Je to prekliatie ? Co sa to deje v mojom zivote...

Príspevok v téme: Je to prekliatie ? Co sa to deje v mojom zivote...
Life40

Za posledne roky sa v mojom zivote vsetko obratilo naruby. Zacalo to s tym ze ma vsetci v mojom okoli sklamali, vsetci priatelia, opustila ma priatelka. Bol som vesely a stastny clovek, darilo sa mi v kazdej oblasti a zo dna na den prisli uzkosti, panika a depresia. Isiel som sa aj dobrovolne liecit do psych.liecebne. Uz lieky neberiem ale spustili sa mi dalsie zdravotne problemy, vsetko sa komplikuje a moj zivot sa zhorsuje....
Mam dojem ze ma niekto preklial. Jak to zistit a co mam robit ? Uz to nezvladam, zdravotne problemy mi komplikuju cely moj zivot a do toho mam zas depresie (lieky znova brat nebudem, nema to vyznam).

Ake riesenie by ste mi poradili ? Chcem znovu zacat plnohodnotne zit. Preslo 5 rokov odkedy sa mi vsetko ruca a jedine co mam je super rodina a priatelka co ma drzi nad vodou... Len ja neviem co so zivotom, co so sebou.

Vdaka

rencika

jasne Moireal, ked niekto neuznava cirkev, hned to je okultizmus. Kazdy duchovne prebudeny clovek neuznava cirkev, lebo vie..... Boha ma kazdy hladat v sebe, sme jeho sucast a treba pouzivat vlastny rozum a srdce, naozaj staci zacat ROZMYSLAT a nie byt tupa ovca a prikyvovat hlavou vsetkemu, co povie cirkev.

Kycera

Moireal, ja som si myslela, že Ty si nedáš natlačiť kaleráby do hlavy a rozhoduješ sa SAMA! A nie podľa toho, že jedna baba povedala. : ) Ľudia sú spokojní, označí aj vinníka. Ale ľudskú povahu poznáš, vždy sa niekto nájde, kto závidí, ohovorí, nedopraje,nutne potrebuje k svojmu životu nejakého nepriateľa...

Moireal

Mna od tej liecitelky odradil kamarat,ze to bude daco okultisticke ked neuznava cirkev...

Keby som zila v casoch Edgara Caycea,mozno ten by vedel poradit...

Kazdopadne je pre nas ludi tazke drzat sa tu,ked sa topime,zatial co niekto druhy sa nam cez svoje ego vyskiera do tvare,aky je on uzasny a ako my nanho nemame....

Iiiii

Nie všetko, čo je moderné, je automaticky aj dobré. V prvom rade treba vidieť v človeku najmä to dobré, aj keď nikto nie je dokonalý. Keď má človek zdravé vzťahy, tak to pôsobí pozitívne aj späť. To by som nazval pozitívnou energiou. Existuje energia Či, nie je to ani pozitívna, ani negatívna energia, ale je to energia človeka. Touto energiou možno takisto pomáhať a nemyslím si, že to práve okultizmus, je to niečo nešpecifikované, resp. nezaradené. Prečo by človek nedodal inému človek trochu zo svojej energie, ak to dokáže a môže? To ostatné možno nájsť v knihách, ktoré sa tým zaoberajú. Sú tam opísané do detailov veci, ktorým sa treba vyhnúť, aby sme si nespôsobili neskôr zbytočné trápenie. Napr. komunikácia s duchmi alebo vyvolávanie duchov sa považuje za niečo priam extrémne nebezpečné - hrozí tu posadnutosť takmer u každého, kto sa tým zaoberal. Agresívny pes, ak je na reťazi, ťa nemôže pohrýzť, ale ak prídeš k nemu na dosah, tak ťa pohryzie. Najhoršie dopadnú však tí, ktorí zmiešajú hrušky s jablkami, naštvané sú v takom prípade obidve strany - niečo ako hľadať podzemnú vodu prútikom a pritom sa modliť k Bohu. Boh takéto praktiky nenechá nikdy nepotrestané. Našim cieľom je dosiahnuť osvietenie, aby sme neboli závislí na veciach, aby sme sa nestali otrokom mamony. Zmyslom života je to, aby sme dosiahli svätosť, lebo do Neba sa môžu dostať len svätí. Predovšetkým treba vychádzať z Biblie a na to všetko ostatné, alternatívne treba nazerať s maximálnou opatrnosťou.

