Silná Depresia

Príspevok v téme: Silná Depresia
_Carrie_

Ahojte. Potrebovala by som poradiť.
Navštevujem gymnázium a nemám žiadnych kamarátov doslova žiadnych! Celý deň som proste sama. Skušala som sa už aj prihovoriť ale vždy ma ignorovali a správali sa akoby som tam vôbec nebola( nie je to moc príjemne) v škole sa mi absolutne nedarí cítim sa ako veľmi nepotrebný a hlúpy človek. Mam hrozne male sebavedomie a v ničom si neverím. Prospech nemam najlepši nemam chuť na učenie a aj , keď áno nedokážem to zase to všetko pokazím ako vždy. S rodičmi hmm som jedinačik a vzťah medzi sebou nejaky nemame. Samozrejme môžem byť rada , že mam čo jesť a kde bývať. Ale narážam na " vzťah" nerozprávame sa moc spolu. V podstate každy si robí to svoje. Jedine čo urobia je vynadanie ake mam znamky ( ja to chapem( ale nikdy so mnou nerozoberali túto temu hlbšie...
Nemám kamaratov, naozaj absolutne žiadnych.
Zadržiavam v sebe emócie , ale stále mam obrovskú chuť plakať. Mám obrovské problémy v noci zaspať a , keď sa mi to podarí tak sa zobudim v strede noci a plačem. Stále plačme. Som troska?
Hmm viem , že ma väčšina odsúdi ale vpohode

Sebapoškodzujem sa teda ( robila som to ) a začala som znova. Myslim , že to bude tym ako sa veľmi nenávidim všetko pokazim som hlúpe dievča , ktoré je už škarede tak či tak. Proste citim v sebe prázdno smútok viem, že si asi prechadzam nejakym obdobim. Ale niekedy si davam otazku komu by som chýbala keby sa mi niečo stalo? Okrem mojich rodičov nikomu....
Citim sa ako otravny človek, ktorý svojou pritomnostou " zavadza druhym"
Proste mam depresiu a neviem čo mam spraviť nič ma nebavi a citim sa veľmi bezcenna......

Ospravedlnujem sa za gramatické chyby :)))

_Carrie_

Kabel hej maš pravdu ale naražala na to ako pomôžu. Pretože mne osobne nepomohli kecali o niečom uplne inom, nepodstatnom. Miesto toho aby mi pomohli ma stale porovnavali a pod...
Takže niekomu ten psycholog naozaj nepomôže len to zhorší viac ako to je

Tyia

Psychologovia nepomahaju oni ti akurat tak urcia diagnozu (aj ked ziadnu nemas ) a predpisu ti niake lieky aby dostali za to peniaze :) ja ti kludne mozem poradit a byt ti kludne kamoskou ak teda chces ak hej tak napis sem :) a niekde by sme sa dohodli a zacali si spolu pisat co ty na to? ;)

_Carrie_

Ešte taký "dodatok" nedokažem byť šťastná , keď sa vo mne prejaví pocit šťastia potlačim ho spomeniem si na niečo zle a tym citim zase bolesť ( nechcem to robit ale nejde to) takze akoby som si nezaslužila byť šťastna, zaslužim si byť len depresívne sklamaná.....