Som Vysoká

Príspevok v téme: Som Vysoká
Karin200

Prosím Vás... Mám 16 a 182cm. Nenavidím svoju výšku ... mam strašne komplexy. Kebyže mám o 5cm menej to by bolo dokonalé!! Najhoršie na tom je že môžem ešte vyrásť. Viem su aj vyšší ľudia.. ale fakt kebyže mam o tych 5cm menej som najšťasnejší človek na zemi... skoro všetky modelky VS sú odomňa nižšie ... čo by som dala za 175cm !!!:najhiršie je že yž nikdy nebudem nižšia.. len vyššia. A nenájdem si ani chalana.. čo myslíte? Páčia sa chalanom vysoké baby?

XYC

opetky môžeš nosiť aj keď si vysoká hlavne aby si mala na ne dosť sebavedomia inak to sexy nebude ;)

a 190cm pravdepodobne mať nebudeš keďže ženy rastú priemerne do 16r

Messje

Karin
Mala som kedysi sefku ktora bola vysoka a stihla.Asi okolo 1.90cm.Vzdy bola usmiata a nikdy nebolo vidno zeby tym trpela.Nenosila sice nikdy opatky ale vzdy mala pekne topanky.Jej manzel bol asi o 10cm nizsi od nej,taky gulko a mali ukazkove manzelstvo.
Hlavu hore.Chlapi neriesia vysku ale charizmu a usmev.Ona mala oboje.

michael067

Nevidím v tom problém, existujú vyšší muži ako je priemer 190+ takže v tom by problém absolutne nebol, predsa len si nemyslíš že muž ktorý má 195+cm má ženu ktorá má 165-170cm, možno su také prípady ale je to extrémne extrémne a vzácne.
Zas nižšie ženy sú pre chlapov ktorý sú není až taký vysoký, je to určite aj praktickejšie.

ella811

Digestor-ty ale vies povzbudit! :|
Karin200-suhlasim to nie je nejaky velky rodiel.a komu sa nepaci nech sa nepozera, digestor nech si hlada nejaku s kratkymi stehennymi kostami aby bol spokojny a Karin ty bud spokojna sama zo sebou, lebo 100 ludi 100chuti.;)a chalanom sa aj tak viac pacia vysoke zeny.;)tym co nie, nech si trhnu.;D
Pekny den.;-)

digestor

Poviem úprimne pre mňa sú vysoké ženy neatraktívne doslova odpudivé a to sám meriem 196. Pretiahnuté stehenné kosti vyzerajú na žene divne. Naj výška pri žene je tých 175-178 vtedy už vynikne ženská krása. V 18 stke budeš mať cez 190 a to už budeš vyzerať divne.