Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Je to prekliatie ? Co sa to deje v mojom zivote...

Príspevok v téme: Je to prekliatie ? Co sa to deje v mojom zivote...
Life40

Za posledne roky sa v mojom zivote vsetko obratilo naruby. Zacalo to s tym ze ma vsetci v mojom okoli sklamali, vsetci priatelia, opustila ma priatelka. Bol som vesely a stastny clovek, darilo sa mi v kazdej oblasti a zo dna na den prisli uzkosti, panika a depresia. Isiel som sa aj dobrovolne liecit do psych.liecebne. Uz lieky neberiem ale spustili sa mi dalsie zdravotne problemy, vsetko sa komplikuje a moj zivot sa zhorsuje....
Mam dojem ze ma niekto preklial. Jak to zistit a co mam robit ? Uz to nezvladam, zdravotne problemy mi komplikuju cely moj zivot a do toho mam zas depresie (lieky znova brat nebudem, nema to vyznam).

Ake riesenie by ste mi poradili ? Chcem znovu zacat plnohodnotne zit. Preslo 5 rokov odkedy sa mi vsetko ruca a jedine co mam je super rodina a priatelka co ma drzi nad vodou... Len ja neviem co so zivotom, co so sebou.

Vdaka

Lary

V Leviciach je jedna liečitelka normálne registrovana košer atd.pomohla odblokovať vela ludom poznám osobne dvoch treba sa objednať.ps:nie je to stará baba jaga ani nič podobne.Napiš ci máš záujem.

0vecka

ee nieje to prekliatie... ono je normalne v zivote ze su dobre a zle fazy ale v dlhodobom meritku to vecsinou mame samy v rukach

andy228

Ahoj, som na tom rovnako ako ty. Tiez som byvala stastna, mala som vsetko. Tiez prisiel rozchod s priatelom, ale inak je vsetko fajn. No spustili sa mi neskutocne uzkosti a panicke zachvaty a v tej dobe som si tiez myslela, ze ma niekto preklial. Neviem si to do teraz vysvetlit. Momentalne beriem lieky a je mi o dost lepsie, ale bojim sa co bude ked ich vysadim. Ak by si sa dozvedel nieco nove a siel za niekym daj vediet prosim.

Iiiii

Teoreticky to môže byť aj to, ale keď sa rozhodneš niekoho kontaktovať, tak si najprv predtým o čom niečo prečítaj, aby si neišiel z dažďa pod odkvap.
Držím ti palce.