Radosť zo života

Príspevok v téme: Radosť zo života
Sue1

Ahojte,
V poslednom čase sa nedokážem z ničoho tešiť.. Mam pocit, ze len prežívam, robím rutinne všetky povinnosti, ktore počas dňa mam spravit a to je vsetko.. Ked aj idem medzi ludi, na party, do kina, na vylet, čokoľvek mam pocit, ze si to tam neužívam... Jednoducho z toho nemam radosť.. Poznáte niekto tento pocit?

lighter

Sue prežívam niečo podobné. Máš pocit prázdndho vnútra? Nič ťa nenapĺňa, neteší, neuspokojí. Kedysi si mala dobrý pocit z kina, výletu, párty, lyžovačky a zrazu je to preč? Nejde o žiadnu depku, tešenie z maličkostí len sme asi vyhoreli.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

darinusik_nov

Nemyslím že to sa dá nejako naučiť, ako mať radosť zo života. Len proste nádych výdych a neanalyzuj zbytočne kraviny. Takže kľudne sa všetko dá vyriešiť

joyo

ahoj , presla som si tiez niecim takym ,3 mesiace depka ,smutok ,nechut nic robit . zacala som jest vitaminy ,banany . a momentalne sa mi to same od seba upravidlo ,znova sa tesim .. len dam jednu radu " tu si vravim.... v hlave ziju dva vlci ,a vyhrava ten ktoreho zivis :) ak buudes stale mysliet na to ,ze ta nic netesi ,tak to len zivis v sebe .. musis sa snazit ,sa tesit ,,aj ja som to tak robila ..a pozviechala som sa....

celebrita FB

:) a ja som v 35 zistila, že keď neviem zaspať, tak občas nejaká tá ciga a chľast nie sú zrovna to najhoršie riešenie :) minimálne mi to umožnilo pochopiť, prečo ľudia fajčia a pijú, ale hlavne NEODSUDZOVAŤ! na rozdiel od našich

Iiiii

Keď ti mám pravdu povedať, tak ani ja sa necítim šťastne a ani nadšene, keď musím denno denne riešiť problémy ľudí okolo seba. Neviem ako tam u vás, ale u nás je to fucked na prd.
Mňa drží pri živote už len hudba s trochou OH v nápojoch, inak by mi asi fakt už je.lo na kompletku:-)

celebrita FB

To je asi depka, prejde sama od seba. Skús hľadať inde to, čo si v nedávnej minulosti niekde stratil. Alebo vstaň a choď aj cez mŕtvoly a vráť sa tam, kde si bol najšťastnejší. Možno, že si od rodičov dostal najhoršiu výchovu s najlepším úmyslom a potom nevieš, ako sa máš chovať a nič sa ti nedarí. Treba ti veľa rozmýšľať o živote. Každý chce od teba niečo iné. Niekto od teba niečo chce, ty to preňho urobíš a on ťa potom za to vysmeje.
...spolužiačka do teba nonstop hustí, aby si ukradol výkresy, ceruzky a gumy zo skrine. Zbila by ťa, keby si to neurobil a ty môžeš 1000x jak obohratá platňa opakovať, že kradnúť sa nesmie. A on povie: ukradnem ja a aj ty, nikomu nič nepovieme. Ukradneš, ináč by si v škole musel aj nocovať. Na druhý deň tá istá spolužiačka povie, že nemal si kradnúť a bezpodmienečne musíš vrátiť, čo si ukradol. Čo? Výkres, ktorý je už dávno počarbaný a postrihaný? A bude sa ťa vypytovať, či si už vrátil a píliť ti s tým uši aj o 20 rokov.
Niekto ti nasilu strká darček, ktorý sa ti nepáči a ty ho nechceš. 1000x mu jasne zopakuješ, že aj keď to bolo drahé, ty to nechceš, tebe sa to nepáči a nech že to vyhodíš. A on si hustí svoje. O 20 rokov sa ťa spýta, čo si s tou vecou urobil a bla, bla... div, že si ju nevypýta späť, hoci ti ju nasilu strkal.
Vlastná sestra ťa presviedča, aby si dal jfotku jej decka na FB a tebe je trápne pýšiť sa cudzím perím. Nechceš ho tam dať, aby to nepopreklínal všelikto závistlivý a zloprajný, lebo decko je síce pekné a zlaté, ale nie tvoje a nepotrebuješ, aby ťa dali trestne stíhať, že dávaš na svoj FB fotku niekoho, kto sa ešte sám proti tomu ako maličký nevie brániť a sám sa vyjadriť, či súhlasí, alebo nie, aby si ho tam dal. A ona hustí do teba, že musíš ho a musíš tam dať. Akonáhle jej vyhovieš, povysmieva ťa a šikanuje, že prečo si to tam dával, lebo si jej vyhovel. Cudzí sa k tebe správajú lepšie jak vlastná rodina. Najviac ti ubližujú tí, ktorých si mal najradšej a nenávidia ťa, intrigujú a klamú, vyvyšujú sa. Dať sa zavrieť niekam do väzenia alebo do kláštora by bolo pre teba vykúpením.
ALe paradox: keď si želajú, aby si zdochol, prečo nezdochneš? Život si vziať nechceš, tak sa odhlás z FB a nech si ubližujú navzájom "tí bohatí a šťastní", ktorí sa majú čím chváliť, keď ty sa nemáš čím.
Zažil si niekde niečo lepšie? Vstaneš, oprášiš sa a vrátiš sa tam, kde ti bolo najlepšie, pomôžeš tým, ktorí pomohli aj tebe. A nie ublížili tváriac sa, že pomáhajú. Ale skutočne pomohli. Doslova si z teba niekto robí somára. Zabil by ťa, keby si mu nevyhovel a potom ťa povysmieva, že si mu vyhovel. Človek je potom z toho tak zblbnutý, že ani sám nevie, čo je správne a čo nie.

Sue222

To je len sposob myslenia.. Skus si viac vsimat aj drobne veci malickosti a byt vdacna za tie uplne drobnosti ktore si bereme ako samozrejmost.. Alebo cosi take som pocula :D a mozno to pomoze :D alebo najdi cloveka ktory ti ukaze krasy sveta... Mmm

Sue2

Myslim si, ze to nie je len jesenou. Jednoducho sa necítim byt šťastná, nech robím čokoľvek, nech som s kýmkoľvek a kdekoľvek... Proste nic!