Je materske znamienko mojho syna dokazom z minuleho zivota?

Príspevok v téme: Je materske znamienko mojho syna dokazom z minuleho zivota?
Xarela

Mam teraz uz 5 rocneho syna. V den porod som si vsimla, ze mal vzadu na hlavicke nieco ako otvorenu malu ranku v tvare gulky. Nevytekala mu odtial krv, iba to mal pokryte cerstvou krvnou zrazeninou. Doktor si to pozrel a skonstatoval, ze to nic nieje, vraj je to porodom a po case sa to zahoji. No nezahojilo sa to nikdy a nikto nevie, co to je. Ma to stale cervenu farbu ale miesto toho, aby sa to stratilo, sa to trosku tymi rokmi zvacsilo. Boli sme u viacerych doktorov, no ani jeden mi nevedel presne povedat, co to je. Vraj je to materske znamienko a ostane mu to navzdy. Ma to na zadnej casti hlavy pod vlaskami, takze to nieje vidiet, iba ked ho kupem. Vyzera to ako rana po strelbe. Stale sa toho zdesim, ked to vidim. Inac syn je vesele, normalne dieta. Moze to byt naozaj znamenie z minuleho zivota? Stretol sa niekto s niecim podobnym?.... Dakujem.....

Filip TT

Ak máme dušu, tak duša je nositeľom duševných schopností a vie sa učiť a pamätá si, čo sa naučila. Prečo by o to všetko mala prísť pri ďaľšom narodení a opäť začínala život od batoľaťa. To nemá žiadny zmysel. Mne by sa nechcelo znova sa učiť čurať do záchoda, ako sa chodí, že 2 a 2 sú 4 a že ja som.

hmmmmm

Ovecka, neviem ci existuju minule zivoty a zivot po smrti, pretoze ak som nejaku smrt zazila, nepamatam si ju, nemam teda osobne skusenosti (aspon vo fyzickej pamati) a nemozem tvrdit ze existuje rovnako ako byt presvedcena o jej NEexistenci. Cize tvoje tvrdenie by bolo tiez spravne, keby si mal dokaz, to je o tom istom. Kedze si fyzicky nezomrel (v tomto zivote, mozno je uz niekolky v poradi a mozno nie) nemozes ani ty s istotou tvrdit nieco, o com nemas skutocny dokaz. Ten budes mat az po smrti. Dalsia vec. Ake dokazy neexistuju? Ak nemas ziadne dokazy znamena to, ze sam si robil vyskum? Cize si vedec ktory sa podielal na vsemoznych vedeckych dokazoch ktore tieto fakty vylucili? Bol si pri tom? Ak nie, nevies ako a co tomu predchadzalo, co sa dialo, je sanca, ze vysledky nie su spravne, nie su zverejnene, alebo zamlcane? Nebolo by napriklad pohodlnejsie "dokazat" ze nic ako zivot po zivote neexistuje a teda mat v hrsti strach ludi napriklad zo smrti? Dost kospiracna, ale predsa len teoria. Ja osobne nemam k tomu nazor, len rozmyslam a nedovolila by som si 100% tvrdit ze to tak nieje, kedze s tym nemam osobnu skusenost.

Ipsilon

Nemyslím si, že to znamienko, resp. tá atabázka má niečo spoločné s minulými životmi. To, čo je dnes nemožné, možno bude možné trebárs o niekoľko rokov. Potom už len bude stačiť prehodnotiť vieru, lebo to veda dokázala?!

Biela Kobra

S velkou pravdepodobnostou nejde o znamenie z minulych zivotov, ale rozhodne by som tomuto znamienku venovala aspon prilezitostne pozornost, a to prinajmensom do dospelosti syna. Ono totiz nie je dolezite, ci je znamienko filozoficke, duchovne ci metafyzicke, ale ci bude alebo nebude chlapcovi robit problemy. Napriklad pri cesani.

0vecka

Taro tym ze neexituju dokazy... aky iny podklad na neexistenciu niecoho by si chcel??? logicky ziadny iny neexistuje.

To je podobne ako nedavno nutili povinneho v exekucii aby dokazal ze nedostal list od exekutora. Exekutor nemal ziadny doklad o doruceni. Pritom logicky ziadny iny dokaz o tom ze povinny list nedostal byt nemoze, iba ten ze neexistuje dokaz o doruceni.

0vecka

cajik 21 problem je ze vsetky tieto tvoje tvrdenia sisi v podstate vymyslela. tvoj kluc na hladanie pravdy je len ten ci sa ti to pozdava alebo nie. Ak sa ti napr nepaci predstava ze "zhnijes v zemi" tak to este neznamena ze to neije Pravda.

Problem tychto tvrdeni je ze su tak absurdne ze sa nedaju jasne dokazat ak by si ale podobnym klucom napr kupovala akcie na burze tak za chvilu skrachujes lebo tam sa to uakzat da ze sa mylis... preco si myslis ze tento pristup funguje v ezoterike (kde sa neda jednoznacne ukazat ci funguje alebo nie) ale vo veciach kde sa da ukazat ci mas pravdu alebo nie nefunguje?

Gima

Podla mna je to znak pigmentácie kože. Teda súvisí s telesným vyvojom jedinca, ktorý zdedil po rodičoch alebo predkoch.
Stav kože nemá súvis s duchovným základom človeka. Ludská duša sa neviaže na telesné funkcie.