Chudnutie - aké cviky?

Príspevok v téme: Chudnutie - aké cviky?
Mist

Ahojte,
som žena, 18 rokov a pri mojej výške 164 cm nie som spokojná s váhou 60kg. Chcela by som sa dostať na váhu 55kg. Je mi jasné upravenie stravy atd., o to teraz nejde.
Chcem sa vás spýtať na cviky ktoré mi pomôžu schudnuť hlavne z bokov, brucha a zároven vyšportovať zadok. Drepy mi teda velmi na zadok nepomohli, viac menej vôbec- S brušákmi na brucho tiež vidím nulový výsledok, spravím ich vela bezproblémov a nič z toho.Ďakujem

Ceptuan

Ahoj, čo sa týka cvikov, youtube je svätý grál.. Milión videí, holka tam cvičí celú dobu s tebou a hovorí čo máš robiť.. Ja som tak cvičila pravidelne každý týždeň. čo sa týka jedla som bola lenivá si počítať kalórie a dávať pozor čo zjem a nezjem .. tam mi dosť pomohla táto keto diéta -odkaz odstránený- .. odporúčam na 100% z vlastnej skúsenosti.. teda pokiaľ sa ti nechce si pri každom jednom jedle počítať kalórie a držať hladovky... dúfam že som pomohla, prajem pekný deň

Smile_girl

ked som chcela schutnut, tak som vynechala biele pečivo, po 18.hod som nejedla a kupila som si z cyklospecialit kolobežku a každy den som sa chodila s detmi kolobežkovat. Schudla som za 3 mesiace 10kg

Svetlanka7

Ako sa už písalo nižšie, bez úpravy stravy to pôjdem veľmi pomaly, až možno vôbec .... dosť populárne sú teraz krabičkové diety na chudnutie, tu je nejaky recenzie na ne necenzurovane.sk alebo potom si môžeš niečo na inetnete naštudovať o strave a tak. Prvé by som asi začala riešiť to a potom nejake cviky :) ale všeobecne sa tuky nespaluju lokálne, čiže keď cvičiš brucho tak nespaluješ tuky len na bruchu... ale dobre cviky na brucho nájdeš na YT, sú tam rozne kruhove treningy a tak

Emma3

Pri chudnutí je aj dôležitá strava, bez ktorej to bohužial nepôjde :D ale na chudnutie je najlepšie asi kardio, HIIT alebo tabata.... pri ktorých spáliš najviac kalorií

Matthew

Ahojte, kúpil som si hrazdu, ale nevládzem sa na ňu vytiahnuť... Aké cvky by ste mi odporúčili, aby sa to zmenilo. Vopred ďakujem.