Radosť zo života

Príspevok v téme: Radosť zo života
Sue1

Ahojte,
V poslednom čase sa nedokážem z ničoho tešiť.. Mam pocit, ze len prežívam, robím rutinne všetky povinnosti, ktore počas dňa mam spravit a to je vsetko.. Ked aj idem medzi ludi, na party, do kina, na vylet, čokoľvek mam pocit, ze si to tam neužívam... Jednoducho z toho nemam radosť.. Poznáte niekto tento pocit?

jedulka

když nechceš hledat štěstí v druhých, ale v sobě, potřebuješ k tomu jen velkou porci sobeckosti ,seriózně, ta pomůže, abys byla šťastná sama od sebe .... Kabel ti poradí jak na to :D :D :D

lighter

Sue mne tiež chýba láska, viem byť sám so sebou, ale je to frustrujúci pocit, že mám, môžem všetko a nemám vlastne nič, lebo prázdne je vnútro.
Nemám to s kým zdielať pre koho žiť. Niet kvalitnej ženy proste.Myslím, že to by ma zase nakoplo, zdravý vzťah s kvalitnou ženou.

Sue1

Osol
Láska mi chyba, to viem urcite... Len vies, nemôžem hľadať šťastie v iných ľuďoch... Take to šťastie a spokojnosť, vyrovnanosť so samou mi chyba a to ma trápi..

osol

sue1, tak premyslaj, co ti chyba a ako to zmenit. Mozno ti chyba frajer, kamaratky, nebavi ta skola, mozno to ked sa zmeni, tak budes mat znovu radost.

jedulka

Kabel, nijak jsi si nezměnila, no co říct, ked je niekto kokot, nemóže biť lastovička :D na rozdíl od tebe tady nejsem naložená od večera do rána a rok od roku :D

jedulka

je to tak, nemáme války, my máme vztahy ! Svět zešílel. Náhodou nebo cíleně? To je jedno, civilizované lidstvo upadá, umírá. V Japonsku je 160 milionů obyvatel, muži do třicítky nenavázali většinou žádný vztah a u žen je číslo ještě vyšší.Předpoklad je, že do třiceti let, ubude jedna třetina obyvatel ... Chceme být milovaní, ale milovat neumíme.Láska chce oběti., chce nás celého a nikdo se nechce nechat dát.Ze života mizí radost, zdroj naší životní energie ... Je to tak jednoduché? Ne, není, je to ještě horší ...

Sue2

Presne tak, nič ma nebaví ani nenapĺňa.. Všetky moje povinnosti robím s nechuťou.. Každé rano samu seba presviedčať ako je vsetko v poriadku a super a aká som šťastná ma nebaví.. Najhoršie je ze uz ani pretvarovať sa neviem, ze mi je fajn.. Je mi jasne ze šťastie možem najst iba sama v sebe a nie v iných ľuďoch, ale ako... Tento stav uz trvá dlho, a neviem si pomôct...