Sedacia súprava

jabba

@laluska87

Látková sedačka je TOP!;-):-) Síce je ťažšia na údržbu a na umývanie ale keď na ňu nič nerozleješ, tak to bude v pohode. Kožená zase v zime chladí a v lete sa lepí na kožu. Toto sú také najznámejšie výhody a nevýhody. Rozhodnúť sa už musíš sama:-)

laluska87

Peltyra vies, mam predstavu iba taku, ze chcem modernu sedaciu supravu do tvaru U. Ale ci kozenu alebo latkovu, to vobec neviem:-/ Totiz nikdy som toto nemusela riesit, kedze som svoj vlastny byt nemala a teraz ked ho zrazu mam, tak neviem co je lepsie. Stacilo by mi poradit v tych materialoch a este v predajniach. Potrebovala by som vediet, kde sa oplati ist a kde zase nie. Ty mas v takychto veciach viacej skusenosti??

99domima toho sa chcem prave vyvarovat, lebo nemam nato tolko casu behat po vsetkych predajniach s nabytkom a sedackami:-/:-(

99domima

Z pohľadu údržby, je isto lepšia kožená sedačka Laluska. Ta sa ľahšie čistí aj udržiava. Keď na ňu niečo vyleješ, tak len utrieš a máš:-):-) Ale z pohľadu dizajnu sú podľa mňa krajšie látkové sedačky. Daj si turné po nábytkoch a predajniach so sedačkami a vyber nejakú. Inak ti neviem poradiť!

peltyra

...laluska to myslíš vážne, že nemáš žiadnu predstavu?...veď tú predsa my ženy hneď máme...normálne sa mi to nechce veriť:-O...

laluska87

Pekny den:-) Nastal cas, kedy aj my potrebujeme kupit novu sedaciu supravu a preto si necham rada poradit od skusenejsich:-) Nemam este ziadnu predstavu a preto budem rada, ked mi odporucite a napisete nejake vyhody ci uz na kozene alebo latkove sedacky. Z pohladu udrzby, poskodenia a pod.

Vdaka:-)

vendulka55

Tak, dnes sme boli v ich predajni. Výber naozaj obrovský. Hneď nám padla jedna do oka a bola možnosť ju objednať aj v tej látke ako sme písali. Objednali sme a už len čakať. Na Vianoce už budeme mať novú krásku doma. Ďakujem za rady.

Milok

Tú našu sme kupovali v Sconte. Či tento konkrétny model majú ešte v ponuke netuším, ale podobné sa tam určite nájdu, lebo majú veľký výber. Najlepšie je ísť sa pozrieť osobne. Látka je stále v celku. Žiadne vlákna sa nevyvliekajúa to denne na ňu xkrát lezú 2 malé deti.

vendulka55

Ano, presne viem, ktorú látku máš na mysli. Tiež som ju pozerala, len som mala obavu, aby sa tie vlákna nejak nezačali párať, alebo čo. Tá vaša od kiaľ? Ak si to teda ešte pamatáš.

Milok

Ahoj, tieto požiadavky podla mňa spĺňa sedačka, ktorá má ideálne spojených viac farieb. Napríkad taká vrecovinová látka (neviem aký to má presne názov). Máme podobnú už pár rokov a zvládla toho už veľa a stále je pekná.