Som Vysoká

Príspevok v téme: Som Vysoká
Karin200

Prosím Vás... Mám 16 a 182cm. Nenavidím svoju výšku ... mam strašne komplexy. Kebyže mám o 5cm menej to by bolo dokonalé!! Najhoršie na tom je že môžem ešte vyrásť. Viem su aj vyšší ľudia.. ale fakt kebyže mam o tych 5cm menej som najšťasnejší človek na zemi... skoro všetky modelky VS sú odomňa nižšie ... čo by som dala za 175cm !!!:najhiršie je že yž nikdy nebudem nižšia.. len vyššia. A nenájdem si ani chalana.. čo myslíte? Páčia sa chalanom vysoké baby?

Alessandra999

Síce nepíšeš, ako vyzeráš, ale typujem, že budeš štíhla a sympatická :)

No ja mám 177cm (už nerastiem) aaa moja bývala kamoška bola vyšia odo mňa, mohla mať tak cca 180cm, čiže by ste si boli približne rovnaké. Bola to strašná kočka s úžasnou postavou a každý sa na ňu rád pozrel :) Tým chcem povedať, že keď má baba aj 180cm a viac, tak to neznamená nejakú nevýhodu alebo negatívum. Vôbec!

A 100% máš dlhé nohy a to muži zbožňujú :):)

"si super" - pekný príspevok :)

Karin200

Takže si z výšky nemám robiť starosti a brať to ako výhodu? :) a myslíte že je fajn keď si dám opätky?

si super

Ahoj, dnes som práve tak spontánne nad tým rozmýšľal, že sa mi páčia vysoké ženy :D Je to dosť sexi čo ti poviem. A nie som nízky, mám nad 185.

A nejak nesúhlasím s príspevkom niekde podo mnou, že keď si vyššia ako chlap, tak cíti pocit ochrany či čo. To kde sme? :D Si predstav, že máš za partnera nejakého boxera, ktorý je nižší, čo myslíš, kto by sa cítil viac chránený? :) A celkovo, chlap je ten kto chráni, nezávisí to od jeho výšky alebo profesie alebo nieviem čoho ešte. Má to v génoch.

Ale späť k téme, to, že si vyššia je fajn, ber to ako dar, si to ty a mnohým sa vyššie ženy páčia. Ak by som ťa stretol asi by som po tebe hodil očkom. Čau :D

si super

Ahoj, dnes som práve tak spontánne nad tým rozmýšľal, že sa mi páčia vysoké ženy :D Je to dosť sexi čo ti poviem. A nie som nízky, mám nad 185.

A nejak nesúhlasím s príspevkom niekde podo mnou, že keď si vyššia ako chlap, tak cíti pocit ochrany či čo. To kde sme? :D Si predstav, že máš za partnera nejakého boxera, ktorý je nižší, čo myslíš, kto by sa cítil viac chránený? :) A celkovo, chlap je ten kto chráni, nezávisí to od jeho výšky alebo profesie alebo nieviem čoho ešte. Má to v génoch.

Ale späť k téme, to, že si vyššia je fajn, ber to ako dar, si to ty a mnohým sa vyššie ženy páčia. Ak by som ťa stretol asi by som po tebe hodil očkom. Čau :D

si super

Ahoj, dnes som práve tak spontánne nad tým rozmýšľal, že sa mi páčia vysoké ženy :D Je to dosť sexi čo ti poviem. A nie som nízky, mám nad 185.

A nejak nesúhlasím s príspevkom niekde podo mnou, že keď si vyššia ako chlap, tak cíti pocit ochrany či čo. To kde sme? :D Si predstav, že máš za partnera nejakého boxera, ktorý je nižší, čo myslíš, kto by sa cítil viac chránený? :) A celkovo, chlap je ten kto chráni, nezávisí to od jeho výšky alebo profesie alebo nieviem čoho ešte. Má to v génoch.

Ale späť k téme, to, že si vyššia je fajn, ber to ako dar, si to ty a mnohým sa vyššie ženy páčia. Ak by som ťa stretol asi by som po tebe hodil očkom. Čau :D

yxcvbnm

Nájdeš si chlapca maličkého, aspoň sa ťa bude báť, bude mať pred tebou rešpekt a nebude ťa biť. A ty to tam budeš celé riadiť, organizovať a zadeľovať. A bude mať pri tebe pocit ochrany. Je to zlé? Lepšie ako keby si mala mať agresívneho obra s veľkým telom, čo ťa vytrieska bez príčiny a aj k deťom bude zlý a nevrlý :)

yxc

mám 191cm takže baby okolo 180cm rozhodne niesú problém ;) a sama zistíš že všetkých chalanov bude zaujímať hlavne dobrá postava a samotná výška len minimálne