Je to prekliatie ? Co sa to deje v mojom zivote...

Príspevok v téme: Je to prekliatie ? Co sa to deje v mojom zivote...
Life40

Za posledne roky sa v mojom zivote vsetko obratilo naruby. Zacalo to s tym ze ma vsetci v mojom okoli sklamali, vsetci priatelia, opustila ma priatelka. Bol som vesely a stastny clovek, darilo sa mi v kazdej oblasti a zo dna na den prisli uzkosti, panika a depresia. Isiel som sa aj dobrovolne liecit do psych.liecebne. Uz lieky neberiem ale spustili sa mi dalsie zdravotne problemy, vsetko sa komplikuje a moj zivot sa zhorsuje....
Mam dojem ze ma niekto preklial. Jak to zistit a co mam robit ? Uz to nezvladam, zdravotne problemy mi komplikuju cely moj zivot a do toho mam zas depresie (lieky znova brat nebudem, nema to vyznam).

Ake riesenie by ste mi poradili ? Chcem znovu zacat plnohodnotne zit. Preslo 5 rokov odkedy sa mi vsetko ruca a jedine co mam je super rodina a priatelka co ma drzi nad vodou... Len ja neviem co so zivotom, co so sebou.

Vdaka

Lary

Funguje to asi takto:Clovek svojim správaním,myšlienkami skutkami konaním možno aj prekliatie z vonku si zapchá prísum štastia/aj keď štastie je relat.pojem/ prílev dobrej energie alebo vyživovanie cez meridiany alebo odmieta božie požehnanie.Už len keď nemáme usporiadané vzťahy v rodine blokujeme si energie.vtedy sa to prejaví na zdraví nedarí sa nám atd.Je niekolko možnosti ako to zvrátiť.Liečiť sa postupne pomali a to robime počas celého života alebo životov.Nebudem opisovať ako.Každý má svoju cestu!Druhá možnosť dať si paralén čiže na chviľu sa nechať odblokovať a ideš si dalej pokial sa ti kanálik zase neupchá.NA TO ABY BOLO VINO ZRELE PREDCHADZA KVASENIE.

tina172

Skús si dohodnúť termín s Ines Tokarovou zo Zvolena. Neviem či veríš na veštenie, ale myslím, že by Ti vedela poradiť. Bola som tam viac krát a som spokojná.

mascha

ja dodávam,že na východe SK, kde vo väčšej miere pôsobí gréckokat.cirkev,by ti mohli poradiť alebo pomôcť, napr. na grkatsp sa môžeš veľa aj dočítať
...k liečiteľke by som išla pod "odkvap"

Iiiii

Už by to bolo na čase uviesť všetko na pravú mieru, aby sme tu netárali dve na tri. Prekliatia existujú a nie je to výplod aboridžinov v Austrálii alebo v Afrike.
Nemám dôvod klamať, ani nikoho zavádzať. V prípade potreby treba kontaktovať skúseného exorcistu, ktorí sa zaoberajú aj tým.
Have a nice day!

ewinna

moc neverim na taketo veci akymi su prekliatia a podobne veci.je to jednoducho len ze mas horsie obdobie.treba sa postavit na nohy a zacat odznova.je to sice tazke ale musis to dokazat prekonat

Kycera

Osobne poznám niekoho, komu pomohla. Nie je pravda, že neverí v Boha. Verí. Ten človek mal tiež podozrenie na preklatie, aj sa potvrdilo. Mal z nej zmiešané pocity (video), ale povedal si, že to skúsi. Objednal sa, zaplatil 20 eur, tie mu pri návšteve vrátili, ale nezobral ich. Povedal o nej, že je to charizmatická, veselá, dobroprajná žena. Trpezlivá, lebo dlho pátrala po osobe, kt. toho človeka prekliala. Nakoniec našli vinníčku. Bola to žena, kt. nezištne pomohol a ona sa mu takto odvďačila.
Trvalo asi rok a karta sa obrátila. Zdravie sa začalo zlepšovať, začalo sa dariť v podnikaní, v láske...A pribudlo veľa priateľov, kt. by zaň položili aj ruku do ohňa. Aj on začal tvrdo makať na svojom prerode. Asi tak...
Čo sa mňa týka radím takto - buď mám s daným človekom osobnú skúsenosť alebo niekto z mojich dôveryhodných priateľov. A tých mám neúrekom s rôznym vzdelaním a rôznym postavením v spoločnosti... Ak by som vedela o niekom inom, odporučila by som aj jeho. Niekedy aj poznám iného (Albertová, Marcel Vanek...) a zabudnem ho spomenúť. Prečo by som neposunula informáciu, kt. mám? Je to už len na danom človeku, ako s ňou naloží. Nikdy som tu nikoho nepresviečala, čo má urobiť, až na jeden prípad - jednalo sa o exekúciu a exekútora. Možno si čítala... Žiaľ, zasa som mala pravdu! Aj keď prioritou je u mňa POMOC, nie moja pravda. Vieš, ono sa to človeku raz vráti. Všetko zlé, aj všetko DOBRÉ! To dobré plným priehrštím! Ver tomu!!!
Rozhodnutia príjmaj sama na základe svojej intuície, pocitov. Nie každý človek vyhovuje každému. Jednému môže pomôcť, druhému nie. Zato ho ešte netreba súdiť. Medzi tými čo takto ostro vystupujú sú takí, kt. to odflákli, nerobili tak ako mali, nepočúvli rady, nemajú žiadne skúseností... Ktorí nehľadajú chybu v sebe, veční sťažovatelia.
Tak nech sa Ti zadarí. : )

Moireal

Vdaka Kycera,mas pravdu. Vzdy sa niekto taky najde. Ja respektujem kazdeho osobnu skusenost,kedze kazdy sme iny.
U Laury som mala naozaj zmiesane pocity a fakt,ze niesom na Slovensku ma od nej odradil. Mozno som sa bala sudenia,aj taka je moznost.
Pamatam si,ze uz ako dieta som tuzila stretnut sa s mudrym starsim clovekom,charizmatikom.
Mozno sa mi to raz podari.

A ak smiem otazku,Kycera,ty mas s Laurou aj nejake blizsie skusenosti alebo poznas niekoho osobne,komu pomohla?

Ak nechces,nemusis odpovedat. Len som si uz davnejsie vsimla v tvojich prispevkoch,ze ju ludom radis. :-)

Kycera

Tak nech sa Ti zadarí spojiť sa s Marcelom. Aj ten by Ti mohol pomôcť. Potom daj vedieť, ako si dopadla, aj keď.. Aj keď napíšeš pravdu, vždy sa tu NIEKTO nájde, niekto kto bude kydať na Teba aj na neho. Ale to už poznáš... ; )

Moireal

Nie to nie. Neslo u mna o cirkev ale mala som z toho zmiesane pocity.
Ale nijak na nu neutocim,tak netreba ani na mna a nazyvat ma ovcou. :-D
Pokial viem,niekto iny tu ma taku prezyvku. :-)

A ja som naprikla skusala sj srt terapiu ale....necitila som absolutne nic.
Vsetko je velmi zlozite a komplexne. Asi tazko bude mat niekto odpoved na kazde ludske utrpenie...
Ale este raz,ak by bol Edgar Cayce medzi nami,vyhladam ho. :-)
Alebo skusim vyhladat Marcela Vaneka. :-)