meno1

ahojte

nakolko reaguje viac ludi, ak mozem, podelim sa o moje zivotne skusenosti:

do takýchto situacii sa clovek dostava svojim pristupom a svojim jednanim
nakolko sa este stale nachádzate na Zemi, neboli ste v minulosti supervelmi zli, bolli ste "len" zli ...

pretrvávate tu, lebo este nie ste zatrateni.

v podstate mozno ste ani nemuseli vytvarat zlo, ale boli ste sebecky voci vytvaraniu dobra

a situacia je kvazy taka, ze vsetko sa sice zrutilo, ale neni kade ani naspat, ani kade dalej.

2 veci su potrebne: 1. pokracovat 2. raz tak pokracovat

cize treba robit co je treba ... a zaroven treba robit co chcete ... (cize aj chodit do prace, aj po tejto praci budovat svoj biznis ... cize aj sa starat o stare vztahy aj zaroven budovat vztahy nove ...)

bude sa to diat ako na husenkovej drahe: na zaciatku driny v nas byva velka vzbura ked vsak daco zacneme robit zistime ako hlbko sme upadnuti a zacneme byt pokorny ... po par úspechoch hned ego narastie a znovu chce chamtat, vtedy treba pridat a robit to, co nas bavi ... a potom znovu treba makat na tom co musíme .... a znovu ego narastie a znovu ho treba usmernit na to nas bavi .....

pre konkretnost: zajtra do rana do 15tej+, max18tej rob co musis kasli na seba .... a potom rob co ta bavi, intenzivne ....

garantujem a ti na 99%, ze na konci dna budes zrobeny ako kon, vela spraveného co bolo treba, vela spraveného co to bavi a co mas rad ..a nebude sa ti dat spat, pretoze budes znovu zit ... ale neskoro vecer ked pojdes dat oddychnut telo, budes vnimat jeho fyzicku unavu ...... samozrejme sa na konci dna podakuj Bohu ze ti dal sancu ... a ospravedln sa mu za to ako zle si sa choval ... a potom s nim budes chciet byt inak - nie z vypocitavosti ani z nenavisti - ale z pochopenia budovania, budes s nim chciet zivot budovat - tak ako sme ludia, tak je nasou úlohou byt ludmi.

Iiiii

Každý nech si na to urobí vlastný názor. Kto to nezažil, neuverí a kto to zažil, tak to zažil... Niektoré veci sú vážne, iné veselé.
C´est la vie...

Moireal

Mna by zaujimalo,ktora depresia je viac spolocensky akceptovatelna. Ta,kde ma clovek vsetko a napriek tomu sa z nicoho nedokaze tesit alebo ta,kde ma clovek zivot uplne v troskach a vsetko a vsetci su proti nemu.

Zatial co aj ja radievam to,aby sa clovek nevzdaval,je dobre,ked to clovek zo seba dostane von a moze sa aj zrutit lebo prave vtedy ma znovu silu vstat a bojovat.

Vy co tu odsudzujete, sa tvarite,akoby vam nikdy nebolo na umretie.

ufff45

Ewina, ty asi nevies co je to panicka alebo uzkostna porucha. Nie je to obycajne trapenie bezneho cloveka. Je to choroba taka hnusna, ktoru neprajem nikomu. Neni to lahke

ewinna

presne nechápem prečo všetci hneď panikária, ale veď je to normálne že v živote sme raz dole a raz zase hore