Problemy s akne

tommik

No ja som si natieral po sprche cize na vlhky chrbat tak asi kazdy druhy treti den, lebo by som to hned asi minul.

Mans

Teraz som si to bol vyzdvihnúť modrú hlinu, rozbalil som a bol som trochu sklamaný veľkosťou prípravku.
Tak som zvedavý ako mi to dlho vydrží, pretože stojí to s poštovným 12.50€ a keď to vydrží na pár použitý, tak to nie je lacný špás.
Ale čo už, krása niečo stojí :) , uvidíme ako to v mojom prípade zaučinkuje, kedže doteraz som používal rôzne krémy za desiatky € a zmena žiadna.
V mojom prípade to mám také na tváry ako je tu na obrázku: www.liecivasila.eu

Má sa to nanášať na vlhkú(mokrú) pokožku alebo suchú?
Ako často sa to ma aplikovať? Každý deň alebo stačí čo ja viem každý tretí, pretože ako som vravel veľkosť produktu respektíve množstvo nie je veľké.
Objednával som cez Sibircanka. Potešili vzorky ďalších dvoch produktov na vyskúšanie, takže odporúčam.

tommik

Cavte. Ja som mal dost dlho problemz s akne na chrbte a trochu na cele. ale hlavne som mal dost problemovz chrbat. Mastil som sa vsetkym moznym od gafrovej maste, olejov, specialne predpisanou mastou takou smradlavou. teraz som vyskusal krem modra hlina na navlhceny chrbat po sprche. Po niekolkych tyzdnoch mi to akoby vyjedlo, a dost sa to zlepsilo. uz tu o tom pisali je to celkom dobra vec aj ked keby bol vacsi kelimok vzdrzi dlhsie, lebo ja si natiream cely chrbat.

Salavador dali

Mne to velmi pomohlo, aj ked mozno aj preto ze mam snedu pokozku a te krem je hnedy, preto my to aj splyva s farbou pleti a tie vyrazky mi vycistilo