Som nízky

Príspevok v téme: Som nízky
cottoneyejoe

To fakt je pre muža výška 182cm taký "fajn priemer" ?? :(

Čo mám hovoriť potom ja ??!!! Ja mám len 170 cm. Holky, je to pre vás málo aj keď vy samy máte napr. 160 cm ??

Keby som mal ja 180 cm tak by som sa cítil vysoko. Lebo aj teraz keď mám 170cm tak som vyšší než väčšina žien, ktoré stretnem.

Ale vám je asi aj tak stále málo. To fakt musí byť chlap od vás aspoň o 20 cm vyšší aby ste mu dali šancu ??? Čo to má kurva znamenať ? Aj keď vidím nejakého rovnako vysokého chlapa ako som ja, tak jeho priateľka má maximálne tak 150 cm ! A tých je málo, priemerne vidím baby tak 160 - 170cm ,ale tie zase chcú chlapa nad 180...

ach, tento začarovaný kruh už ma fakt nebaví !!, čo mamám robiť ?? Prečo vám tak strašne moc záleží na výške ??!!!

Potom že prečo majú chlapi komplexy z výšky... Vy za to môžete !! Uprednostňujete vysokých pred nižšími.

A keď hovoríte, že chlapom sa zase nepáčia tlsté ženy, tak do je dosť blbá odpoveď. Lebo tlstá žena môže schudnúť, ale dospelý chlap už o 20 cm narásť nemôže !! Je to od vás nespravodlivé !

taky jeden

Ja som tiez maly - mam 165 cm. Mam manzelku, ktora kedysi snivala o vysokom chalanovi - a ma rada mna a hovori, ze by nemenila.

Angel Demon - rozdiel 2cm spravi chrbtica. Rano po zobudeni si namerias o 2-3 cm viac ako vecer. To preto lebo cez den sa stlacaju platnicky medzi stavcami, v noci, ked lezis, sa zas vystru.

ANGEL-DEMON

aj ja dodám k povzbudeniu... ked som mala 20 rokov presla som k dospelackemu obvodnému lekárovi- okrem iného merali ma a mala som 168cm ! a ked ma merali pri preventívke pred rokom ked som mala 26 zistila som ze mám o 2 cm viac... takže už mám 170cm....
neverila som, doma som sa zmerala a fakt...
a sestrička mi hovorí že do 28 možem v pohode ešte rásť...

cha

Počúvaj ma :D som žena,mám 169-168 cm stretávam chalanov pomerne nižších ako som ja a nemajú so mnou najmenší problém :D podobne ako chalani aj baby si všímajú na chalanoch veci ktoré ich priťahujú,a výška je natom to najmenej :D...plus záleži aj od veku,chlapci rastú neskoršie ako baby...možeš rásť plus mínus do 19-20 rokov a to nehovorím že aj po 20 nemôžeš narásť :))...a ak by si si naaahodou našiel aj vyššiu frajerku tak čo? veľký problém v tom vôbec nevidím ....

ps:aby som ťa trošku povzbudila: na základke som mala spolužiaka ktorý meral 148 cm a mal 15-16 rokov,ten čo má hovoriť haa? mysli :D...maj sa pekne

SSIT

prosim ta, toto neries.... ja mam 168cm, moj priatel ma este o centimeter menej....na zaciatku som sice, uprimne chcela, aby bol vyssi, teda vnutorne som si to priala, ale potom som sa na to vykaslala a zacala si uzivat zivot s nim. Nie ta vyska ho spravila mojim buducim muzom, ale to, ze je vtipny, zodpovedny a pohodovy. On si zo svojej vysky nerobi nic a nevadi mu ani ked si dam pri nom opatky a ja to tiez uz neriesim. Hlavne to takto neries, nie je nic horsie ako chlap plny komplexov a vycitiek.

ANGEL-DEMON

mne ked sa nejaký typ nepáči, tak sa mi jednoducho nepáči....
a JA viem velmi dobre aké typy chlapov uprednostnujem a reálne aj "riešim" a 190cm a viac čiže rebríky to teda nie sú...
pre mna do 180 uplne stačí...
neznášam ked na mna niekto čumí z vrchu...
tá foto nižšie o Lurchovi , to je nie o nom, jeho osobnosti... tá mi je ukradnutá...
tam ide o to ze ten Lurch su tí vysokí.... a tá krpaňa som ja... a to mi je "prosti srsti"

ANGEL-DEMON

liii no.... to že hrá na klavíri a vie po fr. je fakt teda pre život použitelné.... ked okrem toho nevie nič iné.... že ani len koleso na aute nebude vedieť opraviť...
Neviem ktorá žena si vyberá podla "genov" chlapa..
TY ??? neviem či by si bola spokojna keby ti vybrali muža rodičia...
a ty by si ho až v den svadby videla...
ved či sa ti páči nie je podstatné predsa...
a ked stretneš chlapa - potencionalneho nastavajuceho, tak predpokladám, že od neho požaduješ výpis zo zdravotnej karty a nech ti povie aj o chorobách v rodine... lebo genetika..

Lollka

Presne ste sa tu vsetci zhodli. Nie nizka vyska robi chlapa nepritazlivym ale jeho komplexy, ktore si vyvrsuje na babe ktora s nim chodi. A tento typek ziadnu babu zatial nema tak sa bude vyvrsovat na anonymnom fore na nas vsetkych a nadavat nam. Ja som tiez stretla par chlapov co pre svoju vysku mali komplexy ale mala som aj priatela ktory bol o asi 3 cm nizsi odo mna, bol to moj prvy a ani jeden z nas s tym nikdy nemal problem a nikdy to neriesil. Ja neviem co sa ti chlapi tak zakomplexovavaju kvoli vyske, jak keby to bolk nejake dolezite. Povaha je dolezita ale tu ty dobru tiez nemas lebo nadavas zenam co ti nikdy nic neurobili.

Fantasyi

Vacsina ludi sa tu zhodla v pravde. To, co zeny pritahuje je zdrave sebavedomie, nie vyska. Jednoducho chlap nemoze byt zakomplexovany chudak, lebo si tie komplexy bude liecit na babe, vyuzije ju na to, aby to sebavedomie ziskal. Vycicia z nej silu a odhodi. Na druhej strane by nemal byt ani namysleny depko, ktory nadovsetko miluje sam seba.
Osobne som mala bud nizkych partnerov, alebo vysokych. Urcite som si ich nevyberala podla ziadnych cm, ale podla toho, ako na mna posobil a ako mi s nim bolo.
Je to strasne odpudzujuce, ked chlap nad niecim takto placka. Chlap ma byt chlap. Postavit sa problemom a riesit ich. A tiez si uvedom, ze sa nikdy nebudes pacit vsetkym ludom, takisto ako sa ani tebe vsetci nepacia. To netreba brat tragicky a ani prilis osobne. Kazdy ma pravo sa rozhodnut, kto sa mu paci a kto nie.

karissa

Aj mne sa pacia vyssi chalani ideal tak 185cm takze ano si nizky .....ale co je na tebe max nepritazlive je to aky si zakomplexovany mala som takeho ex tiez s tvojou vyskou (ja mam 169cm) a nikdy viac nie kvoli vyske ale komplexom a nizkemu sebavedomiu ....sucasny priatel ma 180cm.....rob nieco s tym komplexom lebo tym odplasis kazdu i co by ta chcela