Priateľ ma už asi nemiluje

Príspevok v téme: Priateľ ma už asi nemiluje
mirka555

Dobrý deň

Potrebovala by som pomôcť, mám priateľa sme spolu rok a pól, veľmi ho milujem a neviem si predstaviť život bez neho. No neviem či to aj on tak cíti, 15.11.2016 čiže teraz sme mali ísť do Severného Írska - Belfast. Mali sme tam ísť pracovať do firmy Moy Park, no keďže on je skúsení ma 30r a zahraničie má už pobehané, nemal stres, ja som tam mala ísť prvý krát, bola to dobrá ponuka vyplácali každý týždeň. Tak som bola rozhodnutá že idem, keďže sme bývali oddelené a keď prišiel celý deň sme boli v aute tak som sa tešila, no moja mama mi vravela, keďže ma zahraničie nikdy pred vzťahom nelakalo, prečo tam idem kvôli nemu, že si mohol aj tu nájsť prácu, že prečo sa mu podriaďujem. A on mi povedal že za všetko môžem ja že teraz nás osud rozdelí, že on mi koniec dávať nebude. Že on si pôjde aj sám do Anglicka atď... Neviem či ma miluje no už mi to ani nepovie :( som smutná. Bola by som rada za každú radu. Ďakujem

ANGEL-DEMON

tak bud pri mamičkinej sukni v pohodlí.....cely život...
má rozum že si tebou nenechá zničiť zivot aby sa zabednil na SVK za minimálnu mzdu.... pokial má moznost, je mudry ze ide von....

a_dr1a

lolaaa, to nie je naskrobenost ai. Ja sa zvyknem spravat k inym tak, ako sama chcem, aby sa ini ludia spravali zas ku mne. Nie vzdy to vsak plati vychadza (zalezi od konkretneho cloveka, nie, akeho je kto pohlavia). Ale to "zrkadlenie" aspon u mna zvacsa vychadza a plati.

lolaaa

Neviem co ste tu vsetci taki naskrobeni , chlapov treba len vyuzivat ako aj oni vyuzivaju zeny
Treba si ulahcit zivot ako sa da a sprijemnit aj na ukor druhych , je to prirodzena ludska vlastnost a kto moralizuje je pokrytec , vzdy robime co je pre nas subjektivne najlepsie

slnieckoo0

meesje presne nech ide zarobi si pekne peniaze uvidi nieco ine aj s frajerom preco sa brzdi? Mama by mala pochopit ze si dospela a mas pravo na vlastny zivot...ty musis ist dalej a ocina tym nevratis ...

lolaaa

Ved ho nechaj nech ide do toho anglicka aj sam , aspon tam cosi zarobi a ty si mozes zatial zasvrckovat s nejakym druhym aby ti chvilka ubehla , ved mesiac rychlo prebehle a ked pride si uzijes peniazky ktore zarobi
Robis z toho vedu ako keby isiel uz umriet , treba ten zivot brat s lahkostou

Messje

Mirka
Nemala by si sa chyyat jednej vety co povedal priatel.Isto to nemyslel ako to tu vsetci vidia.Skoro teda
Si nerozhodna,najprv povies ze pojdes a potom sa nevies rozhodnut lebo mama ti balamuti hlavu.Priatel planoval ost s tebou ,preto ti to povedal.Nikdy si neplanovala zahranicie?Ani ja.A som prec.
Porozmyslaj aky je v reale,ako sa k tebe sprava,ci ti je nablizku ked ho potrebujes.Zomrel ti ocino.To je kazdemu luto ale...ty zijes a ides dalej.Tym ze ostanes doma...mame manzela nenahradis.Ona musi teraz fandit tebe aby si to skusila ked mas moznost.Nie ta mamipulovat.Manipuluje ťa mama nie priatel.On len chcel s tebou skusit nove moznosti.
A tie blaboli...ze ta on opusti...no ci ta opusti alebo nie,nezistis ked to nepotiahmes s nim.Vzdy sa mas kam vratit a...aspon si zarobis.Irsko je prekrasna krajina.Chod Mirka.Je to tvoj zivot a skúsiť musis vsetko kym mas moznosti.Neskor mozes ľutovať.