Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Som Vysoká

Príspevok v téme: Som Vysoká
Karin200

Prosím Vás... Mám 16 a 182cm. Nenavidím svoju výšku ... mam strašne komplexy. Kebyže mám o 5cm menej to by bolo dokonalé!! Najhoršie na tom je že môžem ešte vyrásť. Viem su aj vyšší ľudia.. ale fakt kebyže mam o tych 5cm menej som najšťasnejší človek na zemi... skoro všetky modelky VS sú odomňa nižšie ... čo by som dala za 175cm !!!:najhiršie je že yž nikdy nebudem nižšia.. len vyššia. A nenájdem si ani chalana.. čo myslíte? Páčia sa chalanom vysoké baby?

ella811

Karin200-no neboj takych je habadej.;D ja som vedela, ze by sa ti nepacil nejaky nizky, bolo by to zvlastne..drzim prsty pri hladani.;) a nech sa ti dari urobit zo svojej vysky uzasnu prednost.;-)

0vecka

Karin200 na tvojom mieste by som si dal este Bach ana klby... tak po 25tke s tym rejme budes mat problemy. u mna to tiez zacalo tak po 20tke..

ella811

Karin200-to je dobré, že chodíš vystretá. :) a neboj sa. veď čo chceš celú pubertu si robiť problém s tým, že ešte vyrastieš? myslím si, že už rásť nebudeš, ale aj keby, tak čo? Svet sa nezrúti.

Veľa šťastia vo všetkom aj v hľadaní frajera.
PS:len pre zaujímavosť, páčil by sa ti vysoký či nízky(nižší) chalan? Ak neberieme povahu, čisto z výzoru. :)

Karin200

Chodim vystretá :D možno až príliš..a ľudia mi aj hovoria že som sympatická a usmievava .. ďakujem vám za rady. Pomohlo mi to veľmi :)

0vecka

vysoke opetky by som si urcite nedaval, saq si zu dost vysoka a min lodicky kazia klby. kazdopadne je uplny nezmysel ze by si mala nejake problemy najst partnera kvoli vyske... co ale moze byt a co ja vidim absolutne odpudivo je ked sa zena hrbi ... to je strasne.. skus sa na to zamerat ci sa nahodou nehrbis.

a_dr1a

Ahoj Karinka) Mas super vysku a urcite aj postavu. Ved sa inspiruj vsetkymi tymi slavnymi uspesnymi nadhernymi modelkami manekynkami. Urob zo svojej vysky prednost. Na tebe aj oblecenie musi super vyzerat nech si navlecies cokolvek na seba) a tie tvoje dlhe nohy) waau) a ber to tak, ze na tebe sa aj kg skor "stratia" rozlozia nez napr.na inej nizsej zene) Mna zas kazdy vola krpček :D a vysokych muzov je habadej) to ked ja sa o takychto stale "podkynam" tak ty urcite tiez musis) a urob zo svojej vysky prednost. Popri skole a vzdelavaniu bud hravaj basketbal, volejbal, venuj sa modelingu ai) Si krasna taka aka si a ver, ze tych 5cm hore/dole nehra ziadnu rolu. Zle negativne si ani nepripustaj. Ked budes pozitivna usmievava mila dobra mudra sikovna ai, tak budes pre kazdeho ako magnet a ziariaci vzacny diamant. Nerozhoduju cm, ale to, aky si a budes clovek, osobnost, co mas v hlave srdci dusi, aky zivot budes zit. Vsetko dobre Karin)

Iiiii

Možno sa bude o pár rokov dať spraviť skrátenie kostí a keď nie, tak by si si mala nájsť minimálne chlapa, ktorý je nižší vzrastom, ak nemáš samozrejme na pláne mať v budúcnosti obrov. Zase v basketbale sa to zíde. Porozmýšľaj možno aj o tom.

zirafka

mám 180 a kľudne si dam aj stekle :) zo svojej vysky som nikdy nemala komplexy. komu sa nepaci, nech sa nepozera :) ber to ako vyhodu :) mas lepsi vyhlad, vsade dociahnes a kde vojdes si stredobodom pozornosti :D