Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Je materske znamienko mojho syna dokazom z minuleho zivota?

Príspevok v téme: Je materske znamienko mojho syna dokazom z minuleho zivota?
Xarela

Mam teraz uz 5 rocneho syna. V den porod som si vsimla, ze mal vzadu na hlavicke nieco ako otvorenu malu ranku v tvare gulky. Nevytekala mu odtial krv, iba to mal pokryte cerstvou krvnou zrazeninou. Doktor si to pozrel a skonstatoval, ze to nic nieje, vraj je to porodom a po case sa to zahoji. No nezahojilo sa to nikdy a nikto nevie, co to je. Ma to stale cervenu farbu ale miesto toho, aby sa to stratilo, sa to trosku tymi rokmi zvacsilo. Boli sme u viacerych doktorov, no ani jeden mi nevedel presne povedat, co to je. Vraj je to materske znamienko a ostane mu to navzdy. Ma to na zadnej casti hlavy pod vlaskami, takze to nieje vidiet, iba ked ho kupem. Vyzera to ako rana po strelbe. Stale sa toho zdesim, ked to vidim. Inac syn je vesele, normalne dieta. Moze to byt naozaj znamenie z minuleho zivota? Stretol sa niekto s niecim podobnym?.... Dakujem.....

cajik 21

,verim na minule zivoty .. ano dnesni ludia su vacsina kruti realisti ktori si nevidia na spicku nosa a neveria nicomu nadprirodzenemu , vsetko je pre nich realita . ja si zijem vo svojom svete ,a verim na zvlastne veci ,aj na minule zivoty .. aj na dobro a zlo a karmu .. comu mam verit ? ved mame dusu .. zomrieme a zhnijeme v zemi ? neverim .. neverim napr .na nebo a peklo ,a ze ked zomrieme ideme do neba ,alebo pekla .. podla mna blbost ... ja si myslim ,ze kazdy ako zije v tomto zivote ,ked sa narodi v dalsom ,podla toho bude zit ,ak si bol v tomto zivote zly ,a robil si zle veci v dalsom zivote sa to vypomsti a tie zle veci budu robene tebe , a myslim ,ze toto je daleko viac realne ako nejake nebo s anjelmi ,alebo peklo s certami ...... a podla mna si z minuleho zivota nesieme nejake veci .. aj to ze niekde stretneme cloveka ktory nas nejako pritahuje , moze byt ,preto ,ze v minulom zivote sme mali nieco spolocne :) takze tak :) dovidenia ..

0vecka

Taro nic kedze je to blbost ako by som o tom mohol nieco vediet? to ze sa obcas najdu nejaky podvodnici ktori takto vytahuju peniaze od naivnych ludi je uplne normalna vec.. akurat mi pride nenormalne kedze mame uz velmi uzitocne vedecke postupy na odhalenie bullshitu, ze tomu este niekto veri...

takisto sa ma mozes spytat co ja viem o prutikarstvu... predsa vdy najdu vodu ... atd

0vecka

Xarela oo takze ty si stretla ludi z indie... tak ti o tom uz nieco vedia kedze si cistia zuby v gange par metrov od plavajucej mrtvoli, co ja o tom mozem vediet

Xarela

Ovecka, ak toto je podla teba tragedia, tak zijes asi v inom svete. Na svete je tolko skutocnych tragedii, ze na tvojom mieste by som sa hanbila nieco take tu napisat...

A na dovazok, ANO, minule zivoty existuju. Verim v reinkarnaciu. na Sk nezijem uz roky a stretavam vela ludi z inych statov. V Azii, hinduizmus a budhizmus vyznavaju minule zivoty. Je vela ludi, ktori zazili nevysvetlitelne fakty a v taketo veci veri. Kazda matka ma intuiciu a citi vela veci ohladom vlastneho dietata. To som sklamana, ze tu ludia ziju iba vo svojom svete, kde znamena - vidim si iba na spicku nosa a vsetko ostatne okolo mna neexistuje...
No nevadi, toto bol moj posledny prispevok, a uz si viac tuto temu v tomto fore neotvorim.

Anny46

Minulé životy neexistujú.
Žiadne znamenie z minulého źivota to nie je.
Je to možno nepekné materské znamienko...
ani krivé zuby, ani dvojfarebné oči, ani malé prsty, ani pehy, ani nič podobné nie sú znamenia z iných životov ._.