Som Vysoká

Príspevok v téme: Som Vysoká
Karin200

Prosím Vás... Mám 16 a 182cm. Nenavidím svoju výšku ... mam strašne komplexy. Kebyže mám o 5cm menej to by bolo dokonalé!! Najhoršie na tom je že môžem ešte vyrásť. Viem su aj vyšší ľudia.. ale fakt kebyže mam o tych 5cm menej som najšťasnejší človek na zemi... skoro všetky modelky VS sú odomňa nižšie ... čo by som dala za 175cm !!!:najhiršie je že yž nikdy nebudem nižšia.. len vyššia. A nenájdem si ani chalana.. čo myslíte? Páčia sa chalanom vysoké baby?

ella811

Ahoj, no to, že vysokých chalanov je málo, je lož. Je ich veľa a dokonca aj dosť pekní...Ja mám 13, výška 165 cm. Myslím si, že ešte vyrastiem. Od každej spolužiačky som vyššia o hlavu skoro. Aj od pár spolužiakov, ale neberiem to ako mínus, ale ako plus. Keď idem po meste, alebo proste niekde som, tak mi typujú že chodím na strednú, čo má dokáže naštvať, ale zmierila som sa. Aspoň si so mnou normálne pokecajú a neberú ma ako malé decko. Páčia sa mi starší chalani a aj ja im. :P A z výzoru mi najviac záleží na výške. A samozrejme, či z nich vyžaruje charizma, ale to prikladám k osobnosti danej osoby, čo je 100X dôležitejšie ako samotný výzor. Ale ak je chalan pekný a vysoký, tak je to super. Ber to ako výhodu!
A ešte k tomu čo sa tu písalo-je to zvláštne, ale väčšinou nízki chlapi chcú vysoké ženy a vysoké ženy priťahujú nízki muži. To vidím, aj poznám také prípady. Vyzerá to potom podľa mňa hmmm.no zvláštne, keď sa musí žena skloniť aby dala pusu svojmu mužovi, ale láska prekonáva všetky prekážky.
Takže zakladateľka témy-urob so svojej nedokonalosti prednosť. Nehrb sa, ale nes sa! Teba si všimnú v rade báb, ale nejakú 150 cm si asi nevšimnú.
Veľa šťastia. :)

zita 05

Plne súhlasím so Žirafkou. Síce nie som až taká vysoká ako Ty, ale aj tak mi to dlho vadilo. Smiešne je, že ma bez problémov balili nižší chalani. Evidentne im moja výška nevadila, žiaľ, mne ich "nížka" áno. Dnes mám partnera o dosť nižšieho a poviem Ti, je to ten najúžasnejší chlap na svete. Neopakuj moje chyby a kašli na výšku. Keby mne bol kedysi niekto poradil tak ako Tebe Žirafka...

0vecka

ono je pravda ze nie kazdemu chlapovi to vadi ked je zena vyssia ale imho aspon 3/4 to vadi a teda je moznost vyberu znizena akurat ze su aj fajnsmekeri ktori idu prave po tej vyske. Osobn esi nemyslim ze akakolvek vyska v rozmedi tych 163 a 185 je nejakou prekazkou... moja stara ma 175 a pride mi skor nizka kludne by mohla 5-10 cm podrast

Zirafka

Urob zo svojej výšky niečo výnimočné a nie hendikep. Nehrb sa, vystri sa, nos pekné veci a dopraj si aj podpätky. Nos svoju výšku hrdo, nech to vdno. Časom si na to zvykneš, že si neprehliadnuteľná. Chalani sa za tebou len tak pohrnú, neboj sa - v každom chlapcovi sa skrýva dobyvateľ, a kto by nechcel dobývať veľkú peknú ženu? Potom, keď spozná, že si v skutočnosti krehká, bude na seba hrdý, že práve on môže takú veľkú ženu ochraňovať a aj on sa vďaka tebe bude cítiť mužnejšie. Je veľmi úzkoprsé trvať na tom, že muž musí byť vyšší od ženy, rovnako, ako že musí byť starší či bohatší a podobné kraviny, ktoré dnes už nemajú žiadnu váhu.
My máme tiež vysokú slečnu. Prvú veľkú lásku spoznala, keď mala 15 rokov - boli vtedy rovnakí, ale do osemnástky ho o pol hlavy prerástla. Rozišli sa časom, ako dospievali, pre názorové nezhody, ale jej ďalší chlapec bol tiež nižší od nej. Teraz má vážnu známosť, ktorá snáď skončí svadbou, a tiež je od nej nižší. A ani jednému z nich to nevadí.
Buď na seba hrdá, hlavu hore a nes svoju výšku s noblesou.

Jatt

Nuž, so svojím "nedostatkom" sa budete časom "nútená" zmieriť.

Je tiež pravda, že ženy s nadpriemernou telesnou výškou nepatria medzi tie najvyhľádavanejšie mužskou zložkou populácie ľudstva. Zrejme to bude tým, že vyššie ženy v mužoch vyvolávajú pocit slabosti, resp. neschopnosti túto ženu ochrániť (ochrániť lepšie než by to nežnejšia polovička dokázala sama).

V každom prípade, telesná výška cirka 25% mužov dosahuje úroveň 185 cm a viac, a tak sú Vaše šance na započatie vzťahu nie najmenšie. A samozrejme, vo vzťahu nie vždy musí platiť nerovnica telesná výška muža > telesná výška ženy.