Eutanázia v Belgicku pre občana SR

fenolax

neviem, ja som drogu nikdy neskúšala, ale čo počujem a vidím aj okolo, tak asi sa to moc nedá, že dať si drogu "len občas, nie pravidelne a nespadnúť do toho..."

fenolax

najmudrejsi: to nemyslíš vážne radiť človeku ktorý je v takom stave, že chce podstúpiť eutanáziu, aby začal brať drogy??? Veď to keby bol ešte aj narkomanom k tým svojim problémom čo má doteraz, tak nie že bude uvažovať o nejakej eutanázii, to sa rovno odpraví sám...a teraz ho možno ešte odhovoriť, ale potom...život je najväčší dar a dal nám ho Boh...

najmudrejsi

a skusal si uz tvrde drogy ? napr. Pervitin ? ked si ho obcas das tak ti to moze pomoct ale nie uzivat pravidelne a nespadnut do toho....lepsie ako sa odpravit z tohto sveta....

stastnablcha

je mi jasne ze ked si uz polozila tuto otazku tak si s tym uzrozumeny.. ale predsa len... toto nieje riesenie.. alebo teda je, ale hodne radikalne.. :(

hetera

eutanázia sa nerobí fyzicky zdravým ľudom, ktorý majú depresie. Eutanázia sa robí napr. ľu´dom, ktorí ostali ochrnutí od krku dole, napr. majú progresujúci neliečiteľný nádor na mozgu, sklerózu multiplex posledné štádiá a podobne. Skús si vygoogliť, DJ fabo, taliansky Dj, ktorý mal autonehodu, a ostal ochrnutý od krku dole + oslepol. Pritom vedomie a vnímanie mu zostalo v poriadku. Niekoľko rokov bol v tomto stave pokiaľ nepodstúpil eutanáziu vo švajčiarsku. takýmto ľudom sa robí eutanázia.

Tomas12345

evb a preco chces sa vzdat zivota ? Popis mi dovody a ja som si isty ze sa ti da pomoct a aj ta od tohto kroku odhovorit :) Tiez som si tymto podobnym presiel tak viem o com hovorim.

NaRovinu

Nie je vám jedno, či skočíte pod vlak alebo vás AKOŽE zabije niekto iný ? Tak či tak, je to samovražda. Mne by to bolo jedno. Skoč pod vlak a máš to zadarmo.

X hn

Dobrý deň v prípade ze som obcan slovenskej republiky je možné požiadať úrady v štátoch kde je povolená eutanazia prosím niekoho len čo my vie poradiť alebo ma o takých veciach informácie alebo prehľad ďakujem

kokos222

Slovensko je zaostala primitivna krajinka, provincia , nemozete ocakavat ze mozete poprosit o dostojnu smrt, musite trpiet az do konca a ak sa vam nepaci tak vas umucia uplne legalnym sposobom.