Sedacia súprava

lordsmn

My mame sedacku z nesie (nesia.sk), a to sme sa nabehali kym sme nasli tu "pravu", sme strasne narocni :).. to by som ja manzelovi dala keby ju kupil bezomna ako darcek :D Teda ten poukaz je super, uzivajte novu sedacku :)

semario

Ahoj Lili:-) Nakoniec som jej spravil taký poukaz, kde som jej napísal, že si môže vybrať sedaciu súpravu po akej túži a Ježiško (ja) jej ju zaplatím:-);-) Plus som jej kúpil výživové doplnky. No veď my tam aj tak pôjdeme osobne, lebo predsa sedačku treba aj vyskúšať aby bolo pohodlná. Nechceme predsa mačku vo vreci:-D:-D:-D

evicka085

z tej?...tak tú poznám :-)..síce som u nich ešte nikdy nebola ale názov poznám...a môžeš mi aj foto nejakú sem pridať?..

lili303

semario ci to je vhodny darcek? Takemu darceku by sa potesila snad kazda zena! Aj si jej ho vyrobil a daroval? Lebo pozeram, ze ti tu nikto neporadil, tak ci si si to nahodou nerozmyslel. A ak mam spravne informacie, tak by tam mali mat tusim aj nejake kozene sedacky. Ale krasne maju latkove, ak by sa tvoja draha nahodou rozhodla pre ini material :-):-)

mironella

Evicka!
Som rada, ze si s tym pocitala. Co sa tyka tej lepsej predajni z ktorej mame aj my sedaciu supravu, tak to je predajna Albera nabytku v Bratislave. My sme u nich kupovali sedacku a velmi dobre :-) Boli sme so vsetkym spoko :-)

semario

Majú v ponuke aj kožené sedačky? Drahá o takej sníva a chcel by som jej nejaký poukaz na Vianoce podarovať. Čo myslíte, bol by to vhodný darček? Potešili by ste sa takému?

evicka085

vieš, že som si aj myslela, že to tu nebudete chcieť spomenúť..áno, môžeš teda aspoň tú..ďakujem..

mironella

Evicka!
Prepac, ale nechcem tu spominat nazov a ani kamoska si to nepraje, kedze nejde o serioznu firmu! Zbytocne by sme len ludi poplietli! Mozem ti napisat iba firmu, z ktorej mame sedacku my. Kedze oni nam vyhovovali vo vsetkom :-)

evicka085

a z ktorého internetového obchodu si ju objednávala?..ako ja by som to nikdy nespravila ale zo zvedavosti chcem vedieť...

mironella

To je az moc velky risk objednat sedacku z internetu bez skusania! Moja kamaratka to tak spravila a veeeeelmi to obanovala! Prisla je total nepohodlna, inaj farby a ku kvalite sa radsej ani vyjadrovat nebudem. Ja ked som vyberala do nasho domu, tak som behala z obchodu do obchodu, poskusala som snad 100 sedaciek a az potom som sa rozhodla pre tu pravu:-):-)