Je materske znamienko mojho syna dokazom z minuleho zivota?

Príspevok v téme: Je materske znamienko mojho syna dokazom z minuleho zivota?
Xarela

Mam teraz uz 5 rocneho syna. V den porod som si vsimla, ze mal vzadu na hlavicke nieco ako otvorenu malu ranku v tvare gulky. Nevytekala mu odtial krv, iba to mal pokryte cerstvou krvnou zrazeninou. Doktor si to pozrel a skonstatoval, ze to nic nieje, vraj je to porodom a po case sa to zahoji. No nezahojilo sa to nikdy a nikto nevie, co to je. Ma to stale cervenu farbu ale miesto toho, aby sa to stratilo, sa to trosku tymi rokmi zvacsilo. Boli sme u viacerych doktorov, no ani jeden mi nevedel presne povedat, co to je. Vraj je to materske znamienko a ostane mu to navzdy. Ma to na zadnej casti hlavy pod vlaskami, takze to nieje vidiet, iba ked ho kupem. Vyzera to ako rana po strelbe. Stale sa toho zdesim, ked to vidim. Inac syn je vesele, normalne dieta. Moze to byt naozaj znamenie z minuleho zivota? Stretol sa niekto s niecim podobnym?.... Dakujem.....

Xerela

Ja viem, co je hemegeon. To hemegeon nieje, je to ine. Asi to bolo prve, co som sa pytala lekarov, nie? Neponizuj hned, ked cloveka nepoznas..

vedmir

To ho poslali martania prostrednictvom teba
Je to obycajne hemageon , mojej kamaratky dcera ho mala od narodenia na nose , potom jej ho odstranili