Sedacia súprava

laluska87

99domima no ved toto a ide ma niekedy porazit, ked mi niekto povie, ze si kupil alebo objednal postel cez internet. Ja by som to tak nikdy nespravila!

aliara ano, to mas pravdu ale vies, v Bratislave zase aj ine ceny na tie sedacky davaju:-/ A ja odmietam kupit sedaciu supravu za cca 5 000€, to je akoze uz dost prehnane:-/:-/ Preto som sa rozhodla aj napisat, aby mi tu niekto poradil predajne ale take, ktoru su aj cenovo dostupne! V tom nabytku, ktory si spomenula som este nikdy nebola. Tam maju ake ceny??

aliara

Laluska ty byvas v Bratislave a mas problem zohnat sedaciu supravu?? To nemyslis vazne! Ved v Blave je kopu dobrych nabytkov len si treba najst cas na to, aby si mohla po nich pobehat! Co ma clovek povedat, ktory byva v nejakom malom meste a dedine? Ten to ma sto krat horsie ako ty! Ved uz len spominany velky nabytok Albero je v Bratislave a tam si myslim, ze by si sedacku nasla lebo ich tam maju ozaj dost vela vystavenych. Len treba fakt zdvihnut zadok a nieco pre to aj robit!!!

99domima

Veď presne to som ti chcela aj ja napísať laluska, že niekedy obrázky dosť klamú a takéto veci treba kupovať priamo v predajni, kde to aj na živo vidíš!!!

laluska87

Jabba viem, ze sa rozhodnut musim sama ale som velmi nerozhodna:-/:-/ Aj latkova aj kozena ma cosi do seba. Asi budem musiet navstivit zopar predajni, aby som sa vedela rozhodnut. Na zivo predsa kazda sedacka vyzera inak.

99domima na internete som uz pozerala mnoho sedaciek a teraz zacnem po predajniach chodit, lebo uz sa mi stalo, ze jedna sa mi pacila a ked som ju videla v skutocnosti, tak bola skaredsia a vobec nebola pohodlna:-/

aliara byvam v Rovinke pri Bratislave. Preco sa pytas? Vies v okoli o nejakej dobrej predajni?

simka456

Ak mozes aj ja vyjadrit svoj nazor, tak poviem, ze sa mi pacia len sedacky s latkovym potahom! Tie kozene na mna su az moc take "extravagantne" alebo ako by som to nazvala. No proste, take sedacky sa mi nepacia:-/ :-/ Aj tato, co pridala Gisela sa mi paci, to je presne moj typ;-) :-) Vidim, ze budem musiet navstivit tu predajnu:-) :-)

luccca18

@gisela krasnu sedacku ste si vybrali:-) No mozem sa ta spytat, kolko meria na dlzku? Lebo sa mi zda, ze je nejaka mega velka, ci?:-):-)

gisela

Laluska a bola si už pozrieť v Albero nábytku, v Bratislave?? My osobne sme tam vybrali sedaciu súpravu do nášho domu. Potrebovali sme takú väčšiu a priamo tam mali jednu aj vystavenú a hneď na prvý pohľad sa nám zapáčila. Oni tam majú dosť veľký výber a preto keď som si všimla tvoju správu, tak som sa hneď rozhodla ti napísať:-);-) Veď počkaj, idem kuknúť do mobilu, možno mám ešte aj fotku priamo z predajne:-) Jasnéé, našla som ju:-) Takúto sme si vybrali;-)

99domima

Tak potom neviem, čo ti mám poradiť, keď nemáš ani predstavu a ani nechceš behať:-/ Skús teda na nete popozerať nejaké sedacie súpravy!