, najbližšie budem robiť predajcu zábavnej pyrotechniky a verte mi, že na megatre.k v zadku nikto nemá:-)

Iiiii

Tu je tá spomínaná fotka. Nahralo mi ju trochu hore nohami, ale ja ju mám v kompíku normálne. Však nie je problém otočiť displej:-)