Priateľ ma už asi nemiluje

Príspevok v téme: Priateľ ma už asi nemiluje
mirka555

Dobrý deň

Potrebovala by som pomôcť, mám priateľa sme spolu rok a pól, veľmi ho milujem a neviem si predstaviť život bez neho. No neviem či to aj on tak cíti, 15.11.2016 čiže teraz sme mali ísť do Severného Írska - Belfast. Mali sme tam ísť pracovať do firmy Moy Park, no keďže on je skúsení ma 30r a zahraničie má už pobehané, nemal stres, ja som tam mala ísť prvý krát, bola to dobrá ponuka vyplácali každý týždeň. Tak som bola rozhodnutá že idem, keďže sme bývali oddelené a keď prišiel celý deň sme boli v aute tak som sa tešila, no moja mama mi vravela, keďže ma zahraničie nikdy pred vzťahom nelakalo, prečo tam idem kvôli nemu, že si mohol aj tu nájsť prácu, že prečo sa mu podriaďujem. A on mi povedal že za všetko môžem ja že teraz nás osud rozdelí, že on mi koniec dávať nebude. Že on si pôjde aj sám do Anglicka atď... Neviem či ma miluje no už mi to ani nepovie :( som smutná. Bola by som rada za každú radu. Ďakujem

osol

Ved to ma byt len na mesiac, chod s nim. Necuduj sa jeho reakciam, ked to kazis tym, ze nejdes. Pocital s tebou, je to logicke, ako sa chova